Tema: Cezar

Što se igra ovih dana od casha u Westinu  i kada je obično najbolje doći?

00

2

Re: Cezar

ja sam bio danas prvi put nakon par mjeseci. nije bilo skoro nikog. nas pet - 6 je igralo 1/2€. u 9 se pocelo igrat cca

00

3

Re: Cezar

to im je najbolji turnir,stack ti je 7k a ako dođeš prije 19 dobijes jos 500,uglavnom ti bude od 30-40 ljudi

00

Re: Cezar

lion406 napisao:

Thx @kondi, nisam bio već dugo pa bi se danas zaletio pa rekoh da ne dođem a ono sng9 wink

Sam pazi da se ne sjebes ko ja... prebacili su turnire u 19h.

00

5

Re: Cezar

ja sam bio prije kojih mjesec dana, bilo je jedno 5 stolova cca

00

6

Re: Cezar

brijem da ce i danas bit ok ljudi jer im liga zavrsava ovaj tjedan a dosta ljudi još ganja upad u taj turnir

00

Re: Cezar

prije sam rasturo te turnire

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
05

Re: Cezar

wonderkid napisao:

prije sam rasturo te turnire

a onda te prestalo curit?

20

9

Re: Cezar

ja nisam nikad iso u cezar igrati a cuo sam da ekipa tamo ide igrati turnire, kakvi su igraci tamo moze li netko reci, jesu isto ko ovi na internetu, i daju li se potjerat ono mislim kad ja dizem da me svi ne plate? i koliko bude obicno nagrada za prvo ili drugo mjesto?

00

Re: Cezar

sta ti nisi maloljetan?!...i da osvojis prvo mjesto kako mislis podic nagradu sa svojih 16godina?

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

11

Re: Cezar

ToldYtoFold napisao:

sta ti nisi maloljetan?!...i da osvojis prvo mjesto kako mislis podic nagradu sa svojih 16godina?

jesam maloljetan jos jebote, a jel ja nemogu igrat znaci ako nisam punoljetan? sranje!

00

12

Re: Cezar

matan napisao:

jesam maloljetan jos jebote, a jel ja nemogu igrat znaci ako nisam punoljetan? sranje!

Nemozes igrat poker ali mozes igrat špigule..

evo mozda bez slike mi admini nece obrisat post  roll

when you feel like quitting think about why you started..
00

13

Re: Cezar

ajmo svi jedan aplauz za tonca, mislim da je ovo sto ponovno pise izbrisan post  za bana nekog privremenog

00

Re: Cezar

bana jelacica?

20

15

Re: Cezar

Zar mora bas svaka tema otici u offtopic???

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

16

Re: Cezar

mogo si odma otic kad je ovaj pokazo bajadere, znas da si mrtav

10

Re: Cezar

jel igro konjic i ta ekipa?... njih sam uvijek čistio kad sam dolazio

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
02

Re: Cezar

u cezaru vise ne mozes nac cash 0.5-0.5e ili 1-1e, zadnjih 3 puta kad sam bio (vikendi) igralo se samo 2-5e

00

Re: Cezar

1/2€ ti je minimalno uglavnom se petkom skupe ranije za cash a četvrtkom vjerojatno isto igraju jer na turniru bude više od 60 ljudi

ili jesi ili nisi
00

Re: Cezar

i meni je mičo najjači lik  smile

ili jesi ili nisi
00