Tema: pokerpro2010_pokerstars

Pozdrav svima.

pošto više manje svi ovdje igrate online, nadam se da će vam se svidjeti ideja.

Zašto Pokerstars?
Zato što smatram da najveća većina igrača ima acc na starsima.

Zašto pokerpro2010?
Zato što mislim da bi bilo zanimljivo da napravimo turnir za naše igrače.

O čemu se konkretno radi?

O turniru, u 3. mjesecu, ukoliko se uspijemo dogovoriti, ili u 4. mjesecu, za pokerpro clanove, s buyinom cca 10$, s jednim rebuy-em, 1 add-onom (ukoliko je to moguce tako podesiti).
Zasto 1 rebuy?
Izuzev par igraca koji su ovdje na forumu, a igraju na velikim blindovima, mislim da ipak vecina nas ima puno manje love na racunima, i da im ipak nece biti puno izdvojiti 50 kn za turnir, a da nebi bilo glupe igre, i da netko tko ima 10000$, pa da se 10x rebuya.
E sad, pitanje je da li ce se to "boljim" igracima svidjeti, jer je ipak mali buy-in, ali smatram da ce biti zanimljivo, jer ako se pokaze interes, ipak ce biti lijepo kad netko kaze pobjedio sam na pokerpro turniru.

Ovo bi bila neka verzija Croatia turnira na Starsima, ali s malo jacim prizepool-om. EVo nadam se da ste shvatili kakvu ideju imam, i nadam se da bi ju mogli realizirati.
Ispricavam se ako se ekipi PokerproTeama (stranice) nece svidjeti ovo, nisam mislio vasu stranicu koristiti u privatne svrhe ili za neku samopromociju, vec smatram da ce ovo biti zanimljivo forumasima. Pa se nadam, da ukoliko bi nas se skupilo bar 30-40 da bi bio zanimljiv turnir. I mozda onda napraviti tako nesto svaka 2-3 mjeseca.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Da, što nebi?

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

sve zavisi koliko bi ljudi igralo... nije loša ideja, al sumljam da je to izvedivo, uostalom nisam još naišao na neki takav sličan turnir na pokerstarsima(jest da tamo ne igram dugo, pa možda i ima nešt sl. )... mislim da je CRO freeroll već dosta dobra stvar kaj se tiče nas hrvata... mislim da je dosta interesantna ideja, al opet kažem sve zavisi o broju igrača, jer ne će bit nešto profitabilno ako će ih naravno bit malo

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Filip_k9 napisao:

sve zavisi koliko bi ljudi igralo... nije loša ideja, al sumljam da je to izvedivo, uostalom nisam još naišao na neki takav sličan turnir na pokerstarsima(jest da tamo ne igram dugo, pa možda i ima nešt sl. )... mislim da je CRO freeroll već dosta dobra stvar kaj se tiče nas hrvata... mislim da je dosta interesantna ideja, al opet kažem sve zavisi o broju igrača, jer ne će bit nešto profitabilno ako će ih naravno bit malo

ma ovo je vise kao prijedlog deckima koji vode forum, da razmisle o tome, pa po meni, ako nas se javi dosta, da im nece biti problem to organizirati. Mozda jos k tome se "ogrebemo" za neke nagrade. Tipa 1. mjesto dobije majicu "pobjednik 2010. Pokerpro turnira" i tako.. malo da ucinimo sve zanimljivijim. i napravimo nagrade za 2. / 3. mjesto tipa karte ili slicno.

Ponavljam, ovo su samo moje ideje, pa ako ce to odgovorni s foruma prepoznati kao dobru ideju, SUPER.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

a jesi se ti raspita kako se uopce se moze doc do toga da pokerpro ima turnir na starsima, ja neznam jel to jednostavno .. mozda je a mozda nije, stvarno nisan upoznat ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: pokerpro2010_pokerstars

moze svatko lagano napravit private turnir na starsima. Treba samo poslat mail supportu. neznam tocno detalje, ali lako izvedivo

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Adzi napisao:

moze svatko lagano napravit private turnir na starsima. Treba samo poslat mail supportu. neznam tocno detalje, ali lako izvedivo

Ja mogu radit privatne turnire. Ali može samo freezout s 15 min blind levelima.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Al ako bi se dosta ljudi javilo, moglo bi se na nekom drugom sajtu napraviti neki freeroll samo za hrvatski pokerpro.

00

9

Re: pokerpro2010_pokerstars

Pa freez s 15min blindovima je odlicno sto se mene tice.. Taman dosta vremena za igrat.. Al malo veci buy in sto se mene tice, ipak ce to bit samo 1 turnir, npr. 20$ mislim da je ok za sve..

