176

Re: Mybet poker - ponuda

prvi mejl je bio na hrv s prijevodom na kraju na eng za svaki slucaj big_smile, al kuzi hrv tak da nema potrebe za eng

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

177

Re: Mybet poker - ponuda

Tablica po kojoj možete vidjeti kolko reload bonusa možete dobiti ovisno kolko ste rejka napravili prijašnji mjesec:

http://img4.imageshack.us/img4/4706/reloadbonusmybet.png

00

Re: Mybet poker - ponuda

Meni je prebacio novac na poker bez iskljucivanja sportbetting bonusa ali sam im poslao mail da ga iskljuce za svaki slucaj.
Jel ja mogu odmah poceti igrat?(pod bonus nemam nista-deposit bonus).Mislim hoce li mi se to naknadno ukljuciti?

Zadnji popravljao noirlegion (20-09-2010 15:48:18)

00

179

Re: Mybet poker - ponuda

noirlegion napisao:

Meni je prebacio novac na poker bez iskljucivanja sportbetting bonusa ali sam im poslao mail da ga iskljuce za svaki slucaj.
Jel ja mogu odmah poceti igrat?(pod bonus nemam nista-deposit bonus).Mislim hoce li mi se to naknadno ukljuciti?

Možeš početi igrati. Pošalji mi nick da ti uključimo bonus.

00

Re: Mybet poker - ponuda

Poslao sam ti na PM

00

181

Re: Mybet poker - ponuda

Rexonja napisao:

kako da dobijem valueback? igram već tjedan-2, a nisam još ništa dobio.. neda mi se čitati, samo mi hitno treba da mogu dići pare i otići sa sitea.

Početkom mjeseca dolazi.

00

182

Re: Mybet poker - ponuda

Zna netko kako da namjestim da automatski ceka do big blinda i onda posta? Jer izgubim tonu zivaca kad 4 puta zaredom ne vidim stavit big blind.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

183

Re: Mybet poker - ponuda

kak imate složene stolove da igrat 8+ stolova s HUD?, ja sa nekad na laptopu igrao 12-15 sng po cijelom ekranu bez huda ali sad s hudom nemam pojima kak da to slozim da bude vidljivo barem 8-10 stolova na laptopu

00

184

Re: Mybet poker - ponuda

Jesi probao smanjiti font na HUD-u? I npr maknuti nepotrebne linije (ako ih sada imaš), tipa umjesto VPIP: 20 PFR: 15 da bude samo 20/15? Znam da tako ne dobiješ puno ali drugi način mislim da ne postoji.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

185

Re: Mybet poker - ponuda

yep tak sam ja. sad mi je ful mali taj prozor za hud i sve mi fino stane

00

186

Re: Mybet poker - ponuda

nikako da slozim da mi HEM dobro stace pokazuje. na prvom stolu koji otvorim mi dobro postave stace prema imenima igrača ali na drugima ne, samo mene uvjek dobro postavi ali druge razbaca bezveze po stolu, ima ko kakvu ideju šta da napravim?

00

187

Re: Mybet poker - ponuda

si namjestio preferred seats u hemu?

Zadnji popravljao Brky (19-10-2010 19:22:15)

00

188

Re: Mybet poker - ponuda

Brky napisao:

si namjestio preferred seats u hemu?

jesam, totalno cudno ,prvi stol normalno super sve ,a svi drugi mene dobro pokazuje a ostala imena razbacana po stolu

00

189

Re: Mybet poker - ponuda

Rodman napisao:
Brky napisao:

si namjestio preferred seats u hemu?

jesam, totalno cudno ,prvi stol normalno super sve ,a svi drugi mene dobro pokazuje a ostala imena razbacana po stolu

to je i meni bilo, ako sam i uspijel slozit drugi dan mi je bilo resetirano...
anyway, HUD options => site options => ipoker = > i del sam kvacicu na attempt to detect 6max table... i proradilo je...

a Full ring mi je sjeban i dalje....
makar evo tu su upute kak sredit al meni ne radi...

http://faq.holdemmanager.com/questions/390/Setup+Auto+Center+Preferred+Seating+for+Ipoker
http://faq.holdemmanager.com/questions/53/Mucked+Cards+are+Not+Correctly+Aligned+

nakon toga bi jos trebalo ic na table manager i file => save position...

00

190

Re: Mybet poker - ponuda

hvala, sad je ok

00

191

Re: Mybet poker - ponuda

Kad ti piše ovo "Deposit money via our site first" to uvijek znači da nemaš dovoljno love na MB accountu.

Probaj upisati manje. Moneybookers popapa oko 5% kod promjene valute.

00

192

Re: Mybet poker - ponuda

izbrisao sam post da ne spammam prije... smanjio sam bio na 400€ pa je proslo... hvala... eto uspio sam prebaciti na poker room lovicu... e sad vidim da mi je ukljucen sport bonus kojeg nisam ukljicio.. pa me zanima jel imam first deposit bonus i valueback od pokerproa?

00

193

Re: Mybet poker - ponuda

Pošalji mi PM s nickom pa ću provjeriti.

00

194

Re: Mybet poker - ponuda

Pozdrav,

napravil sam deposit, prek kartice... visa electron...
i sad jedine opcije za withdraw su mi moneybokers, netteller i i i bank transfer.... neda mi da povucem na tu karticu natrag ...
a opet na ovo nemogu jer nisam nit s moneybokersa nit nettellera napravil deposit..

postoji neko rjesenje? slanje skena osobne da mogu na karticu natrag?
ili mi preostaje da napravim prek moneybokersa neki deposit pa sve tam povlecem?

00

Re: Mybet poker - ponuda

Trazi u banci ako nemas vec kod kuce IBAN  i SWIFT, i skines lovu lijepo -bank transfer.
To ti je razlika jer moras upisati ta 2 podatka.

Zadnji popravljao noirlegion (03-12-2010 19:20:02)

00

196

Re: Mybet poker - ponuda

zelim povuc neke pare sa mybeta i nema nigdje opcije da povucem na moneybookers, pise samo banktransfer i netteler  neutral   Molim za pomoć, Hvala... (depositao sam naravno preko MB-a)
Edit: poslal sam im mail pa cemo vidit.. samo me zanima jel slicno i kod drugih (da nisu ukinuli MB ili tak nesto)... makar sumnjam da ce im trebat neke kopije osobne il tak nesto  smile

Zadnji popravljao Bebach (05-12-2010 21:42:40)

00

Re: Mybet poker - ponuda

Ja sam morao poslati kopiju osobne(bank transfer).

00

198

Re: Mybet poker - ponuda

wow, ja sam prije nekih tjedan dana isplačivao na moneybookers.

Sad pogledam i nema opcije moneybookers.

00

199

Re: Mybet poker - ponuda

Vidim da nema ni opcije za deposit preko moneybookersa.

00

Re: Mybet poker - ponuda

roba59 napisao:

wow, ja sam prije nekih tjedan dana isplačivao na moneybookers.

Sad pogledam i nema opcije moneybookers.

WTF? Pa kako sad cashoutat?

Jel onaj Neteller nešto kao MB?

00