Re: Zašto je forum mrtav?

DoctorEvil napisao:

što se mene tiče, bilo bi zanimljivo vidjeti recimo NL10,5 zoom jer mislim da je zoom najteže što svaki limit može ponuditi. recimo upališ 2 stola i igraš sat - sat i pol - dva i objašnjavaš po putu.  po meni to ima više smisla nego da sad vi upalite nl50 ili 100 i igrate jer ionako to ne radite za sebe.

Mislim da ovo nema nikakvog smisla, jer nije normalno ocekivati da ce grupa winnera davat bas free coaching koji im istovremeno pravi gubitak. Ovo sta mello kaze ima nekog smisla jer ionako grindas to za sebe, radis na igri za sebe i raspravljas za sebe, al da se spustis 10x-20x dolje i trosis 4-5h mjesecno na nesto na cem doslovno gubis nema smisla jer tako tih 5 igraca koji bi pravili videe mogu svaki mjesec umjesto toga uplatit u dobrotvorne svrhe svaki po 300$ i isto ce se osjecat dobro. Kad igras svoje i radis na svome, bar imas obostrano zadovoljstvo jer inace bude ovo sto puska rece. DOsadi nakon 15 dana.


oldpokerplayer napisao:

Više od nl10 videa me zanima kako bi se jedan nl100+ reg u današnjoj igri snašao i kakav bi osvrt dao na nl5 ili nl10.
Moje je mišljenje da su se razlike između limita prilično smanjile i recimo reg koji ima 4bb/100 na nl100+ nebi imao više od 10bb na nl5.
Također, može li se povući sljedeća paralela- ako npr nl100 reg ima 4bb/100 i na nl10 npr ima na relevantnom samplu 10bb, a nl10 reg također ima na velkom samplu 10bb na nl10, znači li to da nl10 reg može očekivati neću reći isti ali bar pozitivni score od 0+bb na nl100?

Nisu se manjile razlike toliko koliko mislis, neg su jednostavno sve igre teze i to sto neki reg ima 4bb/100 na 100nl dok na 10nl ne moze navuci preko 10bb/100 sigurno ne znaci da winner sa 10nl moze bitat 100nl. Nije iskljuceno da moze, al u velikoj vecini slucajeva tesko moze puno bolje od BE na 50nl. Tu govorim o instant rezultatima prilikom prelaska na limit. Naravno uz rad na igri itd, sve se moze bitat, al smatram da neko ko je na 10nl, ne moze ocekivat pozitivu na 100nl. Kad bi to moglo, vjerojatno nebi bio na 10nl. Izuzetci postoje, al to je uglavnom slucaj kad je neko iz nekih drugih razloga na nizim limitima, a vec je bitao iznad.

11

Re: Zašto je forum mrtav?

rounder1984 napisao:

Mislim da ovo nema nikakvog smisla, jer nije normalno ocekivati da ce grupa winnera davat bas free coaching koji im istovremeno pravi gubitak

pa cijela ova ideja je više humanitarnog karaktera, što točno onaj tko posta video (nebitno s kojeg limita) može dobiti osim nekog moralnog zadovoljstva? a kad kažeš da im pravi gubitak, to valjda misliš u smislu vremena, a ne da će netko sad pogledati par videa i postati crusher (kad bi bilo tako jednostavno...). a ovaj post za nl10 zoom je bio u smislu da se vidi kako igrac s vecih limita pristupa takvom player poolu bez nekakvih statsa i ičega, a ne da sad netko naštanca 10 videa i da se pojavi svaki mogući spot pa da onda prekopiraš igru tog igrača.

00

28

Re: Zašto je forum mrtav?

Ja sam generalno zainteresiran za tu ideju. Nije problem dijeliti informacije, pa i tu ih već cijelo desetljeće dijelimo besplatno i odgovaramo na svako pitanje. Coachingom se i bavimo jer to volimo. Financijski, hourly nam sigurno nije +EV. Ima tu i psihološkog faktora jer nas to tjera da budemo bolji igrači i da i sami više učimo, i kak Hans kaže, svako ljudsko dobro djelovanje možemo gledati kao sebično, ali pustimo filozofiju. Kakve veze ima ako je "sebično" ako je win win.

