Tema: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Zovu me danas iz banke PBZ da mi je devizni racun u minusu .Ja pitam kako je to moguce a ona kaze da moram doc u poslovnicu pa da vidimo sta se dogadja.Nisan moga danas otic pa san reka da cu doc sutra.
Provjerim na internet bankarstvo kad ono lovu skinija pokerstars.Ja san uplatija isti iznos 18.12. i to mi je sjelo na pokerracun ali druga transakcija od 20 -og neman pojma sta je .Posla san mail pokerstars suportu da mi provjere sta je to prije nego odem u banku sutra ,nisan jos dobija odgovor.Ja se nadam da je banka knjizila transakciju 2 puta (valjda mi nije neko dosa do podataka od kartice).
Zanima me je li iko ima slican problem kao ovo.
I jedna stvar mi nije jasna ,kako je moguce da mi devizni racun ode u minus ??????

Pozdrav

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Za prvu transakciju ti piše da je od pokerstarsa, a za drugu ne?

Moguće je da ti račun ode u minus i to kad ti banka skine lovu za vođenje računa.

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Imao sam ja isti problem. Vratili. Uglavnom desilo mi se da su mi prikazali vise od onoga sta sam ustvari imao. Posto sam vrtio nekoliko tisuca eura nisam primijetio. Uglavnom nisu skinuli par depozita sa kartice a ja lovu vec potrosio.... Drzali su i jos neku transkaciju kao napravljenu da ne proknjizenu da ne nastane kaos.
Evo kako to izgleda : http://imageshack.us/photo/my-images/198/evoio.jpg/

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Pise mi za obe da su od pokerstarsa.

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

oletrak napisao:

I jedna stvar mi nije jasna ,kako je moguce da mi devizni racun ode u minus ??????

ko sta je roba napisa, zbog vodjenja racuna, jos ti uzmu i 8kn ako imas da mos ic priko mobitela, i jos ti uzmu 7-8kn ako imas citac kartice, i mozda jos koje sranje sta ti uvale. Tako je i meni, pa zna bit u minusu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Ma moze se i ovako otic u minus samo treba znati kada... Postoji par caka o kojima ne bi... Ali ipak na kraju moras sve podmiriti...

Nema tu poslje izvlacenja nisam znao ovo ono. Samo te pitaju jes i ti radio transkaciju tada i tada. Tako meni par puta pa znam smile Pravio sam se blesav.

Zadnji popravljao masterboy (21-12-2011 17:51:19)

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

To ste u pravu ,ali kad god ides napravit deposit na poker ili nesto drugo ako ti prelazi i 10 centi vise nego imas na racunu nemoze proc transakcija.

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

masterboy napisao:

Ma moze se i ovako otic u minus samo treba znati kada... Postoji par caka o kojima ne bi... Ali ipak na kraju moras sve podmiriti...

Nema tu poslje izvlacenja nisam znao ovo ono. Samo te pitaju jes i ti radio transkaciju tada i tada. Tako meni par puta pa znam smile Pravio sam se blesav.

koja je to caka ?  da kad ne prodje 3-4 puta nastavljas bubat ko konj, i onda jednom samo prihvate i to je to ?  znam da sam cua za tako nesto.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

chillin napisao:

koja je to caka ?  da kad ne prodje 3-4 puta nastavljas bubat ko konj, i onda jednom samo prihvate i to je to ?  znam da sam cua za tako nesto.

Ne. Da tako radis odmah ti svugdje zakljucaju racun...

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Tako sam i ja mislio da sam miran po pitanju sigurnosti kada imam pbz visu koja je samo za net plaćanja. Mislio si,stavim na račun neposredno prije plaćanja, uplatim i mirno spavanje. Ali malo sutra... Išao je račun u minus,a da mi nakon toga nitko nije odgovorio kako je to moguće. I nije bila u pitanju nikakva naknada.

00

11

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Meni je ziro racun otisa u minus, i to zato (kaze teta u banci, ali nije sigurna nego kaze "valjda") jer san skida pare sa bankomata neke druge banke na neradni dan (LOL) i onda opet na bankomatu svoje banke sutradan a oni kao nisu uknjizili transakciju od dana prije (LOL)

00

12

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Meni je tekući u minusu. Kako?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

dfable napisao:

Meni je tekući u minusu. Kako?

taj sindrom hara drzavom big_smile

00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

meni se dogodilo isto,mislim da je to nekakva mala naknada koju stars uzima,i onda odes par kuna u minus,briem da to ne mogu bit neke velike cifre,maximum mozda do 10kn,otisao sam u banku,uplatio 20kn i to je bilo to

ili jesi ili nisi
00

Re: pbz devizni u minusu skinuo pokerstars

Stars ne uzima nikakvu naknadu nakon što obaviš transakciju. To pravo ima jedino tvoja banka da uzima nešto "bez tvog znanja". Kažem bez tvog znanja jer u biti sve naknade koje uzimaju su propisane, samo što se ljudi ne informiraju i onda se čude kada im uzmu puno provizije a oni dižu kune sa deviznog računa koji je u eurima i to još na bankomatu od druge banke. E da...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00