Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

di ste junaci????
evo jedna da vas razveseli

sedam godina bez prvenstva i kupa, emotivna pijesmica.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
33

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://dalje.com/slike/slike_3/r1/g2008/m10/y184263934309126.jpg

http://www.hrsport.net/media12/10.jpg



https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/267277_107847962650518_100002759454551_39753_5166540_n.jpg

Zadnji popravljao Chidambar (12-12-2011 21:35:22)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
11

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378724_2825078107328_1270287503_3090187_615858867_n.jpg

luđa
21

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
12

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://www.net.hr/2010/05/13/0949007.42.JPG
mozda i bude vise ljudi na proslavi ove godine, mozda se mamic itne sa kobasicama, ipak ce brzo u remetinec, posalt ce siric kulena malo, bosanac markovic rakije, ajde mozete vi to  cool  cool  cool

luđa
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito


smanjite zvucnike

luđa
30

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

mozda i bude vise ljudi na proslavi ove godine, mozda se mamic itne sa kobasicama, ipak ce brzo u remetinec, posalt ce siric kulena malo, bosanac markovic rakije, ajde mozete vi to  cool  cool  cool

ok,  vise srece slijedece stoljece.

Zadnji popravljao Chidambar (12-12-2011 21:38:05)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
23

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://www.index.hr/images2/svilokos_mamic_siric_DragoSoptaCropix.jpg

Zadnji popravljao ST_Mangup (12-12-2011 21:40:42)

luđa
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Chidambar napisao:
ST_Mangup napisao:

mozda i bude vise ljudi na proslavi ove godine, mozda se mamic itne sa kobasicama, ipak ce brzo u remetinec, posalt ce siric kulena malo, bosanac markovic rakije, ajde mozete vi to  cool  cool  cool

ok,  vise srece slijedece stoljece.

LOL  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

nije mi jasno da netko moze vise mrziti tude nego voliti svoje.
a sada sam off jer mi se ne ulazi u rasprave i polemike, na poker forumu, a trolanje mozemo nastaviti na index hr. net. hr. etc...

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Chidambar napisao:

nije mi jasno da netko moze vise mrziti tude nego voliti svoje.
a sada sam off jer mi se ne ulazi u rasprave i polemike, na poker forumu, a trolanje mozemo nastaviti na index hr. net. hr. etc...

zasto minjas plocu????
ma puca mi kurac za dihnamo, uvik su bili 4.5. klub prije, jedino "Zlatno razdoblje" kluba je doba tudmana, canjuge i sad ovih azdnjih 7 godina, ali eto ovih dana ste i vi slipi nadan se vidili.... pa me cisto nervira bahatost, a glupe ljude i nepravdu mrzin vise od icega... i da mrzin dinamo, ali ali usporedivat sa icim sta volim nema smsila...
i da podrska oravim bojsima, svala cast za ono danas, nadam se da ce uspit i da ce maknit tu bandu... i onda se opet vraca posteno prvenstvo, onda se citamo i cujemo.... sretan 10888 rodendan

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

kad ste usli u LP (naravno i corava kokos dobije lagan zdrjeb) onda ovo nije bija poker forum, nego topic ostala rasprava, danas je poker forum, cak i admiral stavlja poker hand ovdi hahahahahahhahahaha
a LP je pokazala ko ste i sta ste  wink 
dinamo-sramota

luđa
10

188

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

a jesi ti opeterecn dinamom bokte, da s takvim zarom igras poker igro bi vec HS s isildurom

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
42

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

puki86 napisao:

a jesi ti opeterecn dinamom bokte, da s takvim zarom igras poker igro bi vec HS s isildurom

pa ovo je tema o dinamu!?
15-ak godina san u nogometu i sportu, mozda i nakon 15 godina pokera buden igra hu s isildurom... samo sta je puno teze beatat nl 10 nego skuzit kakav je dinamo i sta radi.. ili se varan..
preglupa ti je usporedba  wink

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Totalno je opterečen, čak da je postalo presmješno. Več danima osvježava temu big_smile

club  heart  diamond  spade
42

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ja njegove postove uopće ne doživljavam, iz njegovih dosadašnjih postova reko bi da mu je IQ  <80

41

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Znaš da glupi ljudi ne znaju da su glupi? Nije da te plašim ali, možda sebe mrziš....