Ovak tu na forumu mislim da nema puno smisla raspravljati o samim detaljima, napravi grupu na skajpu gdje možemo pričati u realnom vremenu, javni poziv si dao, pa na forum postaš dalje kad imamo neki okvir i pitaš kaj ljudi žele, ako žele.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Zašto je forum mrtav?

@doctorevil, naravno da sam mislio na gubitak u smislu vremena. Takodjer, opcenito smatram da trosit skill dobrih igraca s mid stakesa da se ljudima pokaze kako igrat micro ima jos manje smisla. Ovo ako se i radi za dobrobit zajednice jest da bi se raji pomoglo da dodje do limita di nesto moze zaraditi. Just m2c

00

30

Re: Zašto je forum mrtav?

Onaj tko gleda minute u životu kao dolare sigurno neće biti dio ovoga, tak da su IMO komentari o trošenju vremena ili "trošenju skilla" stvarno nepotrebni. Ja se ne slažem s tim i mislim da isto vrijedi za svakoga tko je rekao da je zainteresiran za ideju. O stilu učenja bi se moglo raspravljati, ali da nema smisla da netko tko wina na mid stakesima pokazuje kak se igraju microsi, evo, to stvarno ne razumijem.

Prijavi se na PokerPro Coaching
20

Re: Zašto je forum mrtav?

gmiko napisao:

O stilu učenja bi se moglo raspravljati, ali da nema smisla da netko tko wina na mid stakesima pokazuje kak se igraju microsi, evo, to stvarno ne razumijem.

Siguran sam da to nije jedina stvar u zivotu koju ne razumijes, tak da se ne moras s tim opterecivati.
Dao sam svoj osvrt sta mislim o cijeloj ideji i sta bi meni bilo zanimljivo za pogledat.
Jednostavno smatram da ako se nesto radi da se forum malo aktivira i postane zanimljiviji, sigurno ne treba vise stavljat materijal za bitanje microsa jer je to ono sta se stavlja zadnjih 5 godina (vecinom).
Naravno da onaj k se hoce bavit s tim ce odlucit sta i kako, tak da si u pravu kad si reko da je suvisno raspravljat.

10

32

Re: Zašto je forum mrtav?

Ajde ljudi nemojte lurkat samo nego komentirajte i recite nam što bi htjeli vidjeti.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

Re: Zašto je forum mrtav?

gmiko napisao:

Ajde ljudi nemojte lurkat samo nego komentirajte i recite nam što bi htjeli vidjeti.

Na primer detaljno objasnjenje kako se igra odredjena ruka, tipa sta se radi zbog balansa a sta je exploit, te kako se igra celi range u nekom spotu.
Dakle bolje video tipa review 5 ruku u detalje u 45min, nego igranje mnogo stolova. Ili video samo gde se objasnjavaju neki koncepti.

00

Re: Zašto je forum mrtav?

Obradite pisanje notesa i u kojim situacijama ih korisite za korisne informacije? Kako exploitate regove i fisheve, kako se najbolje prilagodjavate dinamici stolova?

3betani potovi kao agressori i calleri OOP su isto spotovi koji se tesko odigravaju, moze i squeezani potovi

Spotovi sa bluffcatchanjem su isto zanimljivi, proces razmisljanja me zanima i igra rangeva naravno

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
00

Re: Zašto je forum mrtav?

Pozdrav svima.

Igram poker rekreativno od 2006. Nikad nisam igrao limite vise od NL25, a opcenito sam zadnjih godinu, dvije vrlo malo igrao. Ovaj forum sam redovno pratio iako nisam aktivno sudjelovao. Sjecam se vremena kad je bilo vrlo zivo ovdje. Planiram otvoriti neki projekt jer sam opet dobio zelju za igranjem pa bi mi bilo stvarno super kada bi zazivilo ovo o cemu se pise. Mislim da je sama ta povecana aktivnost i sudjelovanje veceg broja clanova u diskusiji odlicna stvar. Puno manje ljudi igra poker nego prije i tesko je uopce kod nas naci nekoga za kvalitetnu raspravu. Postoje strani forumi gdje se moze aktivno raspravljati, ali mislim da bi stvaranje zajednice ovdje bilo dobro za sve. Samo za primjer, bila bi odlicna reklama za coaching Robi i Gmiku kad bi ljudi osjetili nekakav napredak u igri koristenjem znanja koje dobiju tu na forumu. A i vjerujem da bi vise ljudi koristilo pokerpro kao affiliate. Tako da je samo s te strane to +ev njima. A bespredmetno je govoriti koliki je to +ev nama zeljnima znanja i napretka u igri.

