Tema: Pozdrav

Evo da se predstavim.
Ime mi je Nikola imam 37 g. i početnik sam u pokeru. Za sada čitam knjige, educiram se, igram NL4 micro levele, sng turnire na mikro levelima (s odličnim uspjehom) a ovih dana ću odigrati i svoje prve MTT turnire. Sve online naravno. Cilj mi je postati odličan igrač jer me igra jako fascinira, mislim da me ide i da sam za sada dobar a što se tiće za dalje vidjet ćemo.
Znam da je učenje jako bitna stavka al toga se ne bojim. Već pročitao 3 knjige i sad ih čitam ponovo. A krenuo sam se ozbiljnije pozabaviti pokerom prije par mjeseci.

Eto..

BTW sajt je super. Ima korisnih stvari.
Daljnje razvijanje situacije kaj se tiće moje igre javim kad se nekaj vrijedno spomena dogodi.

00

Re: Pozdrav

Dobrodošao i gud lak!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pozdrav

Pozdrav i sretno dalje!! smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pozdrav

welcome gl smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

5

Re: Pozdrav

pozdrav i sretno!

00

Re: Pozdrav

deco99 napisao:

welcome gl smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pozdrav

Dobrodošao..

00

Re: Pozdrav

Pozdrav i GL

Fire walk with me
00

Re: Pozdrav

Welcome nikola i sretno na stolovima.
i ne moras cekati da se nesto vrijedno spomena dogodi kako kazes, nego samo ti sudjeluj sudjeluj u raspravama i diskusijama na forumu.
imas tu i skype grupu gdje se raspravlja o s&g i mtt turnirima pa pitaj decke jel bi te primili.
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7503
jer uz literaturu i videa, forum i takve grupe su vazan dio za napredovanje u igri...

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/377450_210499532358677_101860463222585_455628_1257768820_n.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
11

Re: Pozdrav

pozz.. i sretno  smile

00

11

Re: Pozdrav

dobrodoša...

00

Re: Pozdrav

Tnx svima smile

00