Tema: internet

Mrzim T-com!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sutra krećem u potragu za bilo čim stabilnijim... sad

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: internet

neutral

00

Re: internet

iAcesHigh napisao:

Mrzim T-com!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sutra krećem u potragu za bilo čim stabilnijim... sad

Imao sam isto takve probleme dok ih nisam nazvao i XXXXX im sve po spisku . Dobio sam 3 mjeseca besplatno flat i nesto su cackali po liniji i sad radi dobro (kucam u drvo samo jednom je pukla u zandjih mjesec dana) . Što se tiče alternative kod njih ce ti biti jos gore zbog ocajnih korisnickih sluzba. A vecina providera ti koristi tcom infrastrukturu tak da nazovi i napadni ih.  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: internet

žalosno je što sve to znam jer sam radio nešto za njih. Isto tako zvao sam ja njih više puta i više puta su čačkali, ali ne mogu si ni oni puno pomoći kad na istoj liniji imaju x MaxTV-a pa se onda čude kad nekomu puca net... biseri...

Zadnji popravljao iAcesHigh (06-07-2010 09:53:09)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: internet

iAcesHigh napisao:

Mrzim T-com!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sutra krećem u potragu za bilo čim stabilnijim... sad

Imam bnet i u tri godine nikad mi nije pukla veza.

Btw. frend je zbog očaja kupio onaj internet stik i kad god mu pukne veza njega koristi za poker
i usput beštima t-komovcima (kaže dobro je za rješavanje tilta)

Potpis.
00

6

Re: internet

Da samo šta B net  ima u par većih gradova i to je to.

00

Re: internet

Imam Bnet godinu i pola dana,jest da je puno jeftiniji od t coma,ali sam isto tako pricao sa njihovom službom za korisnike sigurno više od 25 puta,što znači da se skoro svaki mjesec dogodi poneki žešći prekid veze (8+ sati).
Sve u svemu,po mom iskustvu,koliko para toliko muziciranja.

Zadnji popravljao Ilija Čvorović (06-07-2010 11:15:59)

00

8

Re: internet

A zašto bi oni vodili brigu o kvaliteti usluge.Pa pobogu ovo je hrvatska,banana republika.Aj neka to rade u nekoj normalnoj državi.

00

Re: internet

ja  imam optimu vec  2  godine  i jos  nisam imao problema, navodno je  amis najbolji , tak barem svi kazu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: internet

Amis telefon+flat sve skupa 170kn
sve radi super, korisnička služba ok, jednom sam trebao da mi provjere vezu i ispalo je da je nešto s kompom sralo
čak mi promjenili profil veze da ima manji ping, super zadovoljan
ako i pukne veza traje minutu tek toliko da se router resetira

assumption is the mother of all f ups

00

11

Re: internet

Ma svi bi oni bili savršeni kada bi za svaki prekid veze smanjili račun za 10%. Ovako mogu raditi šta ih volja.T com krca korisnike, a nema odgovarajuću infrastrukturu. A za sve to imamo jedan od najskupljih interneta u svijetu.

00

12

Re: internet

wildgh napisao:

Amis telefon+flat sve skupa 170kn
sve radi super, korisnička služba ok, jednom sam trebao da mi provjere vezu i ispalo je da je nešto s kompom sralo
čak mi promjenili profil veze da ima manji ping, super zadovoljan
ako i pukne veza traje minutu tek toliko da se router resetira

je prijo, ali pod uvijetom da je hrvatska zagreb i velika gorica big_smile

00

13

Re: internet

Potvrdujem da je Amis najbolji internet provider. Support odlican. Mladi decki s njima lako rijesis sve. Zvao sam ih stvarno zbog nekih kompliciranih stvari i uz malo muke i truda nasli rjesenje.