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

roba59 napisao:
Adzi napisao:

moze svatko lagano napravit private turnir na starsima. Treba samo poslat mail supportu. neznam tocno detalje, ali lako izvedivo

Ja mogu radit privatne turnire. Ali može samo freezout s 15 min blind levelima.

ja sam onda za ovu opciju radije nego freeroll...

a posto je freezout, po meni mislim da bi bilo ok da bude cca 20$ uplata. Jel Pokerstars uzima kakvu proviziju?

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

pa freezout nije lose, osobno draze mi je od rebuya, 10-20 buyin, nije bitno, bitno je da bude šema igrat vs forumaša ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Ja pobjeđujem ako budemo igrali.

00

13

Re: pokerpro2010_pokerstars

Smijem ja bit 2.?

00

14

Re: pokerpro2010_pokerstars

iamlegend napisao:
roba59 napisao:
Adzi napisao:

moze svatko lagano napravit private turnir na starsima. Treba samo poslat mail supportu. neznam tocno detalje, ali lako izvedivo

Ja mogu radit privatne turnire. Ali može samo freezout s 15 min blind levelima.

ja sam onda za ovu opciju radije nego freeroll...

a posto je freezout, po meni mislim da bi bilo ok da bude cca 20$ uplata. Jel Pokerstars uzima kakvu proviziju?

Da, stars uzima isto ko i na normalnom turniru proviziju.

Ne mora biti freeroll, može biti added money...

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

roba59 napisao:

Da, stars uzima isto ko i na normalnom turniru proviziju.

Ne mora biti freeroll, može biti added money...

iskreno, ja sam za stars..ali isto tako, ako je vecina za nesto drugo, slozit cu se...pa eto, ako bi vi kao forum to organizirali, mislim da bi bilo super, isto tako, razmislite o nagradama (kao sto sam naveo, majica ili nesto slicno). ali eto, da ne ostane to samo na rijecima, nego da se vidi kroz 2-3 dana, odaziv ljudi, pa da dogovorimo neki termin sredinom 3. mjeseca

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

roba59 napisao:
Adzi napisao:

moze svatko lagano napravit private turnir na starsima. Treba samo poslat mail supportu. neznam tocno detalje, ali lako izvedivo

Ja mogu radit privatne turnire. Ali može samo freezout s 15 min blind levelima.

To se trazi....  big_smile   Ja sam za

club  heart  diamond  spade
00

17

Re: pokerpro2010_pokerstars

Možemo se dogovorit sa Starsom za bilo koji turnir, imamo veze s ljudima koji rade za PokerStars i koji su zaduženi za turnire. Vi se samo dogovorite detajle, kao datum, buyin i slično a ja ču forwardirati informacije odgovornim.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

znaci triba dogovorit koliki da bude buy in, koji datum i vrijeme .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

chillin napisao:

znaci triba dogovorit koliki da bude buy in, koji datum i vrijeme .

ja sam za sredinu 3. mjeseca. najbolje po meni cetvrtak. uto/sri Liga prvaka, vikend-ljudi idu van... najbolje cetvrtak ili nedjelja...

Isto tako, sto se tice buyina 20$.

00

20

Re: pokerpro2010_pokerstars

....ja san za starse....ali malo manji buj in radje da se skupi vise ljudi...

00

21

Re: pokerpro2010_pokerstars

A do 3. mj. svi mogu skupit 100-150kn, necemo igrat svaki dan..

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

jedino sto bi jos bilo dobro, ako mozemo negdje, ja nemam ideju kako to izvesti, da napravimo popis igraca... znaci da se npr. do nedjelje napravi deadline, da se prijave svi koji bi htjeli, da nebi stvorili neugodnosti nekom ko ce to od supporta traziti. da nebi bilo da sad mi trazimo turnir, na kraju nas bude 5 zainteresiranih. dakle ako mozemo negdje napraviti popis, i isto tako ako se moze na turniru sloziti, da bude minimum 18 igraca.. da nas ipak manje od toga nebude.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

mislin dace bit vise od 18ljudi sigurno, četvrtak je optimalan dan, slazem se, buy in kakav je da je igracemo ionako samo taj jedan freezout turnir.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

24

Re: pokerpro2010_pokerstars

iamlegend napisao:

jedino sto bi jos bilo dobro, ako mozemo negdje, ja nemam ideju kako to izvesti, da napravimo popis igraca... znaci da se npr. do nedjelje napravi deadline, da se prijave svi koji bi htjeli, da nebi stvorili neugodnosti nekom ko ce to od supporta traziti. da nebi bilo da sad mi trazimo turnir, na kraju nas bude 5 zainteresiranih. dakle ako mozemo negdje napraviti popis, i isto tako ako se moze na turniru sloziti, da bude minimum 18 igraca.. da nas ipak manje od toga nebude.

Možemo otvoriti novu temu pod "Turnir", gdje svaki pokerpro član koji misli igrati na tom turniru upiše svoj PokerStars username naprimer.

00

25

Re: pokerpro2010_pokerstars

ja sam sigurno in...

00