Tema: Pozz!

pozz,pošto sam maloljetan igram na pokerstars ali za plamoney,igram ko da igrm za prave pare hehe...igram tight/aggresive,često tiltam (je*iga,niko nije savršen) i obožavam poker,pročito sam 2 knjige (.pdf format) i iako sam 8 razred osnovne škole znam jako dobro igrati,ko hoće neka me testira na pokerstars smile (za playmoney)...želja u pokeru mi je da kada napunim 18 da odem na turnir,da igram u casinu,da mogu živit od pokera,da igram ozbiljno i kvalitetno,da pročitam još par knjiga..i tako to...

Ako me hoćete banati,jer sam 8 razred slobodno,ali ja sam došo ovdje naučiti nešto.. smile

00

Re: Pozz!

BAN!

Pozdrav i dobrodošao smile

Javi se članu Rodman, ako se ne varam on ima puno playmoney-a, znam da je kupovao neki dan smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pozz!

hehe, dobar si!!
dobrodošao!! smile
Svi su na početku rekli da su odlični u pokeru, pa samo malo razmisli o toj rečenici, izgledaš pametno pa ćeš shvatiti. Ne želim reći da nisi dobar, samo da svi mislie da jesu, a mnogi to nisu, nemoj da te nešto razočara...
Sretno u pokeru, mada mislim da se ti ne isplati sekirat s time, odi nekamo s frendovima i curama i zabavljaj se.
Nemoj pit i pušit big_smile ("Tata jes' to ti???"- nisam). Ajde pij umjereno, ali nemoj pušit.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pozz!

Rear_Admiral napisao:

Ajde pij umjereno, ali nemoj pušit.

hmm  yikes  nemoj dečka vodit na krivi put. Ja sam pio pošteno i pušio i viš kako sam super ispao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pozz!

Hahahha. Hvala...pod ono "igram ko za prave pare" mislio sam da igram ozbiljno tj. da ne idem svaku ruku all in samo zato što nisu prave pare,nego igram kako bih i igrao za prave pare...(ako ste išta skontali,svaka vam čast)...upravo skidam 65+ knjiga sa interneta pa ću čitati  big_smile
al baš me i kod playmoneya živcira to što ostali idu all in svaku ruku i npr. ja imam AK srce i neko ode all in i ja callam on ima npr. 48 i dobije skalu il 2 para il neš a ja koji imam znatno jaču kartu izgubim...uff da ih vidim dali bi sa takim kartama išli all in.. -.-''

00

Re: Pozz!

Samo ti zarađuj playmoney, na ovom forumu ga možeš dobro unovčiti. Good luck

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: Pozz!

pozz.. rade citaj, gledaj videa cackaj forum nego igrat za play money (osim ako nisi za neki SB)...
a, ako su ti problem godine za pravu igru imas valjda nekog 18+ za uzet osobnu wink

luđa
00

Re: Pozz!

pozz.. rade citaj, gledaj videa cackaj forum nego igrat za play money (osim ako nisi za neki SB)...
a, ako su ti problem godine za pravu igru imas valjda nekog 18+ za uzet osobnu wink

luđa
00

Re: Pozz!

Skidam sve moguće knjige koje sam našo...ma rijetko sada igram,često čitam na pokerstrategy,pokertips i ostale  stranice radi strategije...  samo još nisam našao način da izbjegnem tiltanje :S ako neko zna,neka kaže,jer zbog tilta najviše i gubim..  sad

00

10

Re: Pozz!

Pitaj Turčina, on ima neku strategiju, pričalo se davno da i seminare održava, a ima negdje i dokumentirano ako se ne varam.

Nema nekog posebnog lijeka, mindset si složiš i gg.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pozz!

odakle si?

00

12

Re: Pozz!

filipvk1000 napisao:

Skidam sve moguće knjige koje sam našo...ma rijetko sada igram,često čitam na pokerstrategy,pokertips i ostale  stranice radi strategije...  samo još nisam našao način da izbjegnem tiltanje :S ako neko zna,neka kaže,jer zbog tilta najviše i gubim..  sad

škatula normabela i nema tiltanja...