Sto se tice samog sadrzaja, napisati cu vise o tome sta mene osobno zanima kad malo vise zaigram nakon ove pauze, a dotad zelim samo nek se stvar pokrene.  smile

00

Re: Zašto je forum mrtav?

Ja mislim da bi zanimljiva tema bila kad bi netko detaljnije u 30 minutnom videu pricao malo o HUD statsima. Ali, u smislu da se objasni ljudima da moraju vise pazit na osnovnu igru te zatim tek gledat HUD statse a ne obrnuto jer cak i sample od 500 ruku je malen sample da se necija igra na stolu moze 100% ocitat , a kamoli kak vidam 99% ljudi kad postaju handove stave hand i statistiku a ono sample je recimo 100 handova... Ti handovi nam mogu dat generalnu neku sliku igraca ali u tih 100 handova varijanca igra toliko veliku ulogu da osim VPIP/PFR  ne mozemo nista gledat relevantno..

Napravit vise mindset video gdje bi se jos vise do znanja dalo ljudima da se ne levelaju nego da unatoc sto oni imaju read na nekom na NL2, da odigraju hand kako bi bilo pravilno ga odigrat a ne neke cudne linije odigravat i nadigravanje, a objasnit video na nacin da je recimo u tih 100 handova protivnik mogao igrat odredene karte a zapravo mu je range jos siri, ali u tih 100 handova je dosao xxx flop pa nije nit mogao cbetati kolko inace on i cbeta...

Mislim da ljudi (ukljucujuci mene) previse gledamo statse ko da nam oni kazu koje karte ima protivnik a totalno ih krivo koristimo kao gledanje kolko netko cbeta a ne uzmemo u obzir koliki je njegov VPIP, vise % CBETa netko tko ima 10 VPIP nego onaj s 30 VPIP i slicno.

malo sam zbrckal ali nadam se da je jasno o cem pricam, jednostavna ali zapravo kompliciranija tema koju svi mislimo da znamo a kad pogledamo video zapravo shvatimo kolko toga ne primjenjujemo.

00

37

Re: Zašto je forum mrtav?

-na robinom you tube accountu ima ukupno 5 videa po 30minuta o hud statistici. 3 za postflop, 2 za preflop. plus video za koriscenje equilaba... plus 2 videa kako igra i objasnjava...
-na hansovom you tube accountu mislim da ima 30ak videa koji pokrivaju sve zivo... sto igru sto naknadnu analizu ruku itd...
-ko se samo maaaalo angazuje moze naci jos jako dobrih videa o hem statistici od igraca sa ex yu prostora gde sve detaljno objasnjavaju. bukvalno advanced stvari. mnogi ih znaju, uskebasi i peki
-imaju dva videa od igraca orojanjivu sa ps-a gde igra i objasnjava nl10, nl25 plus jedan video posebo za odredjeno odigravanje, read zlata vredan i dokazan u praksi big_smile.  kucajte na you tubeu oremo uzbrdo nl10, nl25. covek igra drugacije od vecine ali jako dobro...

sigurno ima jos gomila drugih...

hocu da kazem svega ima vise nego dovoljno. dobrog i kvalitetnog materijala nego su ljudi samo krivi sto su lenji i sto ne primenjuju sve sto imaju mogucnost da nauce besplatno. i ja sam lenj, aj uzdravlje big_smile

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
10

Re: Zašto je forum mrtav?

Znam da ima, ja nit ne gledam previse jer nemam bas vremena to sve primjenjivat trenutno, ali u tome je problem moras gledat i bit svjestan da ljudi nisu spremni sami se angazirati nego im moras na nos stavit. Bit i je u tome da se rade novi videi, da se ti videi stavljaju negdje na naslovne stranice da ljudi kliknu na to a ne da traze. Mislim da se cilja s ovim svim na ljude koji grindaju ali nakon i prije grindanja nemaju vremena dalje uciti da traze jer imaju svakodnevni posao familiju. Zasto? jer se ljudi povezu s tom stranicom i vide da se stalno nesto radi a ne stalno samo kaze imas vec sve na netu idi trazit, normalno da onda ljudi ce otic na druge stranice i nece se ovdje angazirat i analizirat.

