Tema: SNG na Party-u

poslije stavim još rezultata prvo imam par pitanja u vezi turnira #4 danas:

1. 5 igrača je ostalo blindovi su 300/600, ja imam negdje oko 8k, SB ima oko 2k, BB ima oko 4k, ostala dvojica oko 3k svaki*. Ja sam na early positionu, raisam na 1200 sa K6 suited u hercu. SB folda, BB calla. Flop je K 6 9 sve tri pik. BB gura all-in, ja plaćam. Pokaže mi Ad8h. Party Poker mi ne prikazuje postotke za win ali vjerujem da je imao negdje 2% šanse protiv moja dva para. I naravno, turn A, river A sad
Da li je ovo Bad Beat?
Da li sam tu nešto trebao drukčije odigrati?

2. U heads-up-u sam protiv tipa koji ima otprilike isto chipova kao i ja (oko 10k svaki). Blindovi su 1000/2000. On je na BB i ja ga raisam na 4000 sa Q4 suited. On na to gura all-in. Da li je moj play ispravan i šta bi trebao dalje raditi?

*na Party pokeru je u svakom SNG u igri 20k chipova

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: SNG na Party-u

Pitanje ponaknuto u turniri...

00

3

Re: SNG na Party-u

1. fold preflop. na flopu ok. da, to je bad beat
2. imas 5 big blindova. to ti je ili fold ili shove, nikako raise

00

4

Re: SNG na Party-u

pf mozes foldat il gurat all in, rejz nikako... Ovo vrijedi i za 1. i za 2. slucaj..
U prvom slucaju ako ces igrat guraj all in, i bb ce bacit, ovako si ga pustio da on tebi gura sto nikad nije dobro..
A ovo za HU bi ja guro sigurno 70-80% ruku sa SB jer imate samo 5 bb svaki...

Zadnji popravljao Tilt (24-01-2010 17:55:03)

00

5

Re: SNG na Party-u

1. Fold, s buttona ili sb-a bih ovisno o protivniku i gurao all-in, ali rejz ni pod razno
2. Push pre-fop, ako si vec rejzao onda call

Mislin da ti je ovdje najbitnije razumijet da se s 10ak bb-a ne isplati rejzat (pogotovo s 5), ili guraj ili fodaj.

But they were suited...
00