Tema: NL10 FR

-NL10 FR (ako ne bude dovoljno stolova fr, ubacit 1-2 stola 6max )
-igrao bi minimalno 5h dnevno, 7 dana u tjednu (40h tjedno sigurno )
-8 stolova
-na ongameu(bwin)
-stake bi trajao 2mjeseca
-BR bi bio 300$
-Podjelu dobiti neka odredi staker

Kratak opis:
Igram online godinu i pol-godinu intenzivno, najviše ruka sam odigrao na FTP (pinkfloyd10z, ali tad nisam koristio HEM). Igrao  sam svašta na ftp od mtt-ova, sngova, omahe, studa, dok se nisam našao u NLH FR. Na PS(cicmic23) sam otišao nakon zatvaranja FTPa  grindao sngove i cash samo da ispunim bonuse na uplatu, što sam i učnio. Nešto prije sam igrao i po ostalim mrežama, ali to je zanemarivo. Ovaj mjesec sam počeo igrati na bwinu(redmded123), i osjećam da betam igru, tako da mislim da bi se stake obostrano isplatio. Iza sebe imam 2 miliona ruka(sngova i casha), jer uvijek multitableam. Trenutno sam cashoutao sve zbog faksa i drugih stvari i to je razlog jer tražim stejk.
-Dajem sve potrebne informacije(adresu, mobitel...)
-Bilo bi izvrsno kad bi staker mogao coachati barem sat tjedno
-staker se može spojiti preko teamviewera kad hoće, da provjeri graf, roll ili zovniti na mob
-dogovor preko PM, facea, skypea
-Koristim crackani hem
-Prilažem grafove
--stars   ..bwin
ako ima neko zainteresiran nek se javi, poz

Zadnji popravljao chech (30-10-2011 18:32:00)

00

Re: NL10 FR

GL

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
10

3

Re: NL10 FR

Pm

00

Re: NL10 FR

chech napisao:

-NL10 FR (ako ne bude dovoljno stolova fr, ubacit 1-2 stola 6max )
-igrao bi minimalno 5h dnevno, 7 dana u tjednu (40h tjedno sigurno )
-8 stolova
-na ongameu(bwin)
-stake bi trajao 2mjeseca
-BR bi bio 300$
-Podjelu dobiti neka odredi staker

Kratak opis:
Igram online godinu i pol-godinu intenzivno, najviše ruka sam odigrao na FTP (pinkfloyd10z, ali tad nisam koristio HEM). Igrao  sam svašta na ftp od mtt-ova, sngova, omahe, studa, dok se nisam našao u NLH FR. Na PS(cicmic23) sam otišao nakon zatvaranja FTPa  grindao sngove i cash samo da ispunim bonuse na uplatu, što sam i učnio. Nešto prije sam igrao i po ostalim mrežama, ali to je zanemarivo. Ovaj mjesec sam počeo igrati na bwinu(redmded123), i osjećam da betam igru, tako da mislim da bi se stake obostrano isplatio. Iza sebe imam 2 miliona ruka(sngova i casha), jer uvijek multitableam. Trenutno sam cashoutao sve zbog faksa i drugih stvari i to je razlog jer tražim stejk.
-Dajem sve potrebne informacije(adresu, mobitel...)
-Bilo bi izvrsno kad bi staker mogao coachati barem sat tjedno
-staker se može spojiti preko teamviewera kad hoće, da provjeri graf, roll ili zovniti na mob
-dogovor preko PM, facea, skypea
-Koristim crackani hem
-Prilažem grafove
--stars   ..bwin
ako ima neko zainteresiran nek se javi, poz

pozz..sry možda je ovo malo ne vezano za tvoju temu ali ako nije bed ja sam totalni ne znalac i zanima me kako nabaviti taj crackani  hem ? hvala smile

00

Re: NL10 FR

crackani hem
http://www.megaupload.com/?d=TQKLXW5R

00

6

Re: NL10 FR

ne treba mi stake više! dobio sam 80 dolara na nekom freerolu jučer iznenada i uspeo se na 150... Tako da mislim da mi je isplativije igrati ovako sad...

pobjedio 4000 ljudi smile
Mislim igrati NL4 i shortstackati na NL10, postat ću handove na forum, to bi mi bio dobar coaching
Svejedno hvala ti na ponudi profy...Sorry, pozdrav

Zadnji popravljao chech (04-11-2011 14:25:18)

00

Re: NL10 FR

chech napisao:

ne treba mi stake više! dobio sam 80 dolara na nekom freerolu jučer iznenada i uspeo se na 150... Tako da mislim da mi je isplativije igrati ovako sad...

pobjedio 4000 ljudi smile
Mislim igrati NL4 i shortstackati na NL10, postat ću handove na forum, to bi mi bio dobar coaching
Svejedno hvala ti na ponudi profy...Sory, pozdrav

Pusti se shortstackanja. Igraj nl4 i brzo ces biti na nl10. Ja bi cim bi dosao do 200$ tejkao shot od 10bi na nl10.
Nema kruva od shortstackanja. Igras samo za rb. Mislim da nemos biti u + ni protiv jednog imalo solidnog rega.

00

8

Re: NL10 FR

rounder1984 napisao:

Pusti se shortstackanja. Igraj nl4 i brzo ces biti na nl10. Ja bi cim bi dosao do 200$ tejkao shot od 10bi na nl10.
Nema kruva od shortstackanja. Igras samo za rb. Mislim da nemos biti u + ni protiv jednog imalo solidnog rega.

I shortstackanje ima nekih prednosti, ali najveći minus je što se ne možeš full naplatiti... To sam negdje čitao da je dobro shortstackat kad ideš s nižeg na veći limit, ali trebaš igrat isto kao da si fullstack.
Meni je zanimljivije igrat kao short na nl10 nego normal na nl4... Upalim par stolova nl4 i par nl10(short) i pokušavam igrat istu igru

Zadnji popravljao chech (04-11-2011 14:22:14)

00

Re: NL10 FR

Kako mos biti short i igrati istu igru?

20

10

Re: NL10 FR

U pravu si, ne možeš nikako biti short i igrati istu igru neutral .. doć ću na 200 $ pa probat s 10 bi na nl10, ako padnem na 100$, vratit se na nl4

00

Re: NL10 FR

Pa da. Mislim da sa basic pokerom bi trebao moci to beatat. U svakom slucaju GL.

00