Tema: sng 6$

otvaram projekt za stake sto sam dobio..

200$ na party poker za sng od 6$,uplatio sam sa MB na party 197$, radi veritifikacije sam ostavio 3 dolara..
neznam zasto al pocetno stanje je bilo 192 i nes sitno,zbog cega je toliko uzeo nemam pojma..

odigrao sam samo dva za probu(speed 5 min),da vidim kak ce ici a i imam nekog posla za obaviti..
na jednom ispo nesretno 4 a drugi osvojio,tako da je banka na 205$..
to sam napiso samo nes za zagrijavanje.. hmm
cilj je odigrat 50 komada za pocetak i vidjet dal ce to ici il nece pa se sa stakerom dogovoriti za dalje

zanima me sada kako postate one handove tu i dal netko moze pomoc sa hemom dok ne skupim lovu za legalni?

sretno mi.. big_smile

00

Re: sng 6$

GL u projektu!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: sng 6$

sretno!!

00

Re: sng 6$

jebo legalni.. nadji na forumu, imas crackani hem i pt.. ako ne placas windows ili office, pa sto da placas 100 dolara za hem  roll
za one koji misle da to nije u redu ("pa ti koristis hem da bi zaradjivao pare, nije u redu na im ne platis"), samo jedno pitanje: Jel iko od vas platio Windows? Ako neko jeste..  lol

e da, srecno sa projektom!  smile

Zadnji popravljao rademar (02-09-2010 15:06:04)

00

5

Re: sng 6$

Za handove ti odgovorim kad dodjem kuci.
a rade, samo legalno wink
I ured i prozori i HEM i neznam sta sve ne

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: sng 6$

rademar napisao:

jebo legalni.. nadji na forumu, imas crackani hem i pt.. ako ne placas windows ili office, pa sto da placas 100 dolara za hem  roll
za one koji misle da to nije u redu ("pa ti koristis hem da bi zaradjivao pare, nije u redu na im ne platis"), samo jedno pitanje: Jel iko od vas platio Windows? Ako neko jeste..  lol

e da, srecno sa projektom!  smile

čisto zbog updatea + koristim i Win legalno, a to je drugo što je "balkancima" to neprirodno - bez brige, ne bih ni ja koristio legalni da nisam student i da to nisam dobio od faksa big_smile

*** Sretno tonkobonko ***

Zadnji popravljao iAcesHigh (02-09-2010 15:53:36)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: sng 6$

odigrao 10 sng..
banka 160$.. nevjerovatno je sta mi se događa.. u 7 sng gubim na jebenom riveru,nevjerujem sta izlazi.. ovo je prvi put da ne tiltam radi toga i gasim poker.. a ne tiltam zato jer nije moj novac i nebi bilo uredu,al opet u kurcu sam..

nemam nijedan program da postam hendove,al samo primjeri.. ostalo nas 4,lik chiplider krade stalno,ja AQ on raise ja re-raise on AI i ja,pokazuje  a 7,river 7.. 99 vs AJ,river j.. KK vs AK,river A.. imo sam AAvs KK tu je na flopu K ispo odmah..
koje god dobre karte imao,vise mi glupo raisat,kad me u 95 % fula al totalno..
bojim se da me prati downswing sa te stranice kad sam i presto igrat,al to ima vise od pol godine..
ima ko kakav savjet??

Zadnji popravljao tonkobonko (02-09-2010 22:54:08)

00

Re: sng 6$

tonkobonko napisao:

odigrao 10 sng..
banka 160$.. nevjerovatno je sta mi se događa.. u 7 sng gubim na jebenom riveru,nevjerujem sta izlazi.. ovo je prvi put da ne tiltam radi toga i gasim poker.. a ne tiltam zato jer nije moj novac i nebi bilo uredu,al opet u kurcu sam..

nemam nijedan program da postam hendove,al samo primjeri.. ostalo nas 4,lik chiplider krade stalno,ja AQ on raise ja re-raise on AI i ja,pokazuje  a 7,river 7.. 99 vs AJ,river j.. KK vs AK,river A.. imo sam AAvs KK tu je na flopu K ispo odmah..
koje god dobre karte imao,vise mi glupo raisat,kad me u 95 % fula al totalno..
bojim se da me prati downswing sa te stranice kad sam i presto igrat,al to ima vise od pol godine..
ima ko kakav savjet??

