Re: uplatio na pokerstars 2

čestitke lega - a di ti to igraš i na kojim limitima?

@Hare - ajd ti onda baci neki graf kojim možeš poduprijeti svoje tvrdnje...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

27

Re: uplatio na pokerstars 2

steta sto ovdje nema onaj smajli koji zdere kokice kao na 2p2....

00

Re: uplatio na pokerstars 2

HareBosanac napisao:

Vidis ti drug moj ovi likovi ovdje na forumu nama govore oni su ovo ono pametuju a vise na forumu , pa da imate para kockali bi ne bi bili na forumu ja ovdje dodjem kad ne uplatim pare i to jednom mjesecno napisem 50 postova . ja od vas 95% ovdje smijem se kladit na vagu sve zaradjene pare smijem staviti i da budem u plusu ne kazem da sam najvis zaradio ali od 95% vas sam zaradio vise para od pokera . Sta lik je 180% dobar i treba cestitat a ne domah sta je bilo prije ovih ruku pa nek je bilo sta je bilo momak nam je pokazao na slici da je zaradio sta je bilo on zna i svaka cast nek te ubuduce i bolje ide wink

http://img83.imageshack.us/img83/3885/1156256664549cf9.jpg

10

Re: uplatio na pokerstars 2

Ja sam najvise zaradio u selu od pokera, a moje selo nije malo. Ima 1500 stanovnika, seljana jel. A moram i brata pohvalit, on je drugi po zaradi. Cak i kad skupis susjedna sela sam jako dobar , vjerojatno najbolji.  tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: uplatio na pokerstars 2

Ako naletim na koga sa foruma kao sto sam nalijetao na partypoker pa odnio im sve pae za desetak minuta onda ce to biti to . Ako ne naletim sta cu vam ja niste te srece da gledate profica na djelu

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
10

Re: uplatio na pokerstars 2

S obzirom da na forumu ima registriranih 3k clanova, mene ne cudi da je u top 5% pa makar bio breakeven.
Ontopic:
Svi ti mi zelimo srecu, al igrati bilo sta s 2BI br je ravno doniranju u dobrotvorne svrhe. Tu si 400 handova dobar 130$, sad ces mozda sljedecih biti los 300.
Pogotovo ako ne table selectas.

Post je napisan samo sa svrhom pomoci novim clanovima koji ne razumiju osnovne koncepte pokera, iako sam prilicno siguran da se u ovom slucaju radi o trollanju.

10

32

Re: uplatio na pokerstars 2

HareBosanac napisao:

Ako naletim na koga sa foruma kao sto sam nalijetao na partypoker pa odnio im sve pae za desetak minuta onda ce to biti to .

http://img692.imageshack.us/img692/1637/hnrafq.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
10

33

Re: uplatio na pokerstars 2

Meni je ovaj dio najjači:

igro sam rotiv nekog igraca sto ima puno zvjezdica kraj svoga imena(neznam kako se to namjesti) al fora izgleda, ako mi netko moze objasnit kako da to stavim bio bi zahvalan.

I kako je hit and runnao čim se poduplao.

00

Re: uplatio na pokerstars 2

rounder1984 napisao:

iako sam prilicno siguran da se u ovom slucaju radi o trollanju.

Očito nisam jedini koji to misli. uvjeren sam da tip zna i šta predstavljaju zvijezdice na starsima i sve ostalo ali se došao ovdje sprdat i izbrijavat ekipu...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: uplatio na pokerstars 2

A naravno, ovakve teme treba odmah brisati i gotovo, ovako se forum samo pretvara u sprdnju..

Zadnji popravljao Chainvkci (22-10-2011 18:40:19)

01

36

Re: uplatio na pokerstars 2

sta ste vi zabrijali decki?!

00

37

Re: uplatio na pokerstars 2

sad cu krenut igrat pa cu kasnije mozda stavit graf ako bude dobar smile, nisam danas mogao, bolila me glava sabio sam se sinoc

00

Re: uplatio na pokerstars 2

matan napisao:

sad cu krenut igrat pa cu kasnije mozda stavit graf ako bude dobar smile, nisam danas mogao, bolila me glava sabio sam se sinoc



ako bude dobar??, ako ne nista?? Bolje nista onda

00

39

Re: uplatio na pokerstars 2

REGexploiter napisao:
matan napisao:

sad cu krenut igrat pa cu kasnije mozda stavit graf ako bude dobar smile, nisam danas mogao, bolila me glava sabio sam se sinoc



ako bude dobar??, ako ne nista?? Bolje nista onda

eto tebe cu pitat ocu ga stavit ili necu, stavit cu ga ako mi se bude stavljalo, koji ste kurac svi nadrkani smirite zivce malo

00

40

Re: uplatio na pokerstars 2

matane daj snimi koji session, može?

00

41

Re: uplatio na pokerstars 2

snimio bi rado da malo bolje iigram, kad naucim bolje igrat onda cu snimit

00

42

Re: uplatio na pokerstars 2

matan napisao:

snimio bi rado da malo bolje iigram, kad naucim bolje igrat onda cu snimit

matan napisao:

moram priznat da mislim da sam dobro naucio igrat ovo jedan na jedan, dobro me ide, mislim da bi mogo to svaki dan igrat, svaki dan ovako dignem 200 do 250 dolara i super

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
30

43

Re: uplatio na pokerstars 2

hahah pa dobro, ipak jos malo bolje moram naucit igrat da bi snimao video

00

Re: uplatio na pokerstars 2

igre bez granica lol  lol  lol

00

45

Re: uplatio na pokerstars 2

e nisam vas obavjestio da sam ubio ekipu na pokerstarsu, igro sam i 1-2 danas i sad imam skoro 2500.a htio sam malo igrat 2-4 ali nisam imo muda, jako se tamo igra i udara gledo sam. pa vi pricajte o tom menadžmentu da sam igro ono od 5 centi govno nebi dosad ni 50 dolara zaradio

30

46

Re: uplatio na pokerstars 2

Cestitam ubojico..  razvalit ces ti i 2-4$ cim skupis muda ocito si dobar  wink

btw ma taj menadžment je glupost, to ekipa promovira da novi clanovi ne zarade vise od njih

Zadnji popravljao Tonac (25-10-2011 22:26:25)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: uplatio na pokerstars 2

ma da care, to je najbolje... tak i ja kaj malo halam da si zaradim ono da imam za cugu i ljedro

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
00

48

Re: uplatio na pokerstars 2

Tonac napisao:

Cestitam ubojico..  razvalit ces ti i 2-4$ cim skupis muda ocito si dobar  wink

btw ma taj menadđment je glupost, to ekipa promovira da novi clanovi ne zarade vise od njih

ma necu bas 2-4 to je jako a i nisam toliko dobar zasad jos. tamo igraju dobri igraci.jedino ako mozda izgubim 3 ili 4 puta na 1-2 onda mozda odem na 2-4 se vadit.
a neznam bas jeli oni to promoviraju, sumnjam, ali evo sad imam 12 ulaza za 1-2 pa to je dosta, ja ionako samo jedan stol igram i ionako ne idem u olin ako nisam skroz jak. tako da nebi trebao izgubit.

00

49

Re: uplatio na pokerstars 2

wonderkid napisao:

ma da care, to je najbolje... tak i ja kaj malo halam da si zaradim ono da imam za cugu i ljedro

mogu li te ja dodat na skajp, ako oces da malo odigramo ali jedan dva  ili pola jedan

00

Re: uplatio na pokerstars 2

Još malo pa ćeš i ti imati sve one cool zvjezdice . gl

10