Tema: Moj početak

Evo ljudi konacno sam dobio laptop i krecem igrati! big_smile
Počeo bih na partypokeru i od pokerstrategy bih uzeo 50˘$ i stavio na pokerstars, ne zelim jos ukljucivati svoj novac dok ne vidim kak to sve izgleda.
Od literature sam procitao samo ovo kaj je na pokerpro (ne sve)
Kaj mislite koje uloge da krenem igrati nl5 mozda , i kakve SNG-ve?
Ili bi mozda bilo bolje da ne idem na poker stars i PP nego negdje drugdje?
Ak mi mozete preporuciti neku knjigu (osim one koju promovira pokerpro, kupit cu nju cim steknem neke pare jel sad mi je otislo na laptp i vise nego sto sam ocekivao hmm )
Il ak imate neki dobar savjet za pocetnika recite jer meni trebaju svi!

00

Re: Moj početak

Moja preporuka ti je da za početak ideš na Pokerstars ili tilt jer tamo je najveća ponuda SNG-ova za tvoj BR. Na starsima imaš DoN SNG- ove koji su dobar način za građenje BR-a.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moj početak

GmC napisao:

Evo ljudi konacno sam dobio laptop i krecem igrati! big_smile
Počeo bih na partypokeru i od pokerstrategy bih uzeo 50˘$ i stavio na pokerstars, ne zelim jos ukljucivati svoj novac dok ne vidim kak to sve izgleda.
Od literature sam procitao samo ovo kaj je na pokerpro (ne sve)
1. Kaj mislite koje uloge da krenem igrati nl5 mozda , i kakve SNG-ve?
Ili bi mozda bilo bolje da ne idem na poker stars i PP nego negdje drugdje?
2. Ak mi mozete preporuciti neku knjigu (osim one koju promovira pokerpro, kupit cu nju cim steknem neke pare jel sad mi je otislo na laptp i vise nego sto sam ocekivao hmm )
Il ak imate neki dobar savjet za pocetnika recite jer meni trebaju svi!

1. Odluči se za ono kaj misliš da ti bolje ide ili da ti je zanimljivije igrati i onda igraj samo to. Nemoj se seliti s jedne igre na drugu jer ćeš tako teško naučiti dobro igrati ili će ti trebati duže vremena.

2. Ovisi kaj ćeš igrat. Kad se odlučiš ćemo ti savjetovati.

00

4

Re: Moj početak

Ako si pocetnik onda prepurucam SNG, pomoci ce ti da pohvatas osnovne konce igre, neces toliko tiltavati a uz discipliniran abc poker bi mogao i zaraditi.
I drzi se bankrolla, obavezno!

But they were suited...
00

5

Re: Moj početak

ja bih igrao najviše SnG samo ne znam kaj bi bilo najbolje --di ima najvise fisheva i malo manje igraca
igrao bih i cash al ne znam di ima najvise fisheva, i di se moze normalno zaraditi

00

Re: Moj početak

Nemoj me krivo shvatiti, ali prvo gledaj KAKO opstati i održati ili graditi svoj bankroll, a ima hrpa regulara na svim limitima i na svim sitovima koji samo čekaju da se novi nadobudni igrači ukljuće i da im uzmu pare tako da ti je svejedno... Samo strpljivo i pametno igraj na bilo kojem situ... Igraj freerollove... Teško je održati 50$ bankrolla ma kako dobar igrać bio, ako ništa drugo pojede te rake.

EDIT: BTW... SnG nije loše igrati, ali ja preferiram cash... SnG jednostavno uzimaju previše vremena na malim buy inovima da bi bili isplativi osim ako ne igraš 5-6 odjednom (kao početnik to jednostavno ne vjerujem da možeš igrati profitabilno), ali na tebi je da probaš. Štagod bilo drži se BRM i drži se igre koja ti najviše leži

Zadnji popravljao Ico424 (24-01-2010 00:33:04)

Online poker spašava živote.
00

7

Re: Moj početak

mislim meni se svida i cash game cisto iz razlog jer ju mogu prekinuti kad god hocu a SnG traju najmanje 3 sata jel da

00

Re: Moj početak

GmC napisao:

mislim meni se svida i cash game cisto iz razlog jer ju mogu prekinuti kad god hocu a SnG traju najmanje 3 sata jel da

Ovisi koji sng-ovi. Turbo s 9 igrača traju oko 30 min.

