Re: Pozz!

ToldYtoFold napisao:

sad me sram kaj sam ja u osmom iso na kaptol igrat pokemone

+1

00

Re: Pozz!

Pa ja sam reko da ako adminu smeta da me Bana....ja sam ovdje došo naučit nešto,a ne svađat smile

10

Re: Pozz!

sime2310 napisao:

koji ti je nick na pokerstarsu?

isti kao i na forumu: "filipvk1000" rijetko sada igram,zato jer čitam sve one masovne knjige...Super/System sam pročitao...preskočio sam dio di govori o Omahi,Razzu,Drawu i čito samo di se priča o Hold'em-u...pročito sam do kraja,sad sam krenio čitati Super/System 2. Večinom govori o Online pokeru...al nema veze smile Ako kome treba neka od tih knjiga,nek me pita na PM.

00

Re: Pozz!

Da ti pomognem i ja malo, ja sam relativno početnik u online pokeru... Nemoj toliko puno čitat, previše informacija, a nemaš di primjeniti ono što si pročito, jer playmoney nije real money, a torija je ništa bez prakse. A konkretan savjet naravno verneer moving up through micro nl in 2010, i njegova videa...

Onda instaliraj si na kompu  pod HITNO windows, dobar je Linux, znam da je džaba, i da želiš biti pošten, il šta još, al ti je to hendikep ogromni što si samo na starsima, jer po netu imaš free bankrolla, di netrebaš puno podataka niti ostavljat, niti te ko pita za godine.

Kad pričaš o pokeru i tiltu, djeluješ ovako dosta nadobudno, pa jednostavan savjet smanji doživljaj, samim time ćeš i manje tiltat...  wink

pooz i sretno!

00

30

Re: Pozz!

Filipe taj ogroman tilt ti lako može proizači i od velike emocionalne ne zrelosti, ne znam te osobno pa ne znam. Ali moja preporuka ti je da se okaniš ozbiljnog pokera još neko vrijeme, zajebavaj se sa frendovima ponekad, i pričekaj kad češ imati 17-18 godina barem

00