Tema: alooo

alo ekipa!! pratin vas vec misec dana i vise ste nego OK.. ka sta moj nick kaze is Splita sam. poker igran polu-ozbiljno sa tu i tamo kojin dobrin ubodon (turnir) i vise manje dobrin live cashom, vjeovatno znan neke iz st-a iz pota doli wink.
mislija san oko 11. miseca krenit ozbiljnije na online, za pocetak nl25 , mogu i vise, al nije prisa, postepeno zelin, al zajeb je sta ce NBA tek pocet u 2. misec (mater in ..), a to je moj glavni i daleko najveci prihod..e sad do drugog8nadan se i pprije) miseca, zelin pohvatat sve ove pojmove, ustimat hud i naucit se na hem eheh, evo vatan ove iraze iako ih mrzin, al ocito su neophodni na pokeru sad . takoder zelim do tada smanit tilt i nac pravu sobu za peglacinu.
eto za sad toliko, uvjeren sam da cemo imat obostarnu korist..  cool

luđa
00

Re: alooo

Pozdrav i dobrodosao!!!

00

Re: alooo

samo pomalo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: alooo

Dobrodošao... Skoro ništa nisam razumio..

60

Re: alooo

a koji si iz pota, ima nas dosta

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: alooo

nisan svaku vecer doli, eto triba veceras, al nisan bas spreman za igru.. bija prije neki dan, a sta cu se sad opisivat heheh, mlad, zgodan  big_smile  bude vecinom nas 2nekad i vise, taren pive i ispadan na aa ... nabaci pm, ic cu doli za dan 2, srida 99%, pa mozemo popit nesto i nasmijat se s denon i naravno izac sa 4 bi-a plusa  wink

luđa
00

Re: alooo

roba59 napisao:

Skoro ništa nisam razumio..

+1

11

Re: alooo

ST_Mangup napisao:

alo ekipa!! pratin vas vec misec dana i vise ste nego OK.. ka sta moj nick kaze is Splita sam. poker igran polu-ozbiljno sa tu i tamo kojin dobrin ubodon (turnir) i vise manje dobrin live cashom, vjeovatno znan neke iz st-a iz pota doli wink.
mislija san oko 11. miseca krenit ozbiljnije na online, za pocetak nl25 , mogu i vise, al nije prisa, postepeno zelin, al zajeb je sta ce NBA tek pocet u 2. misec (mater in ..), a to je moj glavni i daleko najveci prihod..e sad do drugog8nadan se i pprije) miseca, zelin pohvatat sve ove pojmove, ustimat hud i naucit se na hem eheh, evo vatan ove iraze iako ih mrzin, al ocito su neophodni na pokeru sad . takoder zelim do tada smanit tilt i nac pravu sobu za peglacinu.
eto za sad toliko, uvjeren sam da cemo imat obostarnu korist..  cool

K R A L J . . .  big_smile  big_smile  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: alooo

Ur welcome...

ili jesi ili nisi
00