Tema: Opet nuts, akcija na flopu

Znam da ne foldamo. Zanima me dal callate, rejzate ili gurate.

BTN: 27/20 AF=3,1, raise CB: 8 (agro reg)
SB: 21/16 AF=2,2 (solidan reg)

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $1
Big Blind: $2

BTN ($177.05)
SB ($198)
BB ($577.61)
UTG ($494.87)
MP (fakker11) ($279.3)
CO ($74.4)

Dealt to MP (fakker11)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6S.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AS.png

Preflop: (Pot is: $3)

UTG folds, MP (fakker11) raises to $6, CO folds, BTN calls $6, SB calls $5, BB folds

Flop: (Pot is $20, 3 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4S.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8S.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/7S.png
SB checks, MP (fakker11) bets $14, BTN raises to $35, SB calls $35, fakker11 ??

00

2

Re: Opet nuts, akcija na flopu

roba59 napisao:

Znam da ne foldamo.

  smile

Ja 3betam jer sumnjam da itko nastavlja na turnu bez handa a i nema previse drawova u njihovom rangeu tako da 3bet flop i zastackat  cemo se vs setova, flusheva i skala. Dali shoveat ili 3betat manje neznam ali mislim da je manje bitno kad je As kod nas, ali mozda mi se shove drazi..

Jedno pitanje, kako odigravas setove, skale i QQ+, JJ+FD u ovakvom spotu?

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

SB tu gotovo nikad nema jak hand koji će se zgurat nakon sto mi raisamo, a kad ima onda je to flush koji nekad odigrava na ovaj nacin. Zbog njega bi raisao jer on "il je ili nije", a turn nam moze samo upropastiti akciju, dok njegov hand gotovo nikad ne pojaca u toj mjeri da se stacka.
BTN moze imati set, flush i dva para s kojima se zgura na flopu i ostalo koje folda na raise, ali gotovo nikad ne nastavlja betati sa slabijim od dva para na turnu nakon sto mu se cekira.
Buduci da na turnu dolazi puno vise karata koje ubijaju akciju i da BTN gotovo nikad ne blefa turn kad mu se cekira, ja bi samo raisao do 85-90.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

4

Re: Opet nuts, akcija na flopu

zast regovi nemaju full stack  hmm
Mislim da je shove puno bolji od 3beta, manji 3bet izgleda strong, tesko ga balansiras, a i mislim da je njima range s kojim callaju shove = range s kojim shoveaju na 3bet

00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

Tilt napisao:

zast regovi nemaju full stack  hmm

ongame nema auto top up pa moguče da ne rebuyau odmah ili zaborave.

Meni je isto draži 3bet shove, manje smrdi na monstera. A i ovo šta turčin kaže, teško da če netko samo callati 3bet ovdje, ili če se stackati ili foldati, a radi prvog navedenog razloga bi shoveao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

ne bih se slozio s vama, da li bi 3bet shovali i AAs i slične mediocre handove? shove ovdje moze izgledati bolje weak onome tko si ne promisli malo o rangeu shova.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

ja bi do 85$ to je super fishy, pa ce se stackati sa setovima i bok...mislim da ti ovako nikad neces odigrat nuts boju, a svaki reg ce mislit da samo boju mozes ovako odigrat..znat ce da sereš i bok, laka lova  big_smile

00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

Jesi vidio s cim BTN radi takve male raisove? SB kad cold calla u ovom spotu ima jak hand i ne vjerujem da ce se bacit. Mislim da bih callao i betao turn ako mislim da BTN ima semibluffove u rangeu. Ako to radi sa ikakvim value handovima onda direktni shove.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

3bet izgleda previse strong.
Ili ship ili ako mislis da je BTN u stanju betat turn, onda je i call dobar.

00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

Ship ne izgleda strong? Raise barem sadrzi blefove, dok shipanjem ne pokazujemo to, jedino semi blefove, sto znaci of suite AsXx handovi, kojih nemamo puno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

11

Re: Opet nuts, akcija na flopu

Nas 3bet nije nikad blef (dno rangea Ahi FD ili JJ+FD) tako da je sa te strane svejedno raisamo li do 85$ ili zguramo, a i tako trazimo value od made handova (set, skala, flush).. ali mislim da smo balansiraniji kad zguramo jer cemo to cesce napravit u ovom spotu obzirom da nemamo pure blefova u rangeu odnosno ne foldamo kad 3betamo.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

Ship, dobit cemo call od seta/ slabijeg flusha, mozda i 2 para! 3bet mi je prestrong bas zbog toga sto je Sb fletao raise, ship izgleda vise kao nutz FD!

00

Re: Opet nuts, akcija na flopu

ja ostajem pri svome. Osobno imam blefove u rangeu kod ovih situacija, pogotovo sa nekim blockerima.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (02-11-2011 18:08:42)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00