Re: Postani član PokerPro Team-a

zamorano11 napisao:

mislin da bi bilo bolje da se team ne zove pokerPRO team nego pokerPRO.com.hr team

onda bi se izbjegle rasprave ko je zasluzija bit ko nije zasluzija bit

ma rasprava se vodila oko gluposti i toga dali je ok sto je se poslala pozivnica svima a ne ciljano samo pojedincima. Mislim da su ispravno postupili i dali priliku svima koji su zainteresirani da se jave, osobno sam bio dok sam bio ortodoksni gamer (super game operator na ba serveru) i svi koji ovo kontaju kao zajebanciju su fulali, nekada sam po 8 sati provodio online, jer je to bilo trazeno od mene...tako da ako neko misli da je lako, i da ne trazi vremena mislim da je se zaje... i to jako..

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

roba59 napisao:
zamorano11 napisao:

mislin da bi bilo bolje da se team ne zove pokerPRO team nego pokerPRO.com.hr team

onda bi se izbjegle rasprave ko je zasluzija bit ko nije zasluzija bit

Tak bi bilo najbolje da se izbjednu rasprave, ali tko će izgovarat te točke.

big_smile big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

roba59 napisao:
zamorano11 napisao:

mislin da bi bilo bolje da se team ne zove pokerPRO team nego pokerPRO.com.hr team

onda bi se izbjegle rasprave ko je zasluzija bit ko nije zasluzija bit

Tak bi bilo najbolje da se izbjednu rasprave, ali tko će izgovarat te točke.

btw ima tri, prije poker ide www.   roll

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

neznam o cemu vi raspravljate, kao sto je netko ranije napisao treba cestitati deckima sto pokusavaju prosiriti poker zajednicu. A onaj koji ne zeli biti dio pokerpro tima jednostvno se netreba prijaviti. Ja se npr necu prijaviti jer nisam dovoljno dobar, ali mislio sam da cete ovu njihovu ideju prihvatiti jako pozitivno, ali dodem na forum i vidim da je upravo suprotno. Pa bilo je ranije upita kako da se postane clan pokerpro teama, i decki vam sada to omoguce i opet vam nesto ne valja...!

Uglavnom nadam se da cete nastaviti ovako i da ce biti ovak slicnih promocija jer je to jako dobro za sirenje poker zajednice...pozz

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

MMmystery napisao:

što ti pokušava reći jest da si pro ukoliko ti primarni iznos prihoda dolazi od posla kojeg obavljaš ( u ovom slučaju poker) , a ne ako te netko uzdržava ili ako imaš još neki posao pa uz to igraš i poker ili kako već ...

Da to sam i ja reka pa nesvacam zasto stalno me svak citira i govori isto.

robo000 napisao:

neznam o cemu vi raspravljate, kao sto je netko ranije napisao treba cestitati deckima sto pokusavaju prosiriti poker zajednicu. A onaj koji ne zeli biti dio pokerpro tima jednostvno se netreba prijaviti. Ja se npr necu prijaviti jer nisam dovoljno dobar, ali mislio sam da cete ovu njihovu ideju prihvatiti jako pozitivno, ali dodem na forum i vidim da je upravo suprotno. Pa bilo je ranije upita kako da se postane clan pokerpro teama, i decki vam sada to omoguce i opet vam nesto ne valja...!
Uglavnom nadam se da cete nastaviti ovako i da ce biti ovak slicnih promocija jer je to jako dobro za sirenje poker zajednice...pozz

Ovo sam takodjer pokusava rec.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
Ne kazem da ce se to dogoditi ili nesto samo kazem svoje iskreno misljenje.Nemojte da sada krene diskusija u 5 stranica.

00

57

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
Ne kazem da ce se to dogoditi ili nesto samo kazem svoje iskreno misljenje.Nemojte da sada krene diskusija u 5 stranica.

...pa prijavi se ako bi ti bia odlican osjecaj,tebe bi vjerojatno i primili...ne virujen da ce primit dosta ljudi...