00

14

Re: internet

xViP napisao:

Mladi decki s njima lako rijesis sve.

hmm

00

Re: internet

T-com..Prijetnje telefonski i jebanje matere u 4 oka i da vidis..3 mj. i internet i max tv rade bez greske,a jos su me i zvali par puta samo da provjere jel sve u redu..Zalosno je to,al dok im das da te jebu,jebat ce te samo tako..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: internet

meni t-com obavezno svaku vecer pukne barem jednmo.. između 1-2 min.. nije to puno,al kad igras sng ,ostanes na HU i to ti se dogodi,stvarno puknes..

jel ih vrijedi zvati zbog toga?

00

Re: internet

Pa ti placas uslugu..Ak te to iritira,zovi ih..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

18

Re: internet

tonkobonko napisao:

meni t-com obavezno svaku vecer pukne barem jednmo.. između 1-2 min..

i ja sam imao problema sa njihovim internetom i potpisujem sve sto je Dr.green rekao, dok ih ne nazoveš i ne popizdiš nista nece riješit... alo prvo provjeri dali je sve ok sa žicama u telefonskoj instalaciji, svaki  spoj  jako  dobro  pregledaj.  Mozda zvuči glupo ali kod mog frenda to je bio razlog pucanja, žica je bila malo ostecena i od kad smo stavili novu sve super radi.

when you feel like quitting think about why you started..
00

19

Re: internet

tonkobonko napisao:

meni t-com obavezno svaku vecer pukne barem jednmo.. između 1-2 min.. nije to puno,al kad igras sng ,ostanes na HU i to ti se dogodi,stvarno puknes..

jel ih vrijedi zvati zbog toga?

također. obavezno 1-2 puta navečer,a redovito ima perioda kada je net spor kao blato.

00

20

Re: internet

Zovi i budi uporan, meni je cca mjesec dana pucao po 30-40 puta na dan, zvao sam ih doslovno 4-5 puta na tjedan i na kraju su rješili (Na kraju su promijenili kompletan kabel od moje kuće do centrale). Ako ih ne zoveš, zaboravi da če se stanje popraviti. I nemoj biti baš ljubazan kada ih zoveš (ne mislim da ih vrijeđaš big_smile ).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: internet

karik napisao:
xViP napisao:

Mladi decki s njima lako rijesis sve.

hmm

Da.. S time sam htio rec da cesto kad sam zvao T-com javi mi se neka zena ili likovi koji ko da su umrli prije 4god a s njima je muka ista rijesit.

00

22

Re: internet

tonkobonko napisao:

meni t-com obavezno svaku vecer pukne barem jednmo.. između 1-2 min.. nije to puno,al kad igras sng ,ostanes na HU i to ti se dogodi,stvarno puknes..

jel ih vrijedi zvati zbog toga?

To oni ip resetiraju ili tak nesto ...

00

Re: internet

Kako vidim, ova rasprava se mora splitat u offtopic....

Pa da pitam odmah.

Kakva su iskustva s internetom preko onog sticka?
Jel to stabilno i dovljno za peglaonu pokera i što bi praporučili?

Kad odem u Bj nemam net a nije mi isplativo uvodit priključak za ADSL

00

24

Re: internet

Rasprava je splitana i premještena u ostala rasprava...

00

25

Re: internet

Ja koristim Vipov internet preko USB sticka. Ako je dobar signal ne puca veza doslovno nikad. Znaci dok sam bio u stanu gdje je signal bio dobar, u godinu dana se desilo mozd par puta da je pukla veza, i odmah se vratila. Ove godine sam bio u drugom stanu, i iako je bio u centru Splita, signal je jako slab bio i radio je samo na jednom mjestu, ali normalno sam igrao poker na tom mjestu. Ako si student imas 50% popusta preko carneta. Znaci meni 10GB mjesecno ispada 150kn. Ako se pomiris s tim da ti nece otvarat stranice brzinom svjetolsti i odviknes od downloada svega sto ti padne na pamet, bit ces zadovoljan. Za poker sasvim dovoljno. Signal provjeri sa mobitelom. Ako imas 3G mobitel, vidi jel ti hvata 3G tamo gdje mislis koristit internet, ako hvata, signal ce ti bit dobar.

00