701

Re: Opčenita pitanja za HM

ajspingvin napisao:

Pitanje:

Imam HEM 1.11.06d, poceo sam igrati na starsu ali mi HEM ne detektira cash stolove, nego svaki moram rucno postavljat preko table findera. SNG detektira bez problema. Raspored statsa je ok i na jednim i na drugim

EDIT: fast stolovi su u pitanju

samo odskrolaj do vrha teme, bilo je to pitanje već jaaaako puno puta.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:
ajspingvin napisao:

Pitanje:

Imam HEM 1.11.06d, poceo sam igrati na starsu ali mi HEM ne detektira cash stolove, nego svaki moram rucno postavljat preko table findera. SNG detektira bez problema. Raspored statsa je ok i na jednim i na drugim

EDIT: fast stolovi su u pitanju

samo odskrolaj do vrha teme, bilo je to pitanje već jaaaako puno puta.

Ima 29 stranica. moze link?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

703

Re: Opčenita pitanja za HM

http://www.holdemmanager.com/store/down … anuals.php

Tu skini update za najnoviju verziju 1.12.08 i rijesen problem...

Zadnji popravljao Bile (20-12-2011 04:55:27)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

704

Re: Opčenita pitanja za HM

Al ak imaš crackani HM onda ti više ne vrijedi crack

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

705

Re: Opčenita pitanja za HM

kako se u HEMu 2 pomice HUD display po stolu?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ne radi mi hem kad igram sngo na p770, ne vide mi se statsi,  dok igram cash sve je ok. u čemu bi mogao bit problem?

00

707

Re: Opčenita pitanja za HM

N( .)(. )B napisao:

ne radi mi hem kad igram sngo na p770, ne vide mi se statsi,  dok igram cash sve je ok. u čemu bi mogao bit problem?

jesi probao sam table finderom?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

shacal napisao:
N( .)(. )B napisao:

ne radi mi hem kad igram sngo na p770, ne vide mi se statsi,  dok igram cash sve je ok. u čemu bi mogao bit problem?

jesi probao sam table finderom?

da

00

709

Re: Opčenita pitanja za HM

Zanima me, imam statse Flop_CB, Turn_CB.. jel se ovaj recimo turn CB podrazumjeva kao 2nd barrel ili kao check flop pa c-bet turn?
Trebaju mi statsi za barrel u normalnom i 3betanom potu, a nisam siguran koji su pravi.
Btw koristim stari HEM.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

710

Re: Opčenita pitanja za HM

Flop cbet i turn cbet, znači to ti je 2nd barel.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

711

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam problem, počeo sam igrat na NoIQ  pokeru i ne radi mi HUD..Znači Hem očita sve sessione i ostalo ali nema HUDa...jel zna netko u čemu je problem (uključeno mi je use for any site)...i jel na ovom NoIQ pokeru nema opcije preffered seat ili ja nemogu naći...pozz

00

712

Re: Opčenita pitanja za HM

na entraction mrezi nemas preffered seat a sto se tice hem-a prvo pokusaj preko table findera, a ako ti ne uspije odes u folder gdje ti je hem instaliran otvoris folder config i tu imas txt fajl ExeNames.txt. pokrenes taj fajl (otvorit ce ti ga u notepadu) i dodas sledece na dnu: 15,Noiq.exe. eto nadam se da ce ti pomoci jer sam ja tako rijesio problem.

00

713

Re: Opčenita pitanja za HM

Cika_OS napisao:

Imam problem, počeo sam igrat na NoIQ  pokeru i ne radi mi HUD..Znači Hem očita sve sessione i ostalo ali nema HUDa...jel zna netko u čemu je problem (uključeno mi je use for any site)...i jel na ovom NoIQ pokeru nema opcije preffered seat ili ja nemogu naći...pozz

nemoj stavit use for any site,stavi tocno entraction i vrstu koju igras,ako ti nebude dobro stavljo hud(ak bude izmješan) iskljuci tam u player preefrance->appearance-> fix my stats position

00

714

Re: Opčenita pitanja za HM

Hvala gospodo proradio je!!!pozz

00

715

Re: Opčenita pitanja za HM

Danas mi se HEM počeo freezat. Dakle kad krenem igrat, HUD sve normalno očitava, ali čim dignem HEM - on se freeza.
Sad kad ne igram sve normalno radi. A i izbacuje mi Microsoft .NET framework error.
Malo sam googlao, ali nisam našao nikakvo korisno rješenje..  hmm

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

716

Re: Opčenita pitanja za HM

eej. googlao sam, nešto sam pokušavao - no opet sve isto.
Dakle čim krenem 4 stola, kad dignem HEM on se freeza i nakon par sekundi pokaže Microsoft .NET Framework error.
A kad zatvorim stolove i hoću nešto vidjet, onda ovaj drugi Timeout from pool error. Uglavnom, HEM mi jedino normalno radi ako ga otovrim na čisto i onda radim na njemu, ali čim krenem igrat..
Btw HUD mi sve normalno importa.

http://i41.tinypic.com/2073rxu.jpg

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

717

Re: Opčenita pitanja za HM

ne importa mi handove, imaporta fileove, ali drugo ništa. sinoć mi je normalno radio. pomoć??

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

Re: Opčenita pitanja za HM

zdeslav napisao:

ne importa mi handove, imaporta fileove, ali drugo ništa. sinoć mi je normalno radio. pomoć??

Pokerstars je  novim updejtom promjenio hand history pa ga HEM ne cita

Rjesenje:

HEM 1 update na 1.12.09
HEM2 update na 2.2.0.0.6023

http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

Ako imas crackanu verziju onda ti nema pomoci big_smile

Zadnji popravljao ajspingvin (09-01-2012 17:56:49)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

719

Re: Opčenita pitanja za HM

tnx! ma glup sam, nisam mogao naći novi update  big_smile

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

720

Re: Opčenita pitanja za HM

znači ovu krekanu verziju koju imam mogu izbrisati jer od nje više nema koristi... hmm  a baš sam se počeo služiti hud-om  lol

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Opčenita pitanja za HM

immortal napisao:

znači ovu krekanu verziju koju imam mogu izbrisati jer od nje više nema koristi... hmm  a baš sam se počeo služiti hud-om  lol

Mozes se strpiti dok ne izađe crack.
Odgovor: Ne znam kada.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

722

Re: Opčenita pitanja za HM

a ja budala pola sata se lomim da zašto hud ne radi a jutros sve bilo ok,nisam se ni sjetio pogledat ovamo  big_smile  sreća imam orginal hem

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Identicni problem,igram sad HU SNG,4-5 meceva i onda skuzim da nigdje nista nema,ne radi HUD,zabiljezi pobjedu al nema karata... big_smile

Sto je najgore imam originalni HEM,ali sam prije 2 dana nasnimio crackanu verziju jer nisam imao Omaha manager tak da cu pricekat dan dva za crack a ak ne izadje vracam orginal.

Zadnji popravljao Safinator (09-01-2012 19:42:14)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

kolko se sjecam zadnji crack za hem je bio jos za 1.11 verziju ako se ne varam tako da cete se nacekat ako budete cekali novi crack

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Andre_787 napisao:

kolko se sjecam zadnji crack za hem je bio jos za 1.11 verziju ako se ne varam tako da cete se nacekat ako budete cekali novi crack

Onda vracam orginal,nasnimio sam krekiran samo zato jer sam ubacivao PLO HU SNG polako.

00