Tema: 2 računa na istom računalu

jeli ima problema ako su 2 računa na istome kompjuteru ....jedan je na moje ime drugi na ime roditelja ali drugi se više ne igra

ili jesi ili nisi
00

Re: 2 računa na istom računalu

jebe se njih. Znaci drugi se vise ne igra, a ti igras na svome, i odjednom se sjetis da bi moglo bit problema, pa ako vidis da nema problema nema problema .. ,)

Zadnji popravljao chillin (20-12-2011 21:19:46)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 2 računa na istom računalu

vidim sad ali ako bi se jednoga dana desila sitlacija da bude para onda da me blokiraju

ili jesi ili nisi
00

Re: 2 računa na istom računalu

nema razloga, ako ti je account uredan, i ako ne drkas sa ptp transferima s jednog na drugi acc, sve ce bit ok. Ma cak i da drkas sa time.

Ako je real name i dobra kartica ili MB registrirani, onda ce sve bit ok.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: 2 računa na istom računalu

moran još sredit MB ali to ču tek ako krene kako treba dotad ču se j**at po forumu za neku translakciju

ili jesi ili nisi
00

Re: 2 računa na istom računalu

u 3 dana ti je mb gotov

luđa
00

Re: 2 računa na istom računalu

sine nemoj nikad imat 2 acc zajebano je to ako te uvate imaj bar 3...

9150
10

Re: 2 računa na istom računalu

cvika123 napisao:

sine nemoj nikad imat 2 acc zajebano je to ako te uvate imaj bar 3...

kad osvoin sandey million da me tad nebi jebali

ili jesi ili nisi
00

Re: 2 računa na istom računalu

Nemas brige ako nisi sudjelovao u mutnim radnjama izmedju ta 2 racuna.
Niko ne kaze da jedno kucanstvo ne moze imati vise igraca, jedino nastaje problem ako ti ukucani igraju na istim stolovima...

10

Re: 2 računa na istom računalu

Hvala to me zanimalo....

ili jesi ili nisi
00

11

Re: 2 računa na istom računalu

ja na pokerstarsu imam mislim 3 il 4 i tek sad vise nemogu iamti novi.al nis ne zajebavaju.vec mi bilo cudno kak to dopustaju svaki put dobivo 5 dollar

00

Re: 2 računa na istom računalu

TOITOI napisao:

ja na pokerstarsu imam mislim 3 il 4 i tek sad vise nemogu iamti novi.al nis ne zajebavaju.vec mi bilo cudno kak to dopustaju svaki put dobivo 5 dollar

Prijatelju neče sa zajebava nego kad osvojiš koi veči turnir  ....čita san da je bilo nekih incidenata zbog 2 računa pa pitan

ili jesi ili nisi
00