Tema: Molim pomoć

Ovo postaje nevjerovatno pa reko... možda sam ja nečemu kriv... Ovdje ću postati neke handove (uglavnom moje najveće izgubljene potove, a možda i koji drugi zanimljiv), a molim proove da mi malo pomognu jer na ovaj način ovo postaje opako skup sport.

Kao prvo slika mojeg runna samo na PS-u u zadnjih par dana

http://i51.tinypic.com/efqfef.jpg


Igrao sam 8 stolova prije i puno manje marginalnih handova - postat ću i statse kasnije iz kako koje faze igranja, ali čini mi se da dok sam sve prepuštao sreći (čitaj dok sam bio najveći fish za stolom) imao najbolje rezultate.

Sada igram igrače... 2-3 stola i dešavaju mi se nevjerovatne stvari već mjesecima.

ovdje ću numerirat hand i postati na pokerhand.org

Ako je cooler recite mi kako da razmišljam da mogu foldati taj hand ili slično jer ja stvarno više....

Jučer sjednem za stol i nađem fisha (ovo je bilo među zadnjih mandovima i nakon 400 handova ima statse 69/29 flop 3bet 50%
Agg fact 3.1 na riveru 3.4)
Bježao je iz pota kad sam ja bio tu nakon prvih 100-tinjak handova odnosno... puštao sam ga da beta air i callao tako da je jednostavno većinu handova protiv mene samo checkirao i čekao bilo kakav par ( čitaj Q2, 82 i sl) - pogodi bottom pair i prezentira monster. Osim toga... da se malo opravdam - često je ovo radio na riveru sa ničim. I to nakon 400 handova na tom stolu u 3 i po ujutro što je moja greška


Eto ga 1...
http://www.pokerhand.org/?5665986

Online poker spašava živote.
00

Re: Molim pomoć

2.   Ovo se desilo puno prije (unutar prvih 100 handova gdje je imao preko 80% VPIP i zvao sa ATC
Moj 3bet preflop je da ga izoliram i da budem iskren bio sam sav happy kad me 4betao


http://www.pokerhand.org/?5665999

Online poker spašava živote.
00

Re: Molim pomoć

1. handpo meni  trebo si reisat turn jer u 99 % sucajeva takav bet od idiota znaci da je na nekom drawu,
uzeci u obzir da bi te on callao na riveru nakon njegovog rereisa na riveru  call ti je bolja opcija jer meni KQ neizgleda dovoljno jako na tom bordu da bi se stackao - to pogotovo važi ukoliko ste ovoliko deep

2. hand iskreno na nl5 sa AJ sa 250bb NIKAD nebi ni pomislio stackoffat pa niti protiv največeg idiota - u najboljem slučaju si na nekom flipu. A kak je ispalo Bead Bet jbg.

Vjerojatno si u nekoj krizi igre.

Imas skype?

club  heart  diamond  spade
00

Re: Molim pomoć

1. Sve dobro osim rivera... Overbet od fisha je uvjek ili blef ili nuts/2ndnuts. Ja bi to samo callao.

2. Jebi ga, imao si dobar read, ali ga je posralo. Neznam kak se igra na tim malim limitima, ali stackoff prije flopa s AJs k tome još 200 BB-a deep je jako loš. Moraš imati jako dobar read da to napraviš. Nešto tipa da gura svaki hand all in s any2.

00

Re: Molim pomoć

E ovako ću napravit...

Uploadat ću cijeli session pa mogu svi izanalizirat...

Ovako kad razmišljam dešava se slijedeće....

normalno dobivam dok su mali potovi, ali  90% slučajeva sve sto zaradim ode u jednom handu (uglavnom monster hand gone wrong). Uglavnom igram i iznad rolla i ovakvi me beatovi rasture.


Evo ima 4 sessiona pa ako je tko voljan pomoći nek pregleda

File name: Novo WinRAR arhiva.rar File size: 228.38 KB

Ima još toga ali molim da mi obratite pozornost na stvari koje ja možda ne vidim...

Online poker spašava živote.
00

Re: Molim pomoć

roba59 napisao:

1. Sve dobro osim rivera... Overbet od fisha je uvjek ili blef ili nuts/2ndnuts. Ja bi to samo callao.

2. Jebi ga, imao si dobar read, ali ga je posralo. Neznam kak se igra na tim malim limitima, ali stackoff prije flopa s AJs k tome još 200 BB-a deep je jako loš. Moraš imati jako dobar read da to napraviš. Nešto tipa da gura svaki hand all in s any2.

Da roba upravo tako... 3betao me barem 3-4 puta prije toga i to se lako može vidjeti na sessionu kojeg sam uploadao

Online poker spašava živote.
00

Re: Molim pomoć

ako dobro igras, downswing je normalna stvar. isto tako, ako lose igras, downswing je normalna stvar smile

upravo zato je bitan bankroll management. nemoj zanemarivat ovo jer koliko god dobro ti igra, downswing uvik dodje. nekome traje krace, nekom duze. a brm je tu da ne bustas kad traje duze.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Molim pomoć

perozelina napisao:

Imas skype?

Imam, molim te pošalji na PM svoj pa te dodam

Online poker spašava živote.
00