Tema: Zasto razbiti monitor?

Hmm,zanimljiva tema. Taman idem odigrat 5 HU SnGa. Spremim se za svaki da netiltam i igram najbolje sto mogu. Prvi match,nisam tilto,drugi,nista,treci sam dobio (jedva sa 2 kralja,super),4. mi je dosao na kurac,a 5. sam popizdio.
Za pocetak prvog meca,imao sam samo 2760 chipova dok je protivnik sa 240 all-inao 55 vs. moj 99 - dobio i tako samo 4 puta zaredom.
ok,nista strasno.
Zatim ovo:

pa da,na riveru mu u decku ostalo 3 kralja i to jos ako dodje kralj u dijamantu,ja dobio.. al ko je vidio nedobit zeljenu kartu na riveru,samo bacis novcic u bunar i imas kredita srece do kraja zivota.
Ajde,pogledao sam malo tv i vratio se svjez.
I idem ja sad polako,sta je bilo - bilo je,prva ruka:
http://www.pokerhand.org/?5105898
Ih,jos kad vidim da mu do kraja moze pomoci samo cetvorka i jedino cetvorka,iznenadio sam se... mogao je slobodno skalu u boji,nebi se zalio.
I onda naravno malo opustenija i neopreznija igra u zadnjem mecu di sam opet imao oko 70% sanse na flopu,ali pa da,tu su magicni turn i river,nista cudno:

Lik je samo all-inao 8 puta prije toga,taman pogodim flop,on opet all-ina,bio sam 100% siguran da nema boju.. al kog briga,on bi napravio poker devetki do rivera da nije imao ulaz u boju.
I jednostavno zasto igrati poker? Imao sam 141$ ,a sad 99... sramota. Malo si mislim da predjem na 5 dolara HU,ali to neigram dok nedodjem do 150 zbog bankrolla,ali nekad mi dodje da popizdim i posaljem boga u 3 ***** ********.
Nakraju bi vas molio da mi postate neke svoje UNLUCKY ruke da si mogu olaksat i reci: pa ajde,ima i jos ovakvih ko ja.
Po toj tematici,ja bi vec trebo rokat phil iveya i ilsidura u HU kako ovi mene rokaju. Prvi put otvorili poker,neznaju ni koja je razlika izmedju raise i all-in...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

2

Re: Zasto razbiti monitor?

a zasto kad vidis da bas nemas srece ne prestanes igrati taj dan i nastavis sutra?

00

Re: Zasto razbiti monitor?

ma jebes ti boga sad imam 93,nemoguce ali bas nemoguce,znaci phil ivey bi spusio bankroll sa ovim retardiranim snobovima. nema boga da mogu igrat. podici cu pare ili nesto.. ili cu se UBIT. sad imam 93. igram 2 stola odjednom,2000>1000 na prvom,2300>700 na drugom,ali ne,lik all-ina,cujte,sa 10-6,ja imam A9 u boji.. PA NARAVNO DA CE ME DOBIT? nego sta,pa kad protivnik ima >30% da me dobije,ja sam sretan sto sam spusio ali kad me dobije sa 2-7? 2-8? sta vec?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

4

Re: Zasto razbiti monitor?

o tom ti pricam prstani IGRATI jel kao
1) vaznije ubit ces se
2) razbit ces monitor
3) spusit ces sav novac

lista je napravljena po vaznosti big_smile

00

5

Re: Zasto razbiti monitor?

uzas... ja bi si i kucu zapalio, ne samo monitor razbio

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Zasto razbiti monitor?

ok. prvih 10 handova na cashu. zasto mene BOG MRZI????????????
P
ZASTO???????????????????? ZASTO?????????? prvih 10 ruku nemogu odigrat kako spada... ovo je cisti tilt,inace sam znao da ima jaceg kickera.. kad ono bottom pair,hahahah .D:D:D:D D:D:Ds:dsA::AS:ADS::ADSADSas.ADS.dADS:asd.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Zasto razbiti monitor?

ovoliko nesrece nemoze imat NIKO,ama bas niko. igram do 105 dolara,tad prestajem. moram barem nesto vratit,omg,necu moc spavat 3 dana jbt

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

8

Re: Zasto razbiti monitor?

ovo je jedna mana pokera hvala Bogu ja sam tilt uvijek prihvatio na vrijeme i presao igrati

00

9

Re: Zasto razbiti monitor?

jedna OD mana*

i preSTAO igrati*

00

10

Re: Zasto razbiti monitor?