Ovim postom se zapravo samo poziva ljude da cak i ak nadu stari materijal  koji je njima pomogao i da im je zanimlijv da ga zalijepe ovdje, da ljudi medusobno komuniciraju kao na svakom forumu a ne da imaju strah ako nesto napisu da ce ga drugi popljuvati smile

Nemojte krivo shvatiti, ovdje na forumu ima jako pametnih ljudi i sve kaj vas zanima pogotovo o poslovnom svijetu, ako postavite pitanje dobit cete smjernicu ako ne i cijeli odgovor, nije bitno da high stakes i mid stakes igraci rade videe, nego da i low stakes pisu pitanja i postaju ako je njima neki video pomogao

P.s. svi smo mi lijeni, cinjenica je da ako nam je poker i novac imalo zanimljiv anismo high stakes igraci vjerojatno smo medu lijenima big_smile

00

39

Re: Zašto je forum mrtav?

Znam da ima, ja nit ne gledam previse jer nemam bas vremena to sve primjenjivat trenutno, ali u tome je problem moras gledat i bit svjestan da ljudi nisu spremni sami se angazirati nego im moras na nos stavit. Bit i je u tome da se rade novi videi, da se ti videi stavljaju negdje na naslovne stranice da ljudi kliknu na to a ne da traze. Mislim da se cilja s ovim svim na ljude koji grindaju ali nakon i prije grindanja nemaju vremena dalje uciti da traze jer imaju svakodnevni posao familiju. Zasto? jer se ljudi povezu s tom stranicom i vide da se stalno nesto radi a ne stalno samo kaze imas vec sve na netu idi trazit, normalno da onda ljudi ce otic na druge stranice i nece se ovdje angazirat i analizirat.

stavljati nekome "na nos" znanje i ostalo, nesto od cega mogu imati koristi uz svo duzno postovanje prema njima ne bih ni bratu rodjenom na taj nacin ako nece sam sebi prvi da pomogne i pokrene se a ne nekome sa foruma.
to je ok sa novim materijalom sve stoji. ali npr sve sto sam ja naveo je sa ovog i jos jednog foruma gde kad bi se procitali svi clanci, videi, prevedene knjige, izanalizirane ruke samo ova dva foruma sa ex yu prostora moze zaista mnogo da se nauci. a oni koji hoce da nauce angazovace se na 50 strana ne samo na jednu ili dve. dal ljudi imaju porodicu, posao, obaveze nebitno je, jer za otvoriti dve stranice na netu koje imas u bookmarks toolbaru ne treba puno vremena

ukratko imho, forumi su generalno mrtvi jer se "starija" ekipa nakon poker expanzije postepeno selila i konacno skroz preselila na skype u manjim grupama ili se druze privatno(poslovno) ili nikako smile. zasto, razloga je puno. novi clanovi koji pokazu interesovanje za pisanje i napredak preko foruma ubrzo se povezu sa tim ljudima i oni odu na skype, privatno i tako u krug...svi traze vise i bolje, ponavljati jedno te iste stvari na forumu xxx puta je besmisleno i gubljenje vremena, smaranje. Forum je samo prva stepenica, pocetak do cilja,  to je normalno, takva je situacija, takvo je vreme. Na stranim foruma 95% tema je cist troll a u onih 5 posto sto valja opet se skupe svi trolovi sa foruma i seru pa ne znas vise koga da citas koga ne.
Kako resiti situaciju ne znam, mislim da nema neke velike pomoci i da ce svaki pokusaj, akcija biti kratkog daha kao i na svim forumima koje posecujem.

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: Zašto je forum mrtav?

Ovo na nos sam trebao staviti pod navodnike priznam smile

Onaj tko hoce ce pisati i dalje, a onaj tko nece nece, ali ima ljudi koji bi rado ovdje pisali ali vidis da cim jedan komentar napisu i dobe neki negativan odgovor vise ne komentiraju dalje jer su u strahu da ce njihov komentar opet ispast glup, a sigurno ima ljudi koji bi dosta toga pitali, zanimaju ih neke stvari ili bi izrekli svoje misljenje al se ne usude, a sad za raspravljat bas za vise limite strategiju opcenito to se slazem, a ako nekog zbilja zanima to najvjer ce otic na 2+2, pokrenut thread o nekoj teoriji i zavrsit ce tema tako da ce pola ljudi to krenut ismijavat dok se 2-3 pokusavaju zbilja slozit kak rijesit situaciju u handu hehe