samo se smiri - sutra je novi dan. Downswing nema veze sa stranicom. Samo polako i sve će sjesti na svoje - zato i imaš BI za toliko turnira wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: sng 6$

iAcesHigh napisao:
tonkobonko napisao:

odigrao 10 sng..
banka 160$.. nevjerovatno je sta mi se događa.. u 7 sng gubim na jebenom riveru,nevjerujem sta izlazi.. ovo je prvi put da ne tiltam radi toga i gasim poker.. a ne tiltam zato jer nije moj novac i nebi bilo uredu,al opet u kurcu sam..

nemam nijedan program da postam hendove,al samo primjeri.. ostalo nas 4,lik chiplider krade stalno,ja AQ on raise ja re-raise on AI i ja,pokazuje  a 7,river 7.. 99 vs AJ,river j.. KK vs AK,river A.. imo sam AAvs KK tu je na flopu K ispo odmah..
koje god dobre karte imao,vise mi glupo raisat,kad me u 95 % fula al totalno..
bojim se da me prati downswing sa te stranice kad sam i presto igrat,al to ima vise od pol godine..
ima ko kakav savjet??

samo se smiri - sutra je novi dan. Downswing nema veze sa stranicom. Samo polako i sve će sjesti na svoje - zato i imaš BI za toliko turnira wink

nikad nisam ni bio smireniji samo se uzasno osjecam.. nadam se da ce se karta okrenuti

zao mi je zato jer su igraci kao na bwinu,kad vide Ax ko da su boga vidjeli,nisam znao da su toliko losi.. al sta mi vrijedi to

00

10

Re: sng 6$

omg pa 7 sng si odigro

00

11

Re: sng 6$

i ako su ti igraci losi, pocmi igrat 500$ sng, tamo su malo bolji pa ce ti sigurno bit lakse..

00

12

Re: sng 6$

Tilt napisao:

i ako su ti igraci losi, pocmi igrat 500$ sng, tamo su malo bolji pa ce ti sigurno bit lakse..

S ovim si se kandidirao za nagradu "savjet godine". Čestitam.

00

Re: sng 6$

e jebemu zivot jos mi treba i cinizam tvoj.. tebi to malo,nekom puno.. kao sto je meni recimo.. nije 7 nego 10.. i sad jos jedan sng sam iso probat..
imam 10 7 na BB.. lik koji je na sb igra samo check i AI.. flop 862,check oba ,turn 10.. on AI,ja se mislim i pratim.. pokazuje 10 i 3 i river 3.. i prvi dan od stake mi se to događa..
oprosti sto mi je krivo,da je moj novac nebi A rekao al ovako mi nije svejedno..

ak te iritira,nemoras postat nis,ima netko koji ce nes pametnije rec od ismijavanja.. pozz

00

14

Re: sng 6$

Ako te malo podbadanja i "konstruktivnih" savjeta smeta, nemoj ni igrati poker jer ovaj cinizam nije ništa prema onome što se na momente događa u igri.
Previše se zamaraš bad beatovima i lošim serijama, njih je uvijek bilo i uvijek će ih i biti. S tim si u prosjeku na istom kao i svi ostali igrači.
Na tebi je da razmišljaš što krivo radiš i kako popraviti/poboljšati svoju igru. Samo nemoj sad napisati da igraš savršeno.

00

15

Re: sng 6$

Ma aj tek si poceo, ako imas iskustva sa SNG i poznajes ICM nemas se zbog cega brinit... rezultati ce doc.
Igras regular speed?

I da, za handove.. kopiraj hand iz foldera di ih PS sprema, kad unosis post ispod teksta imas dodatnu opciju "Koristi HandHistoryConverter", tu pasteaj hand i to je to.
Savjet: ako imas kakav stat ili read obavezno ga napisi, ne prikazuj rezultate handa.

Sritno!!

But they were suited...
00

Re: sng 6$

Drzi se, nemoj da se nerviras, pa odigrao si samo 7 turnira! Posle nekog vremena, sve ce to lepo da dodje na svoje..  wink  sto se tice postanja ruku, ovo ti je najbolje: http://www.pokerhand.org/  --- lepo se registrujes, kopiras hand iz hand history-a i postas link ovde na forum! Ovo je mnogo bolje i preglednije, nego da ti ruka zauzme pola foruma.. kao sto vecina posta..

