Tema: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Vjerujem da je vecina vas vec cula za Ivanovu pricu, pricu trinaestogodisnjaka iz Bjelovara koji je bio zrtva nasilja od strane svojih vrsnjaka iz razreda.
Ova Ivanova prica me jako dirnula, mozda iz raloga sto je Ivan moj sugradjanin, sto sam i sam isao u tu skolu i sto moj brat ide sa malim Ivanom u skolu, samo su druga odjeljenja.
Ivan se u 6-om razredu iz Vukovara doselio u Bjelovar. Sa bratom, sestrom, majkom i ocem  zivi u nekoj rusevnoj kuci od 12 kvadrata, u jako losim uvijetima, cak ni na svim prozorima nemaju stakla nego su obljepljeni najlonom.
Kako mi brat kaze Ivan je dobar djecak, pristojan i dobro odgojen i po tome je bio drugaciji od vecine ostalih "prijatelja" iz razreda. Ivan je dozivio nesrecu da ga je na pjesackom prijelazu udario auto, i zbog jakih bolova sepa kako bi ublazio bol. Zbog toga ga u razredu vrijedjaju da je retardiran, bacaju u zrak pa ga puste da padne na pod, vjesaju ga na vjesalicu, pljuju mu u kapu, podmecu noge, redom ga udaraju po glavi, i tako iz dana u dan, svi u skoli su to znali od nastavnika, pedagoga, ravnatelja ali nitko nije poduzimao nista (inace ta skola je skola nulte tolerancije na nasilje) sve dok Ivanova prica nije dospjela u medije.

Na facebooku je pokrenuta grupa podrske malom Ivanu http://www.facebook.com/pages/PODRSKA-M … 105?ref=ts

Grupu su pokrenuli dobri ljudi koje je dirnula Ivanova prica, i koji su odlucili pomoci Ivanu i njegovoj obitelji, pomoci im financijski, gradjevinskim materijalom za izgradnju kuce (Ivanovi roditelji zapoceli su gradnju kuce ali zbog nedostatka financijskih mogucnosti gradnju nisu mogli nastaviti), odjecom i obucom za Ivana i njegovog brata i sestru, jedna obitelj im je osigurala ljetovanje...

Pozvao bi sve dobre ljude da pokazemo i da medju nama pokerasima ima puno dobrih ljudi spremnih pomoci onima kojima ta pomoc stvarno treba.

Evo broj ziro racuna na koji mozete uplatiti novac:
DONACIJA
IVAN BULJAN

Z.R. 2330003-1000000013
Poziv na broj 40725077001
Model 07
Splitska banka

Evo i Ivanova adresa na koju mozete poslati neku sitnicu koja vam doma skuplja prasinu a koja moze razveseliti malog Ivana:
STARI PAVLJANI 107,
43 000 BJELOVAR

Hvala svima koji se odluce na bilo koji nacin pomoci malom Ivanu i njegovoj obitelji!

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Najbolje neka svatko posalje ako ima nesto....ali isto  tako nebi bilo lose da mi svi sa poker proa recimo damo po 10 e ili koliko tko moze, pa da skupimo neku cifu, pa makar i 100 e pa da doniramo obitelji...sta kazete?

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

tonivk napisao:

Najbolje neka svatko posalje ako ima nesto....ali isto  tako nebi bilo lose da mi svi sa poker proa recimo damo po 10 e ili koliko tko moze, pa da skupimo neku cifu, pa makar i 100 e pa da doniramo obitelji...sta kazete?

+1

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

a da recimo svi na neciji acc, npr. full tilt pokera ili pokerstarsa , predlazem eto tvoj mile ako si ok sa tim,  posaljemo jedan buy in levela kojeg igramo, pa onda se pobrines da novac dodje gdje mu je mjesto, tako bi se brze i prakticnije skupio novac.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Ili neka roba napravi majice od poker proa, pa cemo mi kupiti...recimo neka majica bude 70 kn ...30-40 robi za troskove, a ostalo doniramo......ajmo ljudi pokrenite se, tesko je kada ovisis o necijoj pomoci, pomozimo tom momku...i njegovoj obitelji, da imaju koliko - toliko dostojanstven život!!!

Zadnji popravljao tonivk (24-01-2010 23:34:02)

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Slazem se da bi tako mozda bilo prakticnije, netko bi mozda uplatio nesto ali nema internet bankarstvo pa mu se neda u banku uplacivat, a i ovako bi nekome bilo jednostavnije i brze. Osobno mi nebi to bio ni najmanji problem da ide preko mene, ali ne zelim da netko sumnja da onda ja te pare spremam u svoj djep, tako da bi radije volio da ako moze netko od moderatora ili administratora smile

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

tonivk napisao:

Ili neka roba napravi majice od poker proa, pa cemo mi kupiti...recimo neka majica bude 70 kn ...30-40 robi za troskove, a ostalo doniramo......ajmo ljudi pokrenite se, tesko je kada ovisis o necijoj pomoci, pomozimo tom momku...i njegovoj obitelji, da imaju koliko - toliko dostojanstven život!!!