Mu-mu mu mu mu mu mu!
02

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Bora tajter napisao:

ja njegove postove uopće ne doživljavam, iz njegovih dosadašnjih postova reko bi da mu je IQ  <80

nemoj bit tuzan, kupit ce vam barba zdravko jos koje prvenstvo....
prije bi reka da je ljudima koji ne kuze sve ovo oko dinama i hrvatskog nogometa iq <80 ... umisto da se boris protiv toga pravis se pametan ti i svi veliki dinavci a ima vas 34 po utakmici...
i da za ovo <80 neki se bas i ne slazu  roll

luđa
02

194

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Najjača tekma Dinama, meni osobno ispred Dinamo-Partizan.
Ekipa već odlazi sa stadiona, počinje 92. minuta, kolone ljudi se spuštaju dolje po stepenicama, kad se odjednom čuje stambedo sa tribina.
Neopisiv osjećaj!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
51

195

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

cool
nije li to bila croatia a ne dinamo big_smile

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

U našem nogometu nije sve čisto, Dinamo se vodi kao klub od HAŠKA, preko Croatije, povijesno gledano... A pravno, čito sam neki slučaj svojevremeno, sud presudio da dugovi Croatije, mislim Cvitanoviću, i još nekim od igrača nisu Dinamovi, što bi značilo da bi Dinamo kada je ime promjenjeno, vraćeno, trebao krenuti iz nižih liga, a nije...  Onda sada ovo, pa afera offside... e taj offside, iz nekih pouzdanih izvora, kup utakmica, finale, na maksimiru 3-0 Dinamo Hajduk, Hajduk 2 crvena, je bila namještena 100%...

Al da nebi bilo da imam nešto protiv Dinama, naš je najbolji klub, zato što tu Zdravko sve vodi. U Hajduku je previše kojekakvih utjecaja, i teško da će tako ikada doći blizu Dinama. I da je bilo sve pošteno zadnjih godina, sumnjam da bi Hajduk puno više osvojio... A i ako gledamo europu, Dinamova ovo je sramota, al sjetimo se Hajdukovih Debrecena i Sheburna, mislim...

10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ITheAnswer napisao:

Dinama, naš je najbolji klub, zato što tu Zdravko sve vodi.

rađe bi da igra 3.ligu bez zdravka nego navijat za ovaj dinamo s njim na celu...

20

198

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Mich_Bjukenon napisao:
ITheAnswer napisao:

Dinama, naš je najbolji klub, zato što tu Zdravko sve vodi.

rađe bi da igra 3.ligu bez zdravka nego navijat za ovaj dinamo s njim na celu...

nogomet je biznis

dinamo u 3.ligi nije dobar biznis

dinamo sa mamicem na celu je jako dobar biznis

01

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

kerpoker napisao:
Mich_Bjukenon napisao:
ITheAnswer napisao:

Dinama, naš je najbolji klub, zato što tu Zdravko sve vodi.

rađe bi da igra 3.ligu bez zdravka nego navijat za ovaj dinamo s njim na celu...

nogomet je biznis

dinamo u 3.ligi nije dobar biznis

dinamo sa mamicem na celu je jako dobar biznis

dobar biznis za koga ? za navijace ? dinamo je udruga građana,neprofitna udruga..a taj biznis je tu da se ljigavci poput mamica mogu okoristit na njemu...

00

200

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/ … tml?pos=n1

jedna od najboljih kolumni koje san njenih procita,  stvarno je kvalitetna.  Ovo mi je najbolji dio :

"Mogu zamisliti, recimo, kako neka TV-ekipa u scenariju skrivene kamere postavi na ulicu, ne znam, čovjeka s tri glave, koji treba iskakati ispred slučajnih prolaznika i prestravljivati ih. Slučajni prolaznici, međutim, samo primijete kako nije pristojno tako zaskakivati ljude na ulici i produže dalje. Nikome od njih nije palo na pamet da je čovjek s tri glave poprilično neuobičajena pojava i da nije intrigantno to što troglavi nije pristojan, nego što troglavi uopće – postoji. "

Stvarno je istina da citava drzava zivi po zakonu "spavaj, radi, cuti, jedi i nevereuj vise nikom, lezi, diz se, ustaj, sedi"  i svakome kurac puca u drzavi sta nas kradu sta nas lazu .... bolje nismo ni zasluzili.


kerpoker napisao:
Mich_Bjukenon napisao:
ITheAnswer napisao:

Dinama, naš je najbolji klub, zato što tu Zdravko sve vodi.

rađe bi da igra 3.ligu bez zdravka nego navijat za ovaj dinamo s njim na celu...

nogomet je biznis
dinamo u 3.ligi nije dobar biznis
dinamo sa mamicem na celu je jako dobar biznis

nemogu shvatit da se neko moze dičit jednim od najvecih mafijaša u hrvatskoj, nakon ovoga sto se dogodilo afere maleš-suci i zdravkovog ne izlazenja u javnost par dana sa izlikom "da mu je otišao glas", za ocekivat je da ce brzo u zatvor, moze se ocekivat i srebrica i onu fosilčinu  markovica.

Zadnji popravljao chillin (13-12-2011 13:40:09)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20