Re: Etiketa barenja dealerica

boboman is in love. smile ma ima sto nacina da budes s njom. sto ili nijedan, hehe. ali u 99% je sto nacina, neces valjda imati bad beat.

00

Re: Etiketa barenja dealerica

ajd mi bas napisi u privatnoj poruci kakva je cura, sve sto znas, pa cemo smisliti nesto.

00

Re: Etiketa barenja dealerica

moremore napisao:

ajd mi bas napisi u privatnoj poruci kakva je cura, sve sto znas, pa cemo smisliti nesto.

Haahahahaah

00

Re: Etiketa barenja dealerica

Ne znam. Morat cu jednu vecer otic opet i bacit oko. Ili oba.

U svakom slucaju morat cu dokumentirat vidjeno ovaj put.

edit: Najbolje od svega je sto roba zna floor managera u tom casinu a suti ko zaliven...

Zadnji popravljao boboman (02-02-2010 14:34:28)

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Etiketa barenja dealerica

isuse, pa kad si u disku i oces upast nekoj, nestavljas topic na forum big_smile, dilerica il ne, zena je .... odnosno napij se ko mazga i bez beda joj upadnes. wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Etiketa barenja dealerica

chillin napisao:

isuse, pa kad si u disku i oces upast nekoj, nestavljas topic na forum big_smile, dilerica il ne, zena je .... odnosno napij se ko mazga i bez beda joj upadnes. wink

Haha, pa naravno da ne stavljam topic. Ali ima tu ekipe koja visi na live gameu, za razliku od mene koji sam svega par puta bio u casinu u zivotu. A topic je tu samo da se malo zabavimo i cujemo pokoji dobar ulet  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

32

Re: Etiketa barenja dealerica

chillin napisao:

isuse, pa kad si u disku i oces upast nekoj, nestavljas topic na forum big_smile, dilerica il ne, zena je .... odnosno napij se ko mazga i bez beda joj upadnes. wink

Hahaha, stara škola big_smile
+1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Etiketa barenja dealerica

@boboman
ma znam nhf, dao sam i ja savjet, napij se i to je to wink

Zadnji popravljao chillin (02-02-2010 15:24:29)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00