Tema: Mini FTOPS AK UTG preflop

Fold, Call, All in?


http://www.pokerhand.org/default.aspx?4690950

Zadnji popravljao zamorano11 (14-09-2009 15:04:46)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Mini FTOPS AK UTG preflop

Ovako bez nekog znanja o igraćima rekao bi da je shortstacked MP3 i da je primoran zvati na bilo kakve karte... Ima srednju ruku i povećavanjem na allin pokušava izbacit tebe ili button

Možda se varam, ali ja bi zvao... Možda ima low pocket pair ili suited connectore

Online poker spašava živote.
00

Re: Mini FTOPS AK UTG preflop

MP3 heroja neće izbacit, to zna i sam a button igra poslije njega, tako da ne vidim zašto bi njega konkretno htio izbacit. Kako god, nije u MP3 problem, nego u buttonu. Fold ne dolazi u obzir, vjerojatno call. Da se radi o freerollu ja bih gurao pa šta bude.

Zadnji popravljao crna ovca (14-09-2009 12:02:04)

00

Re: Mini FTOPS AK UTG preflop

ja bih gurao all-in, jer ako hero call a button gurne svoje onda sam tek najebo...a button ima5.6k i mala je vjerovatnost da će call s bilo čime osim AA,KK,eventualnoQQ...

00

Re: Mini FTOPS AK UTG preflop

Mislim da za turnire ima poseban dio foruma - Turniri, a i konverter na forumu radi za FullTilt handove...

A što se tiče handa i situacije - ovisi o buttonu, ako je dobar tricky igrač onda će odigrati ovakav trap sa AA i KK, u ostalim slučajevima si dosta bolji od njega i trebalo bi gurnuti all in preko njega. Shortstackera se ne moraš bojati, ja bi ga išao izolirati, a button može imati svašta počevši od ATs+, AJ+, 77+ i nadajući se vidjeti flop. Opet ne smije se zaboraviti da si ti UTG raiser i ako gurneš zovu te samo premium parovi, ostalo folda.
Sljedeća stvar koju treba razmisliti je da u slučaju calla - praktički se predajemo ako ne dođu A ili K, u potu je oko 3500, a button ima iza još 4500, znači - ako ga pogodi flop, neće on nikamo. C bet će ga teško otjerati ako dođe dry board (pogotovo ako ima medium+ parove) i onda je već commitan. Teško je odigrati post flop, i zato bi ovakvu ruku rado odigrao preflop, izolirao shortstackera i gurnuo all in - mislim da u većini slučajeva nema AA ili KK, a ako i ima još uvijek nam ostaje 5000 chipova za nastavak turnira.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Mini FTOPS AK UTG preflop

wildgh napisao:

Mislim da za turnire ima poseban dio foruma - Turniri, a i konverter na forumu radi za FullTilt handove...

ma ovo san posta jutros kad san se probudija, nisan ni gleda previse na forumu. a sta se tice konvertera, inace postam preko pokerhand.org al nesto im sa serverom nije bilo u redu. sad cu ispravit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Mini FTOPS AK UTG preflop

Ma sve OK, nije problem smile
baš mi je fora ovaj naš konverter, vide se lijepo karte

assumption is the mother of all f ups

00