Tema: Full Tilt by Tonivk

evo prebacio sam se na tilt.....uplatio 50 $ zbog neki financijskih izdatak morao sam povući dosta bankrolla , tako da krecem ispocetka, jedino mi je zao sto cu dobiti mali bonus ali et sto je tu je krecem.....

BR: 50 $

00

Re: Full Tilt by Tonivk

Na full tiltu ti nemora biti žao za mali bonus. Bonus se oduzima od rakebacka...

00

Re: Full Tilt by Tonivk

tonivk napisao:

evo prebacio sam se na tilt.....uplatio 50 $ zbog neki financijskih izdatak morao sam povući dosta bankrolla , tako da krecem ispocetka, jedino mi je zao sto cu dobiti mali bonus ali et sto je tu je krecem.....

BR: 50 $

prijavi se i ovde: http://www.trulyfreepokertraining.com/

nista te ne kosta, a mozes dobit free cr ili stox.


sretno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Full Tilt by Tonivk

zamorano11 napisao:
tonivk napisao:

evo prebacio sam se na tilt.....uplatio 50 $ zbog neki financijskih izdatak morao sam povući dosta bankrolla , tako da krecem ispocetka, jedino mi je zao sto cu dobiti mali bonus ali et sto je tu je krecem.....

BR: 50 $

prijavi se i ovde: http://www.trulyfreepokertraining.com/

nista te ne kosta, a mozes dobit free cr ili stox.


sretno

sta je to, objasni malo...

00

Re: Full Tilt by Tonivk

roba59 napisao:

Na full tiltu ti nemora biti žao za mali bonus. Bonus se oduzima od rakebacka...

kako to onda funkcionira

00

Re: Full Tilt by Tonivk

imam 1.5$ rakea za povrat, kad ce mi to pridodati na racun....mozda zbog bonusa nece?

00

Re: Full Tilt by Tonivk

U petak će ti valjda. Ako nisi očistio bonus ni jedan dio onda ćeš dobiti.

00

Re: Full Tilt by Tonivk

...upravu je roba...svaki petak je isplata rake-a...bar meni smile)...

00

Re: Full Tilt by Tonivk

neznam zasto mi onda nisu ovaj petak isplatili

00

10

Re: Full Tilt by Tonivk

mozda nisi primjetio. ja bi skuzio jedino tak da bi mi mail doso s obavijesti

00

11

Re: Full Tilt by Tonivk

evo da se i ja malo javim....dosao sam do 250 $ , ali nazalost po ko zna koji puta moram povuci banku, imam nekih izdataka tj. idem uskoro u austriju na skijanje....pa treba svaka banka......nadam se da uskoro uspijeti uhvatiti kontinuitet...steta....uskoro krecem opet od 20 $ sad ....pozz

00

Re: Full Tilt by Tonivk

zatrazi staking kad te tako super ide, grebat ce se ljudi big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

13

Re: Full Tilt by Tonivk

ma necu da se grebem od nikoga...pomalo, sad kad rijesim faks jos (5 ispita) krecem ozbiljnije....koliko to moze biti, u svkom slucaju za sada jos ne..

00

14

Re: Full Tilt by Tonivk

evo uplatili mi ovi sa tilta rake-back...1.35.....i krecem u akciju da dodem do 100$...jer smatram da sam dovoljno dobar za to... tongue  tongue

00

15

Re: Full Tilt by Tonivk

3.4

00

Re: Full Tilt by Tonivk

što igraš?

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

17

Re: Full Tilt by Tonivk

matrix 1.2 i malo cash, al vidim da za cash nemam zivaca

00

18

Re: Full Tilt by Tonivk

13.80

00