Tema: Mala pomoc, please :)

Ne bih volio biti jos jedan od onih sto bez informiranja ispituju koji je najbolji sajt za ovo ono, ali posto nakon detaljnijeg pregledavanja nisam pronasao ono sto trazim, odlucio sam postati u nadi da ce me netko od vas prosvijetliti.

Dakle trazim sajt koji mora imati:

-30%+ rakeback/cashback
-deposit bonus
-mogucnost multitableanja bar 8 stolova
-mogucnost koristenja HUD-a (HEM)

Hvala unaprijed na pomoci !

00

Re: Mala pomoc, please :)

http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/

pa pogledaj ponudu sigurno ćeš nešto naći, evo npr. Noiq ti ima sve što tražiš

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Mala pomoc, please :)

tongue

btw mislim da su ti ok nordica ili carbon, full tilt, noiq... svaki ima svoje cari ali mislim da se najlakse prilagoditi full tiltu makar ima malo manji rb od onoga koji zahtijevas

Zadnji popravljao Bebach (17-09-2010 02:14:35)

00

Re: Mala pomoc, please :)

Pregledao sam pokerpro ponudu, naravno... Spomenuo sam to u prvom postu.

Nordica ne podrzava HEM, za Carbon ne mogu naci nikakav info.  Na Tiltu i NoIQ-u vec imam account...


Naletio sam u meduvremenu na InterPoker, zanima me igra li netko tamo i kakav je software, sve ostalo mi se cini ok?

00

Re: Mala pomoc, please :)

nordica podrzava hem...

00

Re: Mala pomoc, please :)

masterjunkie napisao:

Pregledao sam pokerpro ponudu, naravno... Spomenuo sam to u prvom postu.

Nordica ne podrzava HEM, za Carbon ne mogu naci nikakav info.  Na Tiltu i NoIQ-u vec imam account...


Naletio sam u meduvremenu na InterPoker, zanima me igra li netko tamo i kakav je software, sve ostalo mi se cini ok?

Nordica podržava HEM, a na interu nevjerujem da ćeš moći igrati 8 stolova...

Zašto ne skineš softvare od svakog sajta koji ti se čini ok, pa probaš malo odigrati play money i vidjeti dali ti se svidja..

00

Re: Mala pomoc, please :)

Onda super ako Nordica podrzava. U ponudi procitah ''Nordica ne podupire Holdem Managera, niti Poker Trackera, što je dobar razlog da ovdje ne igraju iskusniji igrači.'' pa sam zato mislio.

Hvala Roba, probat cu isprobati jos neke ali mislim da ce odluka pasti na Nordicu! Imaju 35% cashback neovisno o ''lojalnosti''?

00

Re: Mala pomoc, please :)

Damn, sad citam na netu da Nordica ne podrzava HUD, tocnije podrzava ali mora se kupiti neki addon, jel to istina?

00

Re: Mala pomoc, please :)

Ak ti je napisao da podrzava onda podrzava!

00

Re: Mala pomoc, please :)

Druga stvar je ako neka stranica podrzava HEM a drugo ako podrzava HUD... Kuzis?

00

Re: Mala pomoc, please :)

Ne ne kuzim glup sam-Nordica SVE podrzava!
pogledaj ovdje  http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=768

Zadnji popravljao noirlegion (17-09-2010 11:20:38)

00

Re: Mala pomoc, please :)

Eto to me samo zanimalo, nemoj se uzrujavati smile Hvala vam.

00

Re: Mala pomoc, please :)

NP!,ak ti je roba napisao valjda on zna.

Zadnji popravljao noirlegion (17-09-2010 11:37:41)

00

14

Re: Mala pomoc, please :)

i ja igram tamo i sve radi... nije radilo ja mislim prije vise od god dana... samo po mom feelingu sada ima dosta vise regova nego prije big_smile

00

Re: Mala pomoc, please :)

Bebach napisao:

i ja igram tamo i sve radi... nije radilo ja mislim prije vise od god dana... samo po mom feelingu sada ima dosta vise regova nego prije big_smile

Hehe, po feelingu ili po winrateu? big_smile

Ma microstakese moram grindat pa je ok.

00

Re: Mala pomoc, please :)

Koji limit?
Ako mislis igrat NL5 i NL10 igraj na MYbet poker-imas sve sto trazis(prijatelj mi igra i stvarno su limiti 5 i 10 lagani jako)

Zadnji popravljao noirlegion (17-09-2010 13:24:21)

00

Re: Mala pomoc, please :)

NL10 za pocetak ali igrat ce se sulud volume handova tako da ocekujem kroz ~2tjedna move up pa me zato zanima koji je next lvl, nl20 ili 25?

00

Re: Mala pomoc, please :)

NL20

00

Re: Mala pomoc, please :)

Danas sam uplatio na nordicu i mislim sad tamo igrat.
..problem je šta nikak ne uspijevam hud postavit na stol..neće mi autoimportat.
U table manageru mi prepozna stol na kojem igram, ali ga nema u table finderu i nemogu onaj crveni kvadrat dovuć na njega.
Jel treba nešto posebno napravit, jer mi je do sad normalno radilo na svim stranicam?

00

20

Re: Mala pomoc, please :)

Ti importa handove u HEM? Ako ne, moraš mu reć putanju do foldera gdje Noridca drži HH. I da li ti je uključeno u Nordici da ti save-a HH? Ako ne možeš rješit, javi se na skype, ap ti pomognem. Skype: dfable

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mala pomoc, please :)

Hendove importa, al ne automatski. Putanju sam mu odredio, i nordica uredno sejva sve handove sta sam danas odigrao.
Nažalost nemam skype samo msn sad

00

22

Re: Mala pomoc, please :)

Kako to misliš importa ali ne automatski? Nego kako importa?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mala pomoc, please :)

Pa ja mu uključim autoimport i ništa se ne dešava, a onda mu ja kasnije stisnem import from folder i ubaci sve hendove sta sam odigrao.

00

24

Re: Mala pomoc, please :)

Čudno, provjeri još jedanput putanju koju si mu namjestio do HH. Ništa drugo mi ne pada na pamet.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mala pomoc, please :)

Pa je čudno!! Jer mu je isti folder i put i za autoimport i za import from folder, a jedan radi a drugi ne.

00