Tema: Novi početak

Odlucio sam otvoriti svoj rpojekt, dnevnik, nazovimo to kako zelite, ali poanta je, krenuo sam nadobudno u novi pocetak....

Igrat cu SNG-ove od $3 + $0,30 od 90 ljudim malo HU sngove,  te MTT do 11 dolara.... ukoliko se budes osječao "močno" bacit cu neki i veci turnir.... (25+2)

multitabeling cash je za sada out, jer sam nebrojeno puta izgubio novac zarađen na turnirma na cash stolovima....
uz turnir bacim neki sitni cash tek toliko da vrijem ide lakše....



trenutno se osjecam jako dobro i pun sam sampopuzdanja, zahvaljujuci ovom forumu te zahvaljujuci vrlo sadržajnom mišljenju pojednaca koji igraju turnire kao i profića... (puški, adzivu, Mile88, Roba, Knez, Rodman, donkeyu... itd...)

također su mi i pomogli rezultati koje sam ostvario u zadnje vrijeme, nije mnogo ali je dobro za samopoudanje...

jos uvijek se moram kontrolirati jer kakav sam po prirodi to se itekako odrazava na moju igru, (divlji i veseli).. hehe tongue


http://img402.imageshack.us/img402/4687/5mjesto.png


http://img6.imageshack.us/img6/4015/satelit1.png


evo mojih trenutnih rezultata, nadam se da ce se i ROI popraviti te da cu i ja konacno doci pameti, nakon tolikih godina....

pozelite mi srecu... wink

ugodno grindanje svima....

http://img42.imageshack.us/img42/3236/sharkt.png



http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/chiphijacker/poker/results/A7DB891593AD4CFBAEFB1248C52A75A2.html?t=2

Zadnji popravljao miroror (13-02-2010 13:32:56)

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

ajde neka bas mi je drago; puno sreće i sto manje tilta,  kad popiz... dodji ovde i ispsuj se, nemoj na cash wink

I nisi sasvim iskren u ovom projektu, koliki je br itd. tongue , cudno mi je da ces igrat sng od 3$, mtt do 11$, a pak neki veci turinir do 20ak ..

GL & HF !

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Novi početak

Sretno Miro!
Samo polako i pametno wink

go go go

00

Re: Novi početak

Ja sam glasovao da si prelud haha.
Sretno i sigurno ces uspjet,low limit sng bi morao svladati dosta jednostavno.

00

5

Re: Novi početak

Sretno, i nemoj izljetat s tracnica smile

P.S. Hvala na spomenu gore smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Novi početak

croman19 napisao:

Ja sam glasovao da si prelud haha.
Sretno i sigurno ces uspjet,low limit sng bi morao svladati dosta jednostavno.

I ja sam big_smile , al to od dragosti naravno ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

7

Re: Novi početak

sretno

00

Re: Novi početak

Hvala decki idemo polako uzlaznom putanjom..... budem javljao napredak na tjednoj bazi... wink



e da, ja sam sam za sebe glasovao, hehe, da nebude sve tako crno... lol

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



e da, moram Vam se pohvaliti svojim navijaćicama.... wink


http://img692.imageshack.us/img692/9766/girlsaloudlonghotsummer.png

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

chillin napisao:

ajde neka bas mi je drago; puno sreće i sto manje tilta,  kad popiz... dodji ovde i ispsuj se, nemoj na cash wink

I nisi sasvim iskren u ovom projektu, koliki je br itd. tongue , cudno mi je da ces igrat sng od 3$, mtt do 11$, a pak neki veci turinir do 20ak ..

GL & HF !


jednom tjedno cu igrati DD 200K od 22 dolara i 11 dolara KO.... najvjerojatnije nedjeljom....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

10

Re: Novi početak

i ja glasao da si prelud ... da se ne bi umislio  tongue

...sretno ti bilo ogledalo

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Novi početak

pa sta se ovo desava.... gubim na turnirima od runner runnera, covjece, ovo je smjesno postalo.... sva sreca da imam dovoljno chipova da prezivim te natkupe, ali sta je previse je previse....

pa nemrem vjerovati....


Sinoc na early dbl A ispadnem 28 nakon runner runnera, veceras, ispadnem s early B-a s setom aseva allin na flopu, lik ulovi runner runnera, sada uzgubim 2 puta po 5k zetona na set baba i set decki,.. da na set baba i set decki, allin, i ribe placaju i naravno opet od runner runnera izgubim...

sva sreca da imam jos 10k zetona i debeli sam chip leader pa me ti natkupi nece izbaciti iz utrke, ali da nisam to dozivio, sada bi imao preko 20k...

nemorate odgovarati na ovaj post, ovo mi je kao ventil da se ispusem....


ali brate mili, smijem se kada odem allin i kad mi lik ima dvije low karte a znam da gubim na turnu i riveru... hehehehe


http://img697.imageshack.us/img697/9578/pissedoffmagnetc1311024.jpg

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

opet sam usao u cash na earl dbl  A -u, opet 2soma ljudi, ali na earlydbl B-u uvijek ispadnem na natkupe... igram ih radi ok bonusa i radi onog ludog jackpota...

dobro mi ide...

na vecinu MTTa udem u lovu ali zao mi je sto ispadam na kretene koji imaju vise srece... ali i to ce se jednom promjeniti...