Ukratko, just chill, ak nekog nesto zanima, pitaj, tko hoce ce odgovoriti, ak ne dobije odgovor proba naci sam, ako ne moze pronaci sam neka spamma po forumu dok netko ne odgovori, a ako nekog ne zanima ne treba ni citat, samo ovaj dio da se ne usude pisat il misle "ma nije bitno" bi bilo dobro da nestane... Jbg svi ponekad odigramo hand ko donkovi, pa kak budes drugacije naucil nego da izdoniras prvo malo, moraju i ostali igraci od necega zivjeti big_smile

Zadnji popravljao Stormpay (12-01-2017 23:31:23)

00

Re: Zašto je forum mrtav?

Nijednom neiskusnom igracu otkad pratim forum se nitko nije ismijao za lose odigran hand niti ijednog igraca koji stavlja hand history treba biti strah od icega.
Vidio sam ismijavanje kad iskusniji igraci ili oni koji misle da su iskusni pocnu komentirat handove pa se ne slazu i onda se krene sjekirama u kvrgavo drvo,ali ako priznas da ne znas i trazis pomoc nema te cega biti strah.

40

Re: Zašto je forum mrtav?

Kao prvo ne bi se slozio s RufMichom da niko ovdje nije bio ismijan.
Jos prije 6-7 godina dok sam bio pocetnik i kupio znanje po forumima regao sam se ovdje.
To su bila takva podjebavanja ( od ljudi kojih vise nema ovdje ili ne pisu ) da bi nekog labilnijeg doveli do ruba suicida.

Kad god upalim ovaj forum najveca satisfakcija mi je da sam sad vjerovatno od svih njih mnogo bolji igrac ili su odreda scamali nekog sa foruma isl.

No nebitno to, iako sam morao napisati.

Sto se tice ove teme manje vise se slazem s onim sto je Hans napisao, boljim igracima se jako tesko motivisati da rade nesto za slavu u situaciji gdje oni ne mogu nista nauciti od tih ljudi a oni od njih mogu mnogo.
Bio sam jako aktivan na jednom drugom domacem forumu gdje sam imao preko 1000 postova i gdje sam mjesecima sam kacio ruke i nebrojeno puta pozivao micro igrace da ih komentarisu, pa nista.

Na kraju sam bio *optuzen* bas od takvih igraca ili od ljudi koji nemaju veze s pokerom kako krijem informacije za stampanje para, kako se bogatim na coachingu ( coachao za 20 dolara po satu za slavu a imao hourly tada recimo 60 ), kako vrbujem nove clanove da bi igrali za mene a ja se neosnovano bogatio itd itd, ili kako je glupo da glumim Boga kad stavim graf od 15k mjesecno jer neki Finci i Svedjani uzimaju i po 100k ili kako je mojih 20bb+ rezultat cistog bumhuntinga a u stvarnosti ne mogu beatati ni nl10 regove itd itd, tako da nisam aktivan na forumima nekih godinu i po i vise.

Bez obzira na sve to, ostao je taj osjecaj zadovoljstva kad znas da si nekome pomogao a da ne trazis nista zauzvrat, pod uslovom da ne ides protiv samog sebe.

Meni licno ( ako se ostali potrude takodje ) ne bi bio problem da napravim par videa koji nece biti ozbiljni sessioni u smislu da igram standardno i gubim koncentraciju dok pricam i objasnjavam, vec npr par videa s nl10-25 zoom bez Huda ( posto to svakako upalim iz zezanja nekad jer drzim neke novce na Starsu iako ne igram tamo ) i rewiew 10-15 nl100-400 ruku ili rewiew Hem statsa koje koristim u igri i sta gledam otprilike i na osnovu cega donosim odluke.
Smatram da mi ovo ne bi naskodilo, tj da ne bi isao protiv sebe a ako nekome pomogne bice lijepo da me neko nekad negdje spomene, u drustvu, bratu, roditeljima isl u pozitivnom kontekstu.

Zadnji popravljao Uskebasi (13-01-2017 07:52:57)

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
70

43

Re: Zašto je forum mrtav?

