Tema: Pozdrav

Da se i ja aktiviram, vec duze pratim ovaj forum, ali tek sad sam napravijo account. Zovem se Mateo tek sam se preselio u hrvatsku studirat (Yer'). Bavim se pokerom 2 godine, aktivno nekih godinu dana. Igram dosta cesto u Cezara, pa mozda vec znam nekoga..
Online roll nemam vise posto sam napravijo veci cashout prije ovog ljeta pa nisam ni igra previse nakon toga. Sad bi volio opet nesto uplatit, ali imam problem posto sam prije koristio ukash koji cini mi se nije dostupan u HR. Jos nisam otvorio hrvatski bankovni racun, pa ako neko ima prijedlog za kako bi uplatijo, bio bi jako zahvalan!

00

2

Re: Pozdrav

Welcome  smile

Mozes dat nekome na ruke a on ti prebaci na MB

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Pozdrav

pozdrav und welcome.
klonite se pokerstarsa, check this out - http://hr.pokerpro.cc/ponuda/

Zadnji popravljao Chidambar (12-12-2011 20:25:18)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

4

Re: Pozdrav

Dobrodosao!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Pozdrav

Dobar prijedlog Tonac!
Sad ako ima nekoga u Zagrebu koji bi mi proda 100$ nek mi se javi! Dat cu broj mobitela pa cemo se dogovorit!

00

Re: Pozdrav

buccezfraille napisao:

Dobar prijedlog Tonac!
Sad ako ima nekoga u Zagrebu koji bi mi proda 100$ nek mi se javi! Dat cu broj mobitela pa cemo se dogovorit!

uplatis nekome na tekuci, i kad nejmu sidne on ti prebaci na MB... otvori temu u transakcije i obavi obavezno sa nekin na + listi  wink

luđa
00

Re: Pozdrav

Ok, moglo bi se i tako.. Znaci ja ne trebam imat racun u banci da bi to netko mogo primit? Mogu ic u ured banke, dat broj racuna koji ocu, platit cash i to je to?

00

Re: Pozdrav

buccezfraille napisao:

Ok, moglo bi se i tako.. Znaci ja ne trebam imat racun u banci da bi to netko mogo primit? Mogu ic u ured banke, dat broj racuna koji ocu, platit cash i to je to?

dodes na salter banke i reces ja bi uplatija xxx kn na taj i taj racun, das lovu , isti dan ili sutra dan sidne i neko ti cim vidi da u je silo odma pribaci xxx dolara na mb... to cak i sutra ti moze bit gotovo... ali za ubuduce izvadi visu elektron u pbz verificiraj MB ili mos radit odma direktno sa kartice i gg....
edir: ne tribas imat racun u toj banci

Zadnji popravljao ST_Mangup (12-12-2011 22:05:49)

luđa
00

Re: Pozdrav

Chidambar napisao:

pozdrav und welcome.
klonite se pokerstarsa, check this out - http://hr.pokerpro.cc/ponuda/

zašto se kloniti pokerstarsa??

00

Re: Pozdrav

ako si novi igrač (pod tim mislim da ne igraš aktivno minimalno pola godine za pravu lovu) onda imaš puno boljih stranica na kojima možeš igrati, a da ti daju veće pogodnosti i da je jačina prosječnog igrača slabija. Jedinu prednost imaju što je softwer najbolji (ali opet na svaki se možeš priviknuti i svi ostali su ok), a i reklamiraju se puno više, ali zbog toga nemaju tolko više slabijih igrača kolko imaju regova.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pozdrav

Posalji meni ako hoces na karticu dat cu ti broj racuna ja ti uplatim direktno na starse ili bilo koju poker kucu jer mi je VISA kartica al kod mene ti je provizija 3%  smile

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Pozdrav

Slazem se potpuno s ovim sta kazes. Igram na Ongame (Betsson), Party i Starse. Nisam jos odlucio na koju cu stranicu uplatit, ali za pocetak cu igrat na limite gdje nema previse regova tako da sad mi je vaznije software i broj igraca, s toga mislim da je najbolji izbor stars ili party..

Opet moram spammat ovu temu i ponovit da trazim 100$ na moneybookers za tekuci ili cash u ZG..!! Bas mi se igra!

Hvala svima na dobrodoslice i konkretne prijedloge! big_smile

00

13

Re: Pozdrav

koji ti je mail? da se dogovorimo za transakciju

10

Re: Pozdrav

Mail mi je mateo.u.h @gmail.com

00

Re: Pozdrav

Pozdrav

00

Re: Pozdrav

suco9999507 napisao:

Pozdrav

Roby...Da li bi možda htio i s menom obaviti translakciju...Trebala bi mi neka uplata od 50$

00

17

Re: Pozdrav

Da, mogu..

00

Re: Pozdrav

roba kad vec svima pomazes da li bi mogao i meni pomoc oko transacije  smile

Yes, but have much do you lose?!?
00

19

Re: Pozdrav

Da, samo mi se javite na PM.

00

Re: Pozdrav

roba59 napisao:

Da, samo mi se javite na PM.

nemogu ti poslat PM

"Poruka foruma
Pogrešna molba. Veza, kojoj ste slijedili je pogrešna, odnosno zastarjela"

Yes, but have much do you lose?!?
00

21

Re: Pozdrav

Probaj sad...

00

Re: Pozdrav

roba59 napisao:

Probaj sad...

radi... poslao sam

Yes, but have much do you lose?!?
00