00

9

Re: Moj početak

pa to je super

00

10

Re: Moj početak

jel imaju neki SnG za manje od 9 igraca

00

11

Re: Moj početak

da. imas hu (1v1) i jos ovisno o mrezi: 3max i 5max/6max.

Zadnji popravljao 4ladX (24-01-2010 20:06:42)

00

12

Re: Moj početak

e jel itko dobio sa pokerstrategya 50$?
Znam da trebam riješiti test ali ne znam šta dalje, hoce li mi oni taj novac poslati na account na strasima?
Jel mogu preko njih dobivati rake?

00

Re: Moj početak

rijesis test,odaberes platformu i tamo se registriras kako ti je objasnjeno i nick s poker sajta uneses u pokerstrategy,onda uneses sve svoje ostale podatke.onda nekad zatraze scan osobne ili putovnice a nekad odmah uplate.tako se ja sjecam,mislim da je tocno.
za rejk ti neznam.

00

14

Re: Moj početak

jel se mogu smanjiti stolovi kad multitejblas jer imam mali ekran?
jel se moze to na svim sajtovima

00

Re: Moj početak

pa koliko sam vidio mozes na vecini sitea smanjiti stolove, ali ako vec mulittableas koristi tile table u opcijama, to je za 4 stola na mali ekran, ali ako igras vise koristi cascade tables, trebalo bi bit u opcijama, neznam na koji site igras, ali ako je stars ili partypoker, kako gore vidim njih si spominjao, mora biti ta opcija .

Zadnji popravljao chillin (27-01-2010 00:42:28)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Moj početak

hvala, necu vise od 4 svakako smile

00

17

Re: Moj početak

Nakon što sam pročitao par različitih postova mjenajm mišljenje jer
su me uvjerili da je na Pokerstars nemoguće očistiti bonus koji dobijes od Pstrategya a i da nema previse fisheva.
Sad me zanima na kojoj od ovih kuca ima njavise fisheva gdje cu moci i zaraditi, ali i očistit bonus:

Mansion Poker
Full Tilt Poker
Pokerstars
Titan Poker
Pacific Poker
Cake Poker
Everest Poker
bet365

ne mislim samo da je najbolje gdje ima najvise fisheva nego gdje je i ok server i support i ostalo,

00

Re: Moj početak

koliki bonus moras ocistiti na starsima? ja igram ne više od 2 tjedna na starsima i jos dan-2 i ocistit cu prvi bonus od 10$. a bonus traje do kraja godine ili nesto,ali to je ako ulozis prave pare. reci mi koliko prema poker strategyu moras skupiti FPPa ili VPPa da ocistis bonus? ja sam isto ulozio pravih 50$ na pokerstars,dosta fisheva,dosta luckera,ali i dosta novca (sad sam na 142$). znaci koliko ti treba da ocistis bonus,sta pise?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Moj početak

teško ti netko može dati najbolji savjet, svaka soba ima svoje prednosti, pogledaju ponudu bonusa s pokerpro i odaberi si jedan najbolji, isto tako teško ti netko može reći šta je najbolje da igraš, najbolje da probaš više toga pa budeš vidio šta ti najbolje ide, svaki početnik mora biti spreman da su velike šanse da nebude odma nešt posebno zarađivao, i da su velike šanse da budeš više puta išao s početka dok se nebudeš našao u nečemu u čemu budeš vrlo dobar

00

20

Re: Moj početak

Par netočnih tvrdnji: nije nemoguće očistiti bonus, sve ovisi o broju stolova i vremenu koje imaš za igru. Za svaki no deposit bonus treba krvavo raditi da se oslobodi, tako da velike razlike i nema između site-ova. Ti bonusi su dosta teži nego normalni deposit bonusi.
Na starsu ima isto fisheva, ako ne i više nego na ostalim siteovima jer ima užasno puno igrača i naravno da ih je većina loših (pogotovo na mikro limitima), međutim na starsima ima i puno više regulara i dobrih igrača koji samo čekaju na te ribe. Samo ih treba prepoznati i kloniti se takvih ako si neiskusan igrač.
Preporuka je svakako Pacific ili Everest jer na tim su stvarno rekao bi stupidni igrači, daleko je najlakše zaraditi. Ipak prednost Pacificu jer ima brži softver, ali opet bodovi se vjerojatno bolje dobijaju na Everestu jer je rake dealt (ne moraš sudjelovati u potu, samo je dovoljno da su ti dane karte) i daju se zamijeniti za $. To je opet stvar ukusa ali te dvije stranice su super profitabilne...

assumption is the mother of all f ups

00

21

Re: Moj početak

everest ti je najbolji. jako los software ali bez premca najgori igraci. bonus se lako cisti.