SHIP ITTT!!!!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

13

Re: Novi početak

Koji ti je nick?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Novi početak

chiphijacker

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

ispao sam s turnira ne znam koji valjda 100 ti od 2000 ljudi... ali vratimo se na moju pricu.... evo kako ja ispadam, average sam stack, lika re raisam all in PF,  lik me placa.........

ja placem....

bas fora... cijeli tjedan mi se ovakve stvari desavaju...

koma


http://img130.imageshack.us/img130/6213/bustoopetskk.png

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

16

Re: Novi početak

Update?

00

Re: Novi početak

kako sam provobitno htio igrati samo SNG-ove i poneki HUSng, prebacio sam se u potpunosti na MTTs.

svakodnevno pokusavam igrati early dbl A+ B radi finog jackpota -   cesto udjem ITM na njima ali jos cekam dupli final table kako bih uzeo dio predobrog kolaca koji Full Tilt nudi.

Od pocetka pisanja, ostvario sam dva solidna rezulatata, te desetak ostalih sitnih casheva an MTtsima.

02/22/2010       Early Double - A        $5.00+$1.00       5/1645       $378.35
02/22/2010     The $200K Double Deuce  $20.00+$2.00     83/11946     $243.70

na Duble Deuce na kojem sam zavrsio 83 bio sam stejkan od strane dvojice kolege s foruma



sada se primpremam za Mini FTOPS na kojem planiram igrati 5-6 evenata sve NL HOLDEM.


od igranja turnia napravio sam dvije velike pogreske, a ti su registracija na satelit za 700K kojem je buy in bio $69.00 + $6 ( definitivo velika pogreska s moje strane)  te jedan $24,000 Guarantee (Rebuy) na kojem sam napravio jedan rebuy i jedan add on te cijeli turnir igrao kao chip lider da bi na bubble ispao s setom aseva protiv poker 10-ki

taj rebuy turnir sam igrao jer sam osjecao da znam i da mogu napraviti solidan rezultat ali jednostavno sreca taj dan nije bila na mojom strani.

također, imam i problema  s igranjem turnira tokom dana jer sam cesto ometan od raznih ljudi te se ne mogu posve posvetiti igri, zato i prefereiram igrati po noći kada sam sam sa sobom i svojim mislima.



povukao sam dio novca s accounta, dio novca sam posudio i sada ponovno pomalo pokusavam buildati roll da imam za igranje MTtsa,

te se  nadam da ce biti jos upjeha kako od mene tako i od ostatka pokepro.hr zajednice....

svima zelim dobru zabavu i puno srece...!


ship it !

lets have some:

http://img412.imageshack.us/img412/4946/spongeboba.gif

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

Miro, cestitam jer te krenulo i htio bih ti samo malecki savjet dat vezan uz bankroll.

MTT-ove igraj one za koje imas MINIMALNO 50 buyinova. I to ti se ne odnosi na rebuy turnire, za njih bi trebao imati 100+ buyinova, bez obzira na to koliko je field soft ili tough.

Ako bas zelis igrati vece MTT-ove za koje nemas banku, kvalificiraj se preko satelita. Trebat ce ti par pokusaja, ali na kraju se ipak vise isplati umjesto placanja punog buyina.

I za kraj, kad ocistis bonus na full tiltu, prebaci se na Stars posto imaju daleko najjace turnire od svih poker siteova, a mozes dobiti i onaj fini 50% bonus.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Novi početak

Hvala Bobo, da razmisljam i o starsu trenutno jer stvarno imaju odlicne turnire...

i slazem se za satelite, to je super stvarcica...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

kako sam malo  poceo bacati Omahu ubrzo je uslijedio ugodan rezultat, naime bacio sam 24+2 pot Limit Omahu s garantiranim nagradnim fondom od 4k dolara bilo je 234 igraca i uspio sam zavrsiti na odlicnom 3mjestu i zaradio ugodnih 585 dolara + imao sam 14 KO-a te dodatnih 56 dolara.

Sad se spremam za mini FTOPS-e, krenuo sam s prvim eventom gdje sam ispao vrlo rano.


planiram igrati slijdece tunrire:

event#15
event#25
event#20
event#8
event#main event prodao sam 50% za ovaj event)


te vjerojatno i event#12 ukoliko mi bankroll bude dopustio

i dalje trazim stejkera za event #22 = 250+16 dolara


trenutno full Tilt vodi 1:0 protiv mene u mini ftops eventima ali nadam se da ce do kraja mog izazova moj score poboljšati te da cu maznuti neki event.

kako budem igrao tako cu updejtati svoj projekt... (nadma se da ce mi se dati)

eto toliko za sada...


sretno svima!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Novi početak

pa stavi topic pod staking.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

22

Re: Novi početak

Hocu da shipnes ME jel ti jasno????? wink
gl gl

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00