Zadnji popravljao dubai0 (18-02-2010 01:10:09)

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
Ne kazem da ce se to dogoditi ili nesto samo kazem svoje iskreno misljenje.Nemojte da sada krene diskusija u 5 stranica.


a moram bit sad i bezobrazan, ali tko si ti u ovoj priči da se tebe pita dali se to tebi sviđa ili ne, tko sam ja da se mene pita, ili bio tko...postoje članovi tima, koji se brinu oko toga, kad budeš jednog dana i ako budeš u timu onda slobodno iznesi svoje mišljenje ali mislim da ovdje nema smisla ovo što pišeš. I btw kako sam rekao bio sam član tima, tj super game operator, koji je davao banove igračima, pazio da nemaju multi accaounte i slično i na isti način sam i tamo postao. Bio je natječaj na koji se javilo barem milju ljudi i onda su oni (tim) odabrao nas 5, koji smo prvo bili game operatori na probi, nakon toga sam postao stalni game operator, i onda nakon nekoliko mjeseci sgo...Isto je robi rekao da ce biti i ovdje i sam vidis da imaju rankovi u timu....
Mislim dati post nema veze s mozgom, i jedini si koij si protiv ove ideje, koliko sam skontao svi su je podržali osim tebe...tako da oo definitivno nema veze s mozgom što pišeš, samo si jedan od reganih korisnika na ovom siteu, kao i ja, site za sada po meni funkcionira daleko najbolje od bilo kojeg sličnog domaćeg sitea, tako da po meni definitivno ide sve u pravom smjeneru, i uopće sumnjam u odluk teama, jer pokazali su i sa svojim ponudama za nas (rakeback, no deposit bonus, freerollovi, i ostalo) da sve što su do sada radili radili su ispravno, pa ne vidim razloga zašto sada mislit da rade krivo.

Drugim riječima ispada da je tebi krivo što su ovo uradili, jer kako ti kažeš ako sad prije 20ak ljudi jebiga tebi neće bit fora biti član tima od 100 ljudi, ali da si tu u timu od 10 ljudi bilo bi ti brija....čudan si, i kako ti je raunder već gore rekao, mogu samo da potpišem njegov post...

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

dubai0 napisao:
croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
Ne kazem da ce se to dogoditi ili nesto samo kazem svoje iskreno misljenje.Nemojte da sada krene diskusija u 5 stranica.

...pa prijavi se ako bi ti bia odlican osjecaj,tebe bi vjerojatno i primili...ne virujen da ce primit dosta ljudi...

krivo si ga skontao nije mu brija da bude dio od 100 ljudi....fora je kao u nogometu da bude u startnih 11....croman 19, nekad i rezerve donesu pobjedu ne zaboravi to...i danas je olić zabio 10 min nakon što je ušao....nadam se da kontaš

im all in
00

60

Re: Postani član PokerPro Team-a

....on misli da ce bit previse ljudi pa je zato to napisa....al nezz zasto mislite da ce bit "100" ljudi....reka  je roba  da ce primit 10ak posto...

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
dubai0 napisao:
croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
Ne kazem da ce se to dogoditi ili nesto samo kazem svoje iskreno misljenje.Nemojte da sada krene diskusija u 5 stranica.

...pa prijavi se ako bi ti bia odlican osjecaj,tebe bi vjerojatno i primili...ne virujen da ce primit dosta ljudi...

krivo si ga skontao nije mu brija da bude dio od 100 ljudi....fora je kao u nogometu da bude u startnih 11....croman 19, nekad i rezerve donesu pobjedu ne zaboravi to...i danas je olić zabio 10 min nakon što je ušao....nadam se da kontaš

Iz zaledja  tongue smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

pa ko pokerPRO team treba 100000 ljudi nek ih toliko i uzme, šta se njega ili bilo koga reba ticat kolikoće ljudi biti primljeno i koga će se primit, mislim o čemu se ovdje uopće priča to je strašno.....bome ovog kod mene nije bilo dok sam bio sgo frcali su banovi na sve strane, imao sam autoritet ko hitler big_smile

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

to onda nije fina obiteljska atmosfera hmm

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
Ne kazem da ce se to dogoditi ili nesto samo kazem svoje iskreno misljenje.Nemojte da sada krene diskusija u 5 stranica.


