Tema: Full Tilt support

Otvorio sam racun na FT prije nekih godinu dana,.igrao neke freeroll turnire i nikad napravio deposit.
Prije 2-3 dana ih kontaktiram mailom na affiliates@fulltiltpoker.com cisto da ih pitam u vezi rakebacka(nema nikakvog odgovora),zatim saljem upit na support@fulltiltpoker.com da pitam gdje da pitam za rakeback(nema odgovora) i na karaju posaljem mail na accountinfo@fulltiltpoker.com da pitam jel sve uredu sa mojim accountom i da zelim napraviti first deposit i  naravno nema nikakvog odgovora.Logiram se na FT da vidim jel sam tamo i sve ok account normalno radi sve.
Jel netko ima ovakvih iskustva?,- ili je kod njih normalno da ne odgovore na mail 4-5 dana a mozda uopce ni ne odgovore.

00

Re: Full Tilt support

Sasvim normalno da ne odgovore. Počekaj, doči če ti odgovor.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: Full Tilt support

dali ti je to mail kao i na raćunu ? ... kad odes u opcije na FTP-u tamo pod tvojim ptofilom moras sa tog maila slati

i jesi li im dao sve podtke svoj nick na FTP-u itd?

Kada odeš čitati mail provijeri SPAM folde da ti mozda nije slučajno tamo otišao mail.

Meni su odgovarali dosta brzo prosijek jedan-dva dana (ne baš opširno ali brzo odgovore)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Full Tilt support

Koristim isti mail,naravno da gledam u spam i dao sam im sve podatke,ali mi nije normalno da im treba nekoliko dana.

00

Re: Full Tilt support

Za full tilt je to normalno. Nisu pretjerano sretni davati RB.

00

Re: Full Tilt support

@roba59
Znam da nisu ali se moze dobit,ali nije to problem ja sam kasnije napisao mail da zelim napraviti svoj prvi deposit i nisam spominjao nikakav rakeback!!!

00

Re: Full Tilt support

noirlegion napisao:

@roba59
Znam da nisu ali se moze dobit,ali nije to problem ja sam kasnije napisao mail da zelim napraviti svoj prvi deposit i nisam spominjao nikakav rakeback!!!

Nije bitno jesi spomenuo rb,prvi deposit ili mali penis,za FT je strpljenje sve sta ti treba..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Full Tilt support

meni su dosta brzo odgovorili kad sam pita za RB.

Al mislim da trebas otic na rakebackpros da si sredis RB.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

9

Re: Full Tilt support

Meni su isto odgovorili brzo za RB i rekli da ce mi ovi iz rakebackprosa poslat mail. I tako je i bilo  big_smile

00

Re: Full Tilt support

Meni nisu odgovorili ni iz Tilta ni iz rakebackprosa pa sam ja poceo Tiltat big_smile (otisao sam ne rakebackpros napravio account i ni oni mi nista ne odgovaraju).

00

Re: Full Tilt support

koji su ti odjeb vrhunski uvalili.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full Tilt support

neutral

00

Re: Full Tilt support

big_smile  big_smile  big_smile Congratulations.

We are delighted to inform you that you are now a RakeBackPros player and you will receive 27% rakeback on all your future play at Full Tilt Poker!

We will pay you rakeback directly into your Full Tilt Poker account every Friday. The transfer that you will receive on Fridays will account for the rakeback you have accumulated the previous week, counting from Tuesday through Monday. big_smile  big_smile  big_smile

00