Uske, istina, bilo je podjebavanja, ismijavanja i čak i ozbiljnijih vrijeđanja, ali mislim da je to ipak bilo rezervirano za one koji su se trudili pomagati, za međusobne svađe kod neslaganja, a najizraženije kod offtopic tema. Neki ljudi jednostavno nisu sposobni voditi pristojnu diskusiju, a neki su jednostavno zlobni, ili jalni. Mislim da se početnike i nije toliko diralo, mada je sigurno bilo trollanja. Ovo je ipak javni forum.

Mnogi smo se trudili pomoći i odgovoriti na svako pitanje, pa čak i kad nismo sami bli sigurni u odgovor i kad smo znali da će se ubrzo javit netko da nam poruči da smo budale i neznalice. U svakom slučaju, nema smisla dopustiti si da te nešto što neki virtualni siledžija piše na forumu osobno pogodi, to nije ni zrelo, ni zdravo. Znaš da ljudi to rade samo zbog vlastitih nedostataka, nesigurnosti, problema s egom, nezadovoljstva vlastitim životom, a možda čak i većih trauma. Zamisli koliko ti prazan život mora biti da bez povoda vrijeđaš ljude na internet forumu. Takve treba žaliti, a ne dopustiti da ti se zavuku pod kožu.

Anyway, rasprava tko će što raditi i kak će izgledati sve to skupa preselila se na skype pa se čujemo tamo i nadam se da ćemo nešto postići. Volje ima.

Ako forum opet živne, nadam se samo da će ovaj put biti zdraviji community.

Prijavi se na PokerPro Coaching
50

44

Re: Zašto je forum mrtav?

Bio sam član foruma o kojem govorite, i Uske,postoji i druga strana medalje- a to je puno ljudi koji su cijenili, i tebe osobno,a pogotovo sve što si napravio za forum(a napravio si puno toga).
Ja sam među njima, iako sam bio miljama od ozbiljnog pokera, stvarno sam uživao čitajući tvoje postove, razmišljanja o handovima, te pokeru općenito.

U životu jednostavno trebaš naučiti da uz dobro uvijek ide i zlo, da postoje ljudi koji nisu dobronamjerni, tako je i na forumima, isfrustriranost je teška jebaljka rekli bi. Mislim, stvari ne treba uvijek uzimati previše srcu, znam da je teško to - kada si emocionalan i dobronamjeran, i jednostavno ne razumiješ zašto. Ali tako je kako je, bilo je kako je bilo i što je bilo, ispraviti se ne može, i potpuno shvaćam tvoju ljutnju.

Ono što ja želim iz svega ovoga, je podići nivo, potaknuti naše dečke da iskorače, da stvorimo nekakvu pozitivnu konkurenciju, da ljudi krenu razmišljati- a da bi krenuli razmišljati prvo trebaju krenuti postavljati pitanja- bilo kakva pitanja. I glupo pitanje je korak naprijed, ne nazad. Želim, da ovaj forum ispiše neke nove lijepe priče, uspješne projekte, te se također nadam, jednom pravom timskom community-u . Jednostavno, imamo priliku napraviti najviše od svih foruma, jer nijedan forum(barem koliko je meni poznato), ne radi ono što bi ja htio da mi napravimo za naše članove. Svi ljudi traže uvijek nešto za sebe, ovdje nitko od nas ne dobiva ništa, i baš zato mislim da ovo može uspjeti, jedino što tražim od članova je aktivnost, postavljanje pitanja, ideje, te zatim želim da konkretno vidim, da li su uspjeli išta od toga primjeniti- te kakvi su rezultati. Eto, toliko od mene. Pozz svima.

20

Re: Zašto je forum mrtav?

Ja sam dosao u "ovaj svijet" tocno mozda koji mjesec prije raspada tog drugog foruma i moram priznat osobno za Uskebasija od pocetka su me se dojmili ti postovi i sve sam ih citao koja god da je bila tema. Nazalost ako 10 osoba nekog postuje a 1 osoba tog igraca totalno pocne "Pljuvat", ta jedna ce bit glasnija od ovih 10 i tom igracu ce ostat los utisak s tog foruma kao Uskebasiju, siguran sam da ih ima jos

E sad, slusao sam price od prije kakvih je sve rasprava bilo i jbg mislim da nazalost uvijek ce biti ljubomornih ljudi koji ce pokusat prikazat neciji uspjeh kao da je to scam ili prikriveni ne uspjeh, jednostavno ako znate koji su to ljudi pustit si mira od njih ako vidite da nakon 2-3 odgovora se ne moze razumno s njima pricam.