00

Re: Moj početak

Ako kužiš poker najbrže je bonus sa pkrstrategya cistiti na Full Tilt i to na Rush pokeru. Problem je što je Rush poker na NL10 i zato moraš biti dobar jer nemaš bankroll za taj limit. Još jedan problem ima jer kasnije nemaš rakeback na Tiltu.

00

23

Re: Moj početak

evo za poker stars kako se čisti bonus

The 50$ bonus:

To clear the 50$ you'll have to collect 500 VPPs (Frequent Player Points system of PokerStars) within the first 90 days. If you don't do so the starting capital will be retracted from your account. Once you clear the 500 VPPs you can withdraw

The 50$ deposit bonus:

It is a 100% up to $50 first deposit bonus. This means in order to take advantage of the full $50 bonus, you need to deposit $50. If you deposit $25, you will receive a $25 bonus.
You have 183 days to clear the bonus.

In order to clear the bonus you need to collect 10x as many VPP as the amount of the bonus you are clearing. That means in order to utilize the full bonus you need to deposit $50 dollars and earn 500 VPP.

That means to clear the entire 50$+50$ bonus you need 1,000VPP.

ZA EVEREST

The $50  bonus:

In order to cash out the $50 you need to first collect at least 1,000 Summit Points. If you fail to do this in 90 days after the moment you received the capital then $50 will be retracted from your account. If you have less than $50, only the remaining amount will be removed. If you have more, the profits are yours to keep!

The $200 first deposit bonus:

Deposit any amount of money within 30 days of receiving you capital and you will receive a $200 bonus. After 30 days from the moment you received the capital, the bonus will expire no matter when you deposited. To clear the bonus, you will receive $0.06 for every summit point that you collect.

This means that for the $50 + $200 first deposit bonus you need to make 3,334 Summit points.

I ZA PACIFIK

The 50$ bonus:

In order to cash out the $50 you need to wager a total of at least $5,000 at the poker tables. Every dollar of the starting capital can of course be wagered multiple times.

The 75% up to $300 first deposit bonus:

To receive this you need to have;

    * Signed up using the PokerStrategy link.
    * Used promotion code pokerstrategy60 for your first deposit.


To claim the full $300 bonus you need to deposit $400. This means the more you deposit, the bigger the bonus (up to $300) you receive. You will receive $1 for every 10 bonus points you make. This means that 10 x 300 = 3000 Bonus points are needed to clear the whole bonus. You have 60 days to clear it.

That means to clear the entire 50$ + 300$ 75% first deposit bonus you need to collect a total of 3000 bonus points and wager a total of at least $5,000

Ja bih igrao najviše 2 sata na dan u početku vjerovatno samo jedan stol, a kanije mozda malo više maX.4
prvo bih igrao na najmanjim limitima jer ovo mi je prvi put da online igram.
Ono kaj sam čitao drugdje kazu da na Pokerstarsima nemres skupit dovoljno bodova na najmanjim limitima, a Pstrategy ti
uzme vijeli BR ako ne rijesis bonus u 3mj.
Prvo bih htio nešto zaradit a onda bi se tim novcem dalje prebacivao na druge sajtove, jel bi mogao igrati kako hocu i na kojim limitima hocu bez da se brinem oko bonusa.

00

24

Re: Moj početak

zvjezdan napisao:

Ako kužiš poker najbrže je bonus sa pkrstrategya cistiti na Full Tilt i to na Rush pokeru. Problem je što je Rush poker na NL10 i zato moraš biti dobar jer nemaš bankroll za taj limit. Još jedan problem ima jer kasnije nemaš rakeback na Tiltu.

pokerstrategy daje rakeback na full tilt.

00

Re: Moj početak

4ladX napisao:
zvjezdan napisao:

Ako kužiš poker najbrže je bonus sa pkrstrategya cistiti na Full Tilt i to na Rush pokeru. Problem je što je Rush poker na NL10 i zato moraš biti dobar jer nemaš bankroll za taj limit. Još jedan problem ima jer kasnije nemaš rakeback na Tiltu.

pokerstrategy daje rakeback na full tilt.

ok, nisam znao. znači dobiješ 50$ i imaš rakeback?

00