a moram bit sad i bezobrazan, ali tko si ti u ovoj priči da se tebe pita dali se to tebi sviđa ili ne, tko sam ja da se mene pita, ili bio tko...postoje članovi tima, koji se brinu oko toga, kad budeš jednog dana i ako budeš u timu onda slobodno iznesi svoje mišljenje ali mislim da ovdje nema smisla ovo što pišeš. I btw kako sam rekao bio sam član tima, tj super game operator, koji je davao banove igračima, pazio da nemaju multi accaounte i slično i na isti način sam i tamo postao. Bio je natječaj na koji se javilo barem milju ljudi i onda su oni (tim) odabrao nas 5, koji smo prvo bili game operatori na probi, nakon toga sam postao stalni game operator, i onda nakon nekoliko mjeseci sgo...Isto je robi rekao da ce biti i ovdje i sam vidis da imaju rankovi u timu....
Mislim dati post nema veze s mozgom, i jedini si koij si protiv ove ideje, koliko sam skontao svi su je podržali osim tebe...tako da oo definitivno nema veze s mozgom što pišeš, samo si jedan od reganih korisnika na ovom siteu, kao i ja, site za sada po meni funkcionira daleko najbolje od bilo kojeg sličnog domaćeg sitea, tako da po meni definitivno ide sve u pravom smjeneru, i uopće sumnjam u odluk teama, jer pokazali su i sa svojim ponudama za nas (rakeback, no deposit bonus, freerollovi, i ostalo) da sve što su do sada radili radili su ispravno, pa ne vidim razloga zašto sada mislit da rade krivo.

Drugim riječima ispada da je tebi krivo što su ovo uradili, jer kako ti kažeš ako sad prije 20ak ljudi jebiga tebi neće bit fora biti član tima od 100 ljudi, ali da si tu u timu od 10 ljudi bilo bi ti brija....čudan si, i kako ti je raunder već gore rekao, mogu samo da potpišem njegov post...

Sta se toliko palite jebote,samo sam rekao svoje misljenje.Znam i ja da se mene nista ne pita ali volim reci sta mislim i tako sam i rekao.
I naravno da ima smisla to sto pisem i da ima i drugih koji tako misle.
Jel tebi nije razumno i logicno da ja mozda mislim kako nebi bio super osjecaj ako svatko moze biti dio necega a ne "elita".Da volim biti u prvih 11,ne volim biti na klupi,sta ima lose u tome.
I ponavljam i ne zanima me ako se moje misljenje ne racuna.
Ova ideja mi se ne svida i gotovo.Ne svida mi se zato sto je dosta amaterska.

00

65

Re: Postani član PokerPro Team-a

Jel tema stavljena na forum da se o njoj iznose misljenja? Sta tebe toliko smeta cromanovo misljenje?

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:

pa ko pokerPRO team treba 100000 ljudi nek ih toliko i uzme, šta se njega ili bilo koga reba ticat kolikoće ljudi biti primljeno i koga će se primit, mislim o čemu se ovdje uopće priča to je strašno.....bome ovog kod mene nije bilo dok sam bio sgo frcali su banovi na sve strane, imao sam autoritet ko hitler big_smile

U jebote zivot jesi opasan.Samo opusteno i bit ce sve u redu.Nitko te nece dirati.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

I sad ces reci pa boli nekog briga sto ti mislis da je ideja losa i amaterska.Ok nema veze,ja samo kazem svoje misljenje.Ne ocekujem ja da ce netko mjenjati nesto zato sto sam ja to rekao,nit bi trebao.THE END

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:
drmarac napisao:

pa ko pokerPRO team treba 100000 ljudi nek ih toliko i uzme, šta se njega ili bilo koga reba ticat kolikoće ljudi biti primljeno i koga će se primit, mislim o čemu se ovdje uopće priča to je strašno.....bome ovog kod mene nije bilo dok sam bio sgo frcali su banovi na sve strane, imao sam autoritet ko hitler big_smile

U jebote zivot jesi opasan.Samo opusteno i bit ce sve u redu.Nitko te nece dirati.

nisam opasan nego se razbolim od ovakvih postva poput tvojih...doslovno se razbolim...ali kako rekoh bio sgo pa sam naucio na takve, prije sam još gore reagirao sad sam se malo upristojio...pokušavam chillat, ali mi neide baš najbolje, jer tvoji postovi nemaju veze s MOZGOM.

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:
drmarac napisao:

pa ko pokerPRO team treba 100000 ljudi nek ih toliko i uzme, šta se njega ili bilo koga reba ticat kolikoće ljudi biti primljeno i koga će se primit, mislim o čemu se ovdje uopće priča to je strašno.....bome ovog kod mene nije bilo dok sam bio sgo frcali su banovi na sve strane, imao sam autoritet ko hitler big_smile

U jebote zivot jesi opasan.Samo opusteno i bit ce sve u redu.Nitko te nece dirati.

nisam opasan nego se razbolim od ovakvih postva poput tvojih...doslovno se razbolim...ali kako rekoh bio sgo pa sam naucio na takve, prije sam još gore reagirao sad sam se malo upristojio...pokušavam chillat, ali mi neide baš najbolje, jer tvoji postovi nemaju veze s MOZGOM.