00

17

Re: sng 6$

ti speed su ubiti turbo sng ako ne i brži jer je struktura čudna tak da varijanca bude sigurno velika

00

Re: sng 6$

da, na partypokeru imaju tri vrste turbo speed regular, ako sam dobro zapamtio. 
Uglavnom na tim najgorim od ove tri ne prodje pola orbite vec su blindovi up.

ot:  samo pomalo, vjerujem da znas sve vazno o sng, ali ima jako dobre literature, meni od moshmana je pomogla, ako trebas poslacu ti.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

19

Re: sng 6$

nije problem ni 7 puta zaredom izgubit s AA protiv 27o, a kamoli ovo
ne bediraj se, radi vec sample i bit ce okej

I na kraju bude " HARAŠO"
00

20

Re: sng 6$

Nisam htio ismijavat, al ono 10 sngova je stvarno nista.. Ev ja poceo igrat 6max sng na cromanov prijedlog da vidim kako ce mi ic, i tek sam odigro 70ak komada, a vidis da sam vec imo seriju od 18 komada sa samo jednim 2. mjestom.. Samo igraj i to je to, i multitejblaj, jer ovako ces tesko napravit sample za ubit variancu.. Meni je croman reko da tek nakon 500-1000 komada pogledam otprilike koliki mi je roi, tu mozes okvirno znat kako igras, iako je i to jako mal sample za sng..

http://img689.imageshack.us/img689/9164/sngf.jpg

00

Re: sng 6$

tako je... kao prvo obavezno igraj barem 2 stola - nitko mi ne može reći da ne može pratiti akciju na dva stola, a tako ćeš izbjeći da igraš 7Ts u ranoj fazi jer lijepo izgledaju smile

kao što je Tilt rekao 500 je mali sample za SNG stoga na 10 komada zaista nemamo o čemu pričati...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: sng 6$

Tilt napisao:

Nisam htio ismijavat, al ono 10 sngova je stvarno nista.. Ev ja poceo igrat 6max sng na cromanov prijedlog da vidim kako ce mi ic, i tek sam odigro 70ak komada, a vidis da sam vec imo seriju od 18 komada sa samo jednim 2. mjestom.. Samo igraj i to je to, i multitejblaj, jer ovako ces tesko napravit sample za ubit variancu.. Meni je croman reko da tek nakon 500-1000 komada pogledam otprilike koliki mi je roi, tu mozes okvirno znat kako igras, iako je i to jako mal sample za sng..

i mene je malo ponijela nervoza.. al ti opet imas lovu i lakse ti je.. meni je ovo stake pa me tako krene,al dobro,valjda se bude okrenilo..

igram 2 do 4 stola,najcesce dva i tu su mi nekak bolji rez neg na 4 stola..

problem je kod ovog partxa sto se sobe pune uzasno sporo..
primjer.. uso na jedan stol skoro vec popunjen,uso na drugi prazan i evo vec sedma minuta prosla a tek cetvero ljudi.. navecer je malo bolje..

00

23

Re: sng 6$

imaš pm

00

Re: sng 6$

odeigro sam od zadnjeg javljanja oko 25-30komada..
banka je na 180$

uglavnom,krizica polako prolazi,jos se osjete neki trzaji al ok je..
stvarno ljudi zovu  na svasta.. poker me jako podsjeca na onaj sa fejsa..
kad ostanem na heds-up igri 70 posto sam gura AI,jer su blindovi vec po 800

a rake nebi ni spominjao.. u ova tri dana skupio sam 96 bodova,a 400 mjenjam za 10 dolara,to je kao 5% rake.. uzas

00

Re: sng 6$

Ma na ParteyPokeru su ti užasno loši igrači na SnG-ovima skroz do buy-inova za 33$ do tolko sam ja sprobao, ali stvarno ful loši ili im jednostavno novac ništa ne znači pa se kockaju...Ako imaš para igraj za 11$, jer igrači su potpuno isti, a ako ti ide zaradit ćeš više...Da imam BR igrao bi samo 33$ 6 ljudi turbo...U prvih 5 min već su 2 AI smile

00