00

Re: Pozz!

rounder1984 napisao:

odakle si?

Prešel je spat, al iz nicka bi se dalo zaklučit da je iz Vinkovaca

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

Re: Pozz!

Iz Vinkovaca sam  big_smile  Upravo čitam Super/System od Doyle Brunsona,i mogu reći da je knjiga odlična. Samo što ima preko 650 strana u PDF-u,pa umara dosta. Hehe. Tilt me uvijek raskomada,jednostavno jedan bad beat i gotovo je,tilt počinje,i ja idem počnem igrati loose/aggresive i to me ubije.  sad Moji prijatelji iz razreda svi igraju zyngu,iako znaju da su tamo svi kamikaze (kamikaza je igrač koji svaku ruku ide all in,bez obzira na to kakvu ruku ima itd.(sam sam smislio ime)). Jedan frend je imo 213 miliona...a ja ih i dalje pobjeđujem kada se dogovorimo da igramo kod nekoga za chipove...ima njih par..svi su kupili,ja čekam novu godinu da kupim...  big_smile neko je rekao da mogu za pare igrat ako je neko 18+ iz obitelji pa da stavim uplatu,ali je problem što moji roditelji znaju puno ljudi koji su ostavili kućem,aute i sve što imaju na pokeru,pa čim spomenem poker samo me >pogledaju< i to je znak da ne spominjem poker. Čak i kad sam reko da sam našo kød za partypoker da dobiješ 50$ besplatno,opet su me >pogledali<....čekam 18..hihi

00

Re: Pozz!

kamikaza- kako si samo uspio to povezati dobro s pokerom!!

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: Pozz!

Rear_Admiral napisao:

kamikaza- kako si samo uspio to povezati dobro s pokerom!!

pa kog nebi posjetili na kamikaze? kao da namjerno žele izgubiti (ili ubiti se)  big_smile

00

17

Re: Pozz!

Otvori račun na mamu/tatu/brata. Sve dok ne cashoutaš a možda ni onda te neče pitati dokumente na Pokerstarsima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pozz!

Držat ću se ja playmoney-a,dok skupim dovoljno iskustva čitajući knjige i igrajući..onda ću uplatit na moje ime smile Samo šteta što sam na Linuxu,pa nemogu čak ni instalirati partypoker nego samo pokerstars (preko programa wine-program za instalaciju windows programa na linuxu) tako da čak nebih ni mogo dobit onih 50$ besplatno.. :S al meni je važno samo da ja mogu igrati na pokerstars smile

00

Re: Pozz!

koji ti je nick na pokerstarsu?

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

20

Re: Pozz!

Dijete, ostavi se pokera a uhvati se škole i cura.
Imaš 13 – 14 godina, bolje ti je da živiš real life i družiš se nego da provodiš sate za kompom igrajući poker.
Admini, dopuštanje osnovnoškolcima da pišu ovdje je malo too much i zaista nije ok.
Ovo dijete ide u osmi razred, halo ? sad

I love this game
41

Re: Pozz!

Bit ces dobar roditelj  cool

00

Re: Pozz!

nkotb napisao:

Dijete, ostavi se pokera a uhvati se škole i cura.
Imaš 13 – 14 godina, bolje ti je da živiš real life i družiš se nego da provodiš sate za kompom igrajući poker.
Admini, dopuštanje osnovnoškolcima da pišu ovdje je malo too much i zaista nije ok.
Ovo dijete ide u osmi razred, halo ? sad

lol

00

Re: Pozz!

ostavi se ovog zasad, jos si mlad i u razvoju  bit ce vremena za grindanje, bolje baci nogomet vani nego se borit s playmoney chipovima i tko zna cime

00

Re: Pozz!

sad me sram kaj sam ja u osmom iso na kaptol igrat pokemone

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
10

Re: Pozz!

jok budi ponosan  na to

Zadnji popravljao Andre_787 (20-11-2011 00:19:14)

00