101

Re: UFC veceras?

koliko znam od boljih organizacija odradio je 1 borbu u prideu i 3 u dreamu ali nikad nije bio u ufcu...

ali mislim da si pobrkao jer se borio u oktogonu ali u cage rageu.

Zadnji popravljao lanushka (30-10-2011 21:50:00)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: UFC veceras?

lapsus, nabrzinu sam napisao ufc (http://en.wikipedia.org/wiki/Zelg_Gale%C5%A1i%C4%87), evo tu ima sve gdje se borio... neda mi se sad trazit to sa net hr-a kak su posrali čovjeka, ali nebitno kuzi se sta ocu reci

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (30-10-2011 21:57:16)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: UFC veceras?

Zadnja borba Bellator.

00

104

Re: UFC veceras?

po meni je mirko i sama njegova kariera ukupno 1a, legenda borilačkog sporta, itd itd...s druge strane se slažem sa boobomanom; zadnjih nekoliko borbi su baš ono WTF?!?!
sam on, prije svake borbe, izjavljuje kako je u životnoj kondiciji, udara jače neg ikada, bla bla bla..a nema ništa od toga, kardio mu je nula, jačina udarca isto, eksplozivnost i brzina u kurcu, želja po pobjedi na nuli...

sve u svemu, da ne pišem previše: treba si se oprostiti več prije zadnjih 5 borbi, to je bilo samo mučenje sa samim sobom, nisi više ni C od CroCopa ća si bia..kariera ti je bila vrh, jesi legenda i to češ ostati...samo se nadam da ti je to bila zadnja borba!!!ne možeš ti više s tim "luđacima" pa bili oni mladi i ludi ili stari i iskusni, jednostavno nisi više ti onaj stari mirko.

sretno ti bilo šampionu, želimo ti sve naj naj, i svaka ti čast na svemu što si pružio u svojij bogatioj karieri!!!!

51

Re: UFC veceras?

Evo pogledao sam borbu i mogu reći da je Mirko ostavio dobar dojam dok je imao snage.. Potkraj druge runde popio je jedan lakat na podu (čini mi se da se nikako nije naučio braniti od njih u ufc-u) i to je bio početak kraja.. Zadnju rundu je jedva disao i sudac ga je spasio pravodobnim prekidom.

Svaka mu čast na karijeri! Odrastao sam uz njegove borbe i žao mi je kada vidim da je njegovo vrijeme prošlo. To znači da i ja starim  big_smile
Mirko respect!

20

Re: UFC veceras?

kralj  big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

Re: UFC veceras?

evo linka za one koji misle gledat...
mislim da u 3ujutro krecu Velasquez i...
http://ilemi.me/34064/1/Watch-UFC---Vel … os-Santos/

20

Re: UFC veceras?

Kud sada? dalje je pay per view?:(

00

Re: UFC veceras?

http://www.firstrowsports.tv/watch/9162 … antos.html

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

110

Re: UFC veceras?

MasaKrisT napisao:

Kud sada? dalje je pay per view?:(

+1
ajmooo neki link!!!

00

Re: UFC veceras?

thx green<3

00

112

Re: UFC veceras?

Ubija sam se trazeci link i odustanem odem na pokerpro sav razocaran kad tu nadem link hehe hvala , ova prije borba je bila odlicna

00

113

Re: UFC veceras?

a u picku materinu nisam se ni namistija

00

Re: UFC veceras?

Lol koje unistavanje gg. JDS>all

00

115

Re: UFC veceras?

onak 1 min skoro sam dao 10$ za stream big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

116

Re: UFC veceras?

najbolesniji event ikad,ko voli gledat neka skine,i vrlo vjerojatno najbolja borba svih vremena shogun vs henderson

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

117

Re: UFC veceras?

nisam ostao budan jer me ulovilo spavat, sad mi je zao ko psu. al neka, bit ce popodne cijeli event na downloadu i onda 2 i pol sata uzivancije  smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: UFC veceras?

Zaspao sunce mi krvavo, prezao mi je sad. Treba naci dobru kvalitetu, kokice,piva i gustat.

00

119

Re: UFC veceras?

puki86 napisao:

najbolesniji event ikad,ko voli gledat neka skine,i vrlo vjerojatno najbolja borba svih vremena shogun vs henderson

jup slucajno vidio da je ufc i onda dobijes ovo + stream nije lago big_smile

00

120

Re: UFC veceras?

odlican mec,traje 5 min

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
50

Re: UFC veceras?

Predobro.

00

122

Re: UFC veceras?

jebote kakav kraj...  yikes

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: UFC veceras?

Fantastican mec.

00

124

Re: UFC veceras?

odlican fajt

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

125

Re: UFC veceras?

Super fajt! I strasan kraj!!!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00