Ovo je odlican prijedlog, a mogle bi majice ic i na aukciju posto vjerujem da bi puno ljudi voljelo imati pokerpro majicu a tako bi se skupilo i vise para smile

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Roba tebe se čeka....

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

mile88 napisao:

Slazem se da bi tako mozda bilo prakticnije, netko bi mozda uplatio nesto ali nema internet bankarstvo pa mu se neda u banku uplacivat, a i ovako bi nekome bilo jednostavnije i brze. Osobno mi nebi to bio ni najmanji problem da ide preko mene, ali ne zelim da netko sumnja da onda ja te pare spremam u svoj djep, tako da bi radije volio da ako moze netko od moderatora ili administratora smile

Pa nevjerujem da ce neko pomislit, kako si svaki dan aktivan na forumu vec duze vrijeme, samo da docekas da mali ivan zavrsi na vjestima pa onda ti na prevaru dodjes do stotinu ili par stotina eura ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

mene zabiljezite za jednu majicu! big_smile
mislim da je to najbolje  jer je lakse pokrenuti veci broj ljudi da da pare

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Nikakve majice,to je glupost.Kad bi dao pare i onda dobio nesto za uzvrat to nebi bilo to.
Ovaj slucaj je stvarno zalostan i mobing je nesto sto mrzim vise od iceg.

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Ja ti vjerujem 100% mile i ako moze ja cu tebi poslati pa ti to prebaci.

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

croman19 napisao:

Nikakve majice,to je glupost.Kad bi dao pare i onda dobio nesto za uzvrat to nebi bilo to.
Ovaj slucaj je stvarno zalostan i mobing je nesto sto mrzim vise od iceg.

Slazem se, mislim ako vec dajem pare, radije bi dao 70 kn ivanu nego sebi majicu kupio za 40, nece me maica spasit smile , a ivanu ce doc 70 kn bolje nego 30 ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Evo tko hoce uplatit nesto za Ivana moze poslat meni $ na:
Full Tilt: mile88
ili
Poker Starse: mile1988

i neka mi posalje mail na milan.zoric.bj@gmail sa nickom s kojeg je poslao i ja cu mu vratit mail sa screenshotom od potvrde da sam uplatio novac na ziro racun namjenjen donacijama za Ivana.

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

mile88 napisao:

Evo tko hoce uplatit nesto za Ivana moze poslat meni $ na:
Full Tilt: mile88
ili
Poker Starse: mile1988

i neka mi posalje mail na milan.zoric.bj@gmail sa nickom s kojeg je poslao i ja cu mu vratit mail sa screenshotom od potvrde da sam uplatio novac na ziro racun namjenjen donacijama za Ivana.

Svaka cast.

00

16

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Mogu ja napraviti majice, ali jednostavnije je da nekome pošaljete (mile88) na Stars ili Full Tilt ili sami uplatite na žiroračun gore naveden.

Za majice bi se trebalo skupiti barem 20 ljudi...

00

17

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

mile88 napisao:

Evo tko hoce uplatit nesto za Ivana moze poslat meni $ na:
Full Tilt: mile88
ili
Poker Starse: mile1988

i neka mi posalje mail na milan.zoric.bj@gmail sa nickom s kojeg je poslao i ja cu mu vratit mail sa screenshotom od potvrde da sam uplatio novac na ziro racun namjenjen donacijama za Ivana.

evo, sad sam ti poslao(joker_1811), ne treba mi screenshot smile

Zadnji popravljao djuma (25-01-2010 01:20:48)

00

18

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

djuma napisao:
mile88 napisao:

Evo tko hoce uplatit nesto za Ivana moze poslat meni $ na:
Full Tilt: mile88
ili
Poker Starse: mile1988

i neka mi posalje mail na milan.zoric.bj@gmail sa nickom s kojeg je poslao i ja cu mu vratit mail sa screenshotom od potvrde da sam uplatio novac na ziro racun namjenjen donacijama za Ivana.

evo, sad sam ti poslao(joker1811), ne treba mi screenshot smile

Prebaceno na Ivanov racun, hvala ti!

00

19

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

hvala tebi na transferu smile

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Mile, evo imao sam neke $$ na tiltu pa sam ti poslao.

Svaka čast na inicijativi!  smile

00

21

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Evo Mile i ja sam ti poslao na FTP. Moj nick Siska77. Ne trebaš slati screenshota.

00

22

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

evo sale sad cu uplatit, samo mi posalji mail da ti posaljem screenshot.

I molio bi da mi oomodz sa tilta posalje mail adresu da mu posaljem screenshot.

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Ma ok je, ne trebaš slati screenshot.

00

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

i ja sam ti posla kolko sam moga.

Mogli smo ovo prosirit i na druge poker forume, da citava poker zajednica pomogne ...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

25

Re: Pomozimo malom Ivanu i njegovoj obitelji

Evo Vule i Sale prebaceno na Ivanov ziroracun, hvala vam!

Chillin ti si oomodz na tiltu? posalji mail ako trebas screenshot wink

00