Tema: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

http://img403.imageshack.us/img403/158/73583149.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/7103/40355966.jpg

http://img268.imageshack.us/img268/2954/94280882.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/3918/67394459.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

ko je ovaj lik?

*lol, sad vidin da ima i na webu taj clanak. jutros kad san ga riza iz digitalnog izdanja nije ga bilo. jbga smile
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektar … fault.aspx

kraj članka je najjači: Ali otići, to je najteže – govori naš sugovornik s početka priče. – Ja to najbolje znam, jer sam bio najbolji..

Zadnji popravljao zamorano11 (03-12-2011 13:29:24)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

haha majko mila kakvih debila ima na svijetu, istina da su novinari nezaštičeni u hrvatskoj ali takve debile koji nemaju pojima šta pišu treba mlatit s palicom a i taj sugovrnik prikazuje se ubiti ko neki dobar igrač koji sve zna a svakom normalno je očito da lik nema pojima, vjerovatno ga je na početku išlo i onda se zanio i spušio puno para i sad se želi opravdat ili tko zna što, glup gluplji najgluplji hahah samo neznam koji je koji u tekstu  big_smile

00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

lol
sto reci?

10

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

OMFG. Ovo nema veze s vezom...

Po nekim verzijama priče, bila je riječ o nekom Azijcu, većina kaže Kinezu, koji je u klub došao sa svojom ekipom. U svakom slučaju, bile su bitne zadnje tri karte koje su se posložile, tako da je Kinez imao boju, skalu, i tako je nadigrao domaćeg momka s trisom. Momak je izgubio prilično novaca, spominju se iznosi od 20-ak do 60 tisuća kuna.

Frajer piše o nečemu, a nezna ni osnovna pravila.

00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

Propast novinarstva.

10

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

"Fakultet nije završio, nije ga zapravo nikad ni upisao"

glavno da nije završio fakultet...ali nije ga nikada ni upisao tako da svejedno je kriv poker...ma bolja mi je bila ona priča sa Mišom nekako je bila pozitivnija i kamatari su predstavljeni kao gospoda:)

10

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

ovi na slici pusi 3 duvana i ljut je i razocaran sta splitaju pot a stavija je auto stan itd.  cool

ma novinari su idioti najobicni, placeni su jako dobro a s ovbziron na njihovo znanje tribaju bit placeni 5 kn... ko njima daje za prava da glume najvece pametnjakovice???' pogotovo ovi sportski novinari, sve znaju i najpmaetni su, a zapravo su 0 i od ljudi i op piskarala koji ne odgovoraju za svoja pisanja nikad pa ni tad...
cast iznimkama , ali malo ih je...
a debila koji prica necu niti komentirat.... skala i boja

luđa
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

Kretenluk ali istinita je ova prica o kinezu i da se lik vratio nazad sa pistoljem i trazio pare nazad samo kolko se ja sjecam vratili su mu pare.

00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

croman19 napisao:

Kretenluk ali istinita je ova prica o kinezu i da se lik vratio nazad sa pistoljem i trazio pare nazad samo kolko se ja sjecam vratili su mu pare.

????????
ima i istine ovdi ali vecinon o poker klubovima i ne placanju poreza, ali zivimo u smetlarskoj drzavi, pa ok i da neki klubovi su se raspali radi dugova. a to sta ljudi posuduju lovu da bi igrali to je njihova stvar i nema veze sa pokeron, pa ljudi (takvi) posuduju za bilo sta

luđa
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

srica da nikog ne boli kurac pa nece krenit u istrazivanje ovakvih prica.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

ST_Mangup napisao:
croman19 napisao:

Kretenluk ali istinita je ova prica o kinezu i da se lik vratio nazad sa pistoljem i trazio pare nazad samo kolko se ja sjecam vratili su mu pare.

????????
ima i istine ovdi ali vecinon o poker klubovima i ne placanju poreza, ali zivimo u smetlarskoj drzavi, pa ok i da neki klubovi su se raspali radi dugova. a to sta ljudi posuduju lovu da bi igrali to je njihova stvar i nema veze sa pokeron, pa ljudi (takvi) posuduju za bilo sta

Ne znam citavu pricu al taj neki lik kojeg zovu pukovnik je dosao tamo i valjda su taj kinez i jos jedan il dva igrali cudno.Bio je pot nesto kao dole je AK6 i sad ovaj beta na flopu milione i ovaj calla i onda turn 2 ovaj opet beta milione i ovaj calla i turn 4 i stackaju se i ovaj sto je callo citavo vrijeme nade 53.
Ovaj je otisao kuci i vratio se sa pistoljem jer je mislio da su ga varali al ne znam sad jesul mu vratili pare il ne al po pricama on se vratio nazad istu vecer dok su svi bili tamo i morali su mu vratit.

Mozda sam nesto pogrijesio il krivo cuo al tako se pricalo.

00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

croman19 napisao:

Kretenluk ali istinita je ova prica o kinezu i da se lik vratio nazad sa pistoljem i trazio pare nazad samo kolko se ja sjecam vratili su mu pare.

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

croman je reka cilu istinu.
pukovnik je ima tt na ta2 ,a kinez je ima 53o i platia mu je sve..

Zadnji popravljao zarinjo (03-12-2011 17:25:08)

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

nebi bas isa javno sa imenima, stoga bolje bez toga. ja znan cilu pricu i sve je istina. ali ima tu puno muljanja i sigurno nije izgubija novce na normalan i regularan nacin ali nebi o detaljima. a ovo sve je osveta poker klubovima koji su sigurno sudjelovali u tome da mu se uzme sve sta ima.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

u pravu si brate..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

17

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

članak je novinarski junk ali dalo bi se dosta raspravljat o funkcioniranju tih poker klubova i većinom u njima nema ništa dobroga ni pozitivnog (osim loših igrača obv što je ipak samo po sebi dovoljno smile )

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

sisko jel dolazis na tu slavnu "laganicu" danas?

9150
00

19

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

alo nećemo o imenima smile
al kad san čita članak i vidija ''laganica'' prejako
doč ču

oš ti

oče bit kineza

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

kiklop napisao:

članak je novinarski junk ali dalo bi se dosta raspravljat o funkcioniranju tih poker klubova i većinom u njima nema ništa dobroga ni pozitivnog (osim loših igrača obv što je ipak samo po sebi dovoljno smile )

hmm, dovoljno je meni tebi sta ima losih igraca jer cemo igrat mali cash i uzet neku sitnu lovu ali viruj mi u prici je rjec o JAKOOO velikim potovima u kojima nije dovoljno da ima losih igraca nego nastupaju prevare jer viruj mi neces foldat AA na flop AKK bez obzira koliko novaca imate isprid sebe i kad ti protivnik okrene KK NEZNAN KAKO BI SE OSJECA??

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

21

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

ja easy foldam AA na AKK kad me neko rejza

When you got nothing, you got nothing to lose
20

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

kiklop napisao:

ja easy foldam AA na AKK kad me neko rejza

+1
samo tako nastavi...  big_smile  big_smile  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

kiklop napisao:

alo nećemo o imenima smile
al kad san čita članak i vidija ''laganica'' prejako
doč ču

oš ti

oče bit kineza

a dolazin, nego pantelija jeli branis naslov?

9150
00

Re: Članak u Slobodnoj Dalmaciji o poker klubovima u Splitu

A nisan zadnji put osvojia, dilili smo, uzeja san najvise love ali nisam sluzbeni pobjednik. A necu moc doc, sam san doma sa malon dok se zena skita vanka... big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00