Isuse Boze... Pa stvarno.. 100% si najnesretniji covjek.. Izgubio si nesretno 4 HU sng-a zaredom... Nevjerojatno.. Nego samo jedno pitanje.. Sta mislis ovako inace za cega sluzi bankroll?

00

11

Re: Zasto razbiti monitor?

Ne igram HU  pa ne znam, al jel normalno ic all in sa samo to parom na suited boardu dok su blindovi 10/20?

00

12

Re: Zasto razbiti monitor?

Pomaknuto u Bad Beatovi.

00

Re: Zasto razbiti monitor?

znaci all-in sa AQo??? hehehe...
P

P
ok,ovo je katastrofa odigrano,ali to je zbog tilta.. ali opet???:

Zadnji popravljao Rexonja (21-01-2010 18:07:10)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Zasto razbiti monitor?

dao bi kucu da igram na nl10.. to je 1000 puta bolje. ovo je prelow,nl5,omg..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Zasto razbiti monitor?

zadnji put da postam...
P

Zadnji popravljao Rexonja (21-01-2010 18:51:59)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

16

Re: Zasto razbiti monitor?

Rexonja napisao:

dao bi kucu da igram na nl10.. to je 1000 puta bolje. ovo je prelow,nl5,omg..

move up where they respect your raises ldo

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Zasto razbiti monitor?

ok. 93$,dosta je. trebat ce tjedan-2 do 140$,ali neka,igrat cu makar 5 dolara po danu. sad sam odlucio... stvarno sam budala,riskiram pola bankrolla zbog kretena... a istina,pola vas tu bi isto,kad god likovi cekaju boju,dodje,kad ja cekam boju,onda dodje 2 karte u boji i onda on ima boju sa jednom kartom u ruci... i tako. sta da kazem... igrat cu polako,sporo,makar puzevim korakom. ubuduce nikad neriskiram bankroll,to je glupost. sad mi se i onih ''105'' sto mi bilo malo cini puno prem da sam na 93,al ok,igrat cu 2 tjedna i sporo. uzivajte,toliko od mene,cu

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

18

Re: Zasto razbiti monitor?

Mislim da je tebi najbitnije naučiti nositi se sa tiltom. i ja sam u svojim počecima (šta je bilo ne tako davno) u 10 min došao sa 50$ na 107, pa na 130 i onda ih izgubio u tri dana. Odmorio sam par dana, počeo sa manjim iznosom, držao se BR-a, i danas imam 15 puta više. Da nije bilo BR-a, ništa od toga. Ako nema discipline, ništa od toga. A znanje dolazi sa iskustvom, učenjem, čitanjem, igranjem...

Polako i pametno!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

19

Re: Zasto razbiti monitor?

a gle,  sigurno si se i ti suck out-ao na riveru koji puta ak si krivo procjenio situaciju ili ak ti je callan bluf, samo si zaboravio, jer obicno se bolje pamti kad popusis tako nego kad dobijes, ali nastavi dobro igrat i uz dobar bankroll management nemas brige

00

20

Re: Zasto razbiti monitor?

ma sve je to urota. kako nemas srece pa ja to ne vjerujem. ma uzas jebote.
mislim da je smrt jedini izlaz iz te kriticne situacije.

00

Re: Zasto razbiti monitor?

4ladX napisao:

ma sve je to urota. kako nemas srece pa ja to ne vjerujem. ma uzas jebote.
mislim da je smrt jedini izlaz iz te kriticne situacije.

nemoj tako. nikad ne znas kako ce te neko shvatit smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

22

Re: Zasto razbiti monitor?

heh, a cuj... to je coinflip smile

00

Re: Zasto razbiti monitor?

gg,naucio sam vaznu lekciju. svi ce je naucit kad-tad,samo sto ja nisam spusio bankroll. odigrao sam hladne glave 7 SnG HU i dobio sve zaredom. tad sam odigrao pot od 11.5 dolara gdje sam imao KK,a on AKo. I napokon dobio  big_smile bankroll: 115$
sry moderatori,clanovi i roba takodjer sto sam psovao boga,jbg,kad spusim toliko puta zaredom.. crni niz :S
Nadam se da cete mi oprostit  tongue
igrao sam 4 sata da dodjem na nulu,a sve to zbog tilta.
sretno na stolovima,igrajte hladne glave i sretno na stolovima!  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Zasto razbiti monitor?

ah kako je sad dobre volje .... awwww

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

25

Re: Zasto razbiti monitor?

do prvog beata smile

00