Ali bas iz tog razloga aludiram na to da ako netko zeli nesto napisati da napise jer razlozi zbog cega ljudi ne komentiraju su krivi. U redu ako se nekome neda jer ne vidi value u tome (jer ga niti nema previse) to razumijem ali da netko ne pise iz razloga jer ga drugi nece postivati to se nebi trebalo desiti. Ako se nekome neda ok neda mu se , ali ako mu se neda jer zna da ce netko pljuvat poslije po njemu,treba nadglasat tog ne zadovoljnog smile

Ima ovdje voljnih koji bi odgovarali na pitanja sa visih limita i ima jos vise onih koji bi to citali i pitali pitanja, ali i jedni i drugi gube volju jer im se neda zajebavati s onih par koji samo cekaju da trollaju.

Opet ponavljam, forum je ko pub, mjesto gdje dodes pogledat kaj ima, ako zelis komentiras ako ne ne moras i tocka, ako tu i tam naide budala u pub koja te nazivcira probas se dogovorit, ako se ne moze odes s foruma i vratis se kasnije ignorirajuci tu budalu, u pub bi opet dosao popit kavu ali neces vise kretat u razgovor s tom osobom ako  znas da vrijeda na osobnoj razini.

00

46

Re: Zašto je forum mrtav?

Stormpay napisao:

Opet ponavljam, forum je ko pub, mjesto gdje dodes pogledat kaj ima, ako zelis komentiras ako ne ne moras i tocka, ako tu i tam naide budala u pub koja te nazivcira probas se dogovorit, ako se ne moze odes s foruma i vratis se kasnije ignorirajuci tu budalu, u pub bi opet dosao popit kavu ali neces vise kretat u razgovor s tom osobom ako  znas da vrijeda na osobnoj razini.

Rješenje banat ih sa foruma, ili napravit da ljudi mogu ignorirat takve članove da neodlaze kvalitetni ljudi sa foruma

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
10

Re: Zašto je forum mrtav?

Evo samo da obavijestim sve, skupila se ekipa od nas 6 koji će radit materijale za pokerpro. Plan je svakih tjedan dana izbaciti po 1 video, a za početak će svaki član grupe napraviti jedan video gdje igra svoje normalne limite da ih bolje upoznate.

Raspored (moguće male promjene):
10.1. Roba  nl200  live
17.1. MelloB  nl200 i 400  live
24.1. niveaformen  50 ili 100 zoom  live
31.1. gmiko  nl50 review videa ili live
7.2. uskebasi nl100-400  hh review
14.2. veliko iznenađenje za Valentinovo

Poslije je u planu 6max game između nas, sa svim kartama otkrivenim (ako uspijemo to napravit) i komentiranje u parovima. Kasnije bi krenuli sa ispunjavanjem želja članova.

Drago mi je da se događaju lijepe stvari na forumu, molim vas da budete pozitivni oko svega jer je sve humanitarnog karaktera, a svima koji žele nešto naučit poručujem da se prime posla  big_smile

120

Re: Zašto je forum mrtav?

lijepo je vidjeti da se nešto zakuhalo na forumu... svaka čast dečki   lijepa gesta wink

I don't make the rules
I just think them up and write them down.
00

49

Re: Zašto je forum mrtav?

svaka čast dečki!!... nadam se da ćemo i mi novi, uz vas, krenuti sa boljom igrom i aktivnosti na forumu...

00

Re: Zašto je forum mrtav?

Već nekih 7 godina rekreativno igram poker, prve dvije godine sam redovito gubio no uz pomoć foruma poput ovog i učenja više nisam losing player.

Ok, igrao sam za svakakve bonuse i kickback bonuse no bitno mi je bilo biti uvijek u plusu.

Volumen koji igram je i dalje mali, ono što odigram u jednom mjesecu profi odigra u jednom danu no meni poker nije glavni izvor prihoda već zabava uz neku manju zaradu. Onako, taman da si u par godina kupim novi mob, frižider, kuhinju... lol

Rijetko pišem no sve čitam. Volio bih da je forum aktivniji a opet volio bih i da ožive teme i za manje limite. Možda bude aktviniej sada kada je SuperSport stavio u ponudu poker smile

Zadnji popravljao Baphomet (16-01-2017 23:41:34)

00