Odi doktoru,ne zelim da bolujes.Svidas mi se

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

I sad ces reci pa boli nekog briga sto ti mislis da je ideja losa i amaterska.Ok nema veze,ja samo kazem svoje misljenje.Ne ocekujem ja da ce netko mjenjati nesto zato sto sam ja to rekao,nit bi trebao.THE END

ideja je amaterska???? dali si ti normalan....šta si ti napravio da bi se trebao poslušat tvoj savjet??? reci pls...
ko si ti još jednom te pitam da sudiš dali je loše i amaterski ili nije???

tko ti uopce daje pravo da o tome sudiš....

čovječe ljudi su napravili portal za nas pokeraše na koji trebamo bit ponosni...i sretni što u ovom usranom vremenu, kad ljudi o pokeru imaju gadne predrasude, oni rade sve da ga što više populariziraju i pomognu nama igračima, i ti nakon svega kaeš da je loše i amaterski....kako bi phil laak rekao "sick, so sick"
vidiš da te ovdje ne pije niko ni 2% onda bolje šuti i te glupe ispade i mišljenja zadrži za sebe, ne moraš druge provocirat, jer još jednom ponavljam od toliko ljudi ti si jedini koji se našao da serucka o ideji...

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Odi doktoru,ne zelim da bolujes.Svidas mi se

stari nemam se živaca prepirat s tobom samo ću citirat jednu pametnu izjavu koja mi pada na pamet

"prvo ispadneš idiot kad se spustiš na idiotovu razinu, a onda te on dotuče sa iskustvom" gz stiskam ti ruku pobjedio si me..

im all in
00

72

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ajd ti ostatku foruma koji ne razmislja na hitlerovski nacin objasni sta te zasmetalo u cromanovom postu? drukcije misljenje?

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:

I sad ces reci pa boli nekog briga sto ti mislis da je ideja losa i amaterska.Ok nema veze,ja samo kazem svoje misljenje.Ne ocekujem ja da ce netko mjenjati nesto zato sto sam ja to rekao,nit bi trebao.THE END

ideja je amaterska???? dali si ti normalan....šta si ti napravio da bi se trebao poslušat tvoj savjet??? reci pls...
ko si ti još jednom te pitam da sudiš dali je loše i amaterski ili nije???

tko ti uopce daje pravo da o tome sudiš....

čovječe ljudi su napravili portal za nas pokeraše na koji trebamo bit ponosni...i sretni što u ovom usranom vremenu, kad ljudi o pokeru imaju gadne predrasude, oni rade sve da ga što više populariziraju i pomognu nama igračima, i ti nakon svega kaeš da je loše i amaterski....kako bi phil laak rekao "sick, so sick"
vidiš da te ovdje ne pije niko ni 2% onda bolje šuti i te glupe ispade i mišljenja zadrži za sebe, ne moraš druge provocirat, jer još jednom ponavljam od toliko ljudi ti si jedini koji se našao da serucka o ideji...

Stvarno si glup momak,al ono bas.
Pa kome se zelis ulizivati ovim postom,robi?
Zasto kazes da serem po sajtu i ljudima na ovom sajtu kad sam vise puta ponovio da mi se jako svida site i da nebi bio ovdje svaki dan da mi se ne svida kako rade.


Kome se palis jebote,pazi da se ne ukakas od tolike muke.
Ponavljam OPUSTI SE JEBOTE.
Ja sam CROMAN19 i ne svida mi se ideja.Jel to ok ili ces jos jednom ponoviti da ja nemam pravo misljenje i tko sam ja da dajem svoje misljenje.

PS.Ma samo opusteno,opusteno

00

74

Re: Postani član PokerPro Team-a

kul. rasprava oko NICEGA

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
.

sve si ovdje rekao...ali bas sve...i objasnio zasto ti se ideja ne svida...tocnije jer ti onda nebi bilo fora bit dio tima...definitivno si kralj i pol....

btw svi koji misle da je ovo ok nacin razmisljanjo kazem otvoreno da ni oni nemaju veze s mozgom...

@croman19 ne ulizujem se nekom ali mrzim si neko daje za pravo da sere po nečemu u čemu on nije imao svoje preste u izgradnji...tj nemoj kenjat po nečijem trudu...nemoj si davat za pravo da pametuješ nekome ko je pokazao radom da ide u dobrom smjeru...nemoj to radit to ti ovako najnormalnije prijateljski kažem, ne samo ovdje nego inače to izbjegavaj radit...nije ok

Zadnji popravljao drmarac (18-02-2010 02:01:43)

im all in
00