Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

trebam pomoć.....rjesio sam u BPZ-u da mi izvodi od devizne stizu na mail...upravo jucer dobio mail i pokusao verificirati deviznu kod MB-a..upiso iznos koji pise na izvodu i nisam uspio...sad imam jos 2 pokušaja ali moram cekati 24 sata...ako ce pomoc ovako izgleda dio izvoda...ja sam upisao kod verifikacije ovaj iznos od 2,53 ali bez uspjeha....


25.02.       1,80 EUR MONEYBOOKERS LTD xxxxxxxx              2,53               26,01
                  REF:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
28.02.       STORNO ODOBRENJE-MONEYBOOKERS LIMIT        -1,50              27,51
                  REF:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

               NOVI SALDO                                                                                      27,51

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Malo će se promijenit taj iznos kroz tih 24 sata.  Najvjerojatnije prolazi kad probaš idući put. Baš sam nedavno morao novu karticu verificirat.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

salemetal napisao:

Malo će se promijenit taj iznos kroz tih 24 sata.  Najvjerojatnije prolazi kad probaš idući put. Baš sam nedavno morao novu karticu verificirat.

jel to znaci da cu morati ici u banku da pogledam novi iznos ili mogu upisati opet isti

00

54

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Moraš pogledati novi iznos.

00

55

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kad sam išla u banku poslati novac sa deviznog na moneybookers preko naloga, pitala me ženska koju doznaku da stavi...
rekla sam nešto u smislu "plaćanje preko interneta"... vidim da je stavila pod doznaku broj 10 i da piše pod osnova plaćanja roba.
hoće to proći? ili sam joj nešto propustila reći? ne kužim se u te spike.. a ne znam jel preporučljivo reći da ću uplaćivati na poker stranice, pretpostavljam da nije... ne bi htjela da moram ponovno slati sve dok ne prođe, naplaćuju 40kn  neutral  big_smile

00

56

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Nemam MB,pa me zanima par stvari...

1) Ima li razlike ako cashoutam direktno na devizni ili prvo prebacim pare na MB pa sa MB na devizni? Ili je svejedno?
2) Imam devizni u Erste banci,a vidim da se Erste i MB bas ne vole...da otvorim novi npr. u PBZu ili se može i sa Erste?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Bile napisao:

Nemam MB,pa me zanima par stvari...

1) Ima li razlike ako cashoutam direktno na devizni ili prvo prebacim pare na MB pa sa MB na devizni? Ili je svejedno?
2) Imam devizni u Erste banci,a vidim da se Erste i MB bas ne vole...da otvorim novi npr. u PBZu ili se može i sa Erste?

Istina je da Erste banka ne radi više bank transfere sa moneybookersom, ali mozes bez problema verificirati erstinu visa electron kod mbookersa tako da ti je sve isto, samo imas manji limit

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

nije baš bez problema. eto ja jučer nisam uspio verificirat jer mi banka (Erste) ne daje iznos u $ nego samo u KN ( ono što trebaš ukucat prilikom verifikacije). Volio bih si ipak osposobit MB pa ako imaš rješenje reci. Problem je banalan al i na MB piše upozorenje da se može desit da banka ne prikazuje oduzeti iznos u $ i da onda u tom slučaju nit nemogu s tom karticom uploadat sredstva na MB.

00

59

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ako se ne varam možeš raditi uplate/isplate direktno na tekući račun.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Daj probaj otici na drugi šalter kod nekog drugoga i zamoli da ti kaze u $$$$,ovo je smijesno sto ti ta budala nije htjela reci.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

wannabePRO napisao:

nije baš bez problema. eto ja jučer nisam uspio verificirat jer mi banka (Erste) ne daje iznos u $ nego samo u KN ( ono što trebaš ukucat prilikom verifikacije). Volio bih si ipak osposobit MB pa ako imaš rješenje reci. Problem je banalan al i na MB piše upozorenje da se može desit da banka ne prikazuje oduzeti iznos u $ i da onda u tom slučaju nit nemogu s tom karticom uploadat sredstva na MB.

Nažalost ćeš morati zazvati banku i ispeglati ih za iznos točni u valuti ili otići do prve poslovnice...ja sam ih zvao ako me sjećanje dobro služi i nakon toga je kartica bila verificirana, ali to je bilo daaaaavnoooo...

također nije istina da sa Erste karticom imaš manji limit na MB...neznam uopće odakle ta informacija, već imaš isti limit kao i sa svima ostalima, naravno inicijalni limit koji se uvijek može povećati po potrebi...
samo je fora za verificiranje adrese onda moraš čekati ono njigovo pismo od MB.

ja koristim erste već nekoliko godina i uplata i isplata idu bez ikakvih problema...uplatim instant preko Verified by Visa sistema verifikacije, a isplata traje između 3-5 radnih dana...

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Pa i meni je bilo čudno da ako je devizni u $ ako je MB u $ i ako je iznos naplaćen u $ kakve onda kune meni daju na ispisu. I bilo mi je sve to sumnjivo dok nisam došo doma upiso krivi iznos i kad mi je izašlo ono upozorenje da sad 24 sata nemogu ništa radit i da ako banka nezna reći iznos u $ da onda ništa od vereifikacije. Znači da MB zna da banke ponekad ne izdaju iznos u $ i da je to poznata stvar. Inače bi pokušavo i dalje al to me nekako uvjerilo da ništa od toga.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

samo ti zazovi banku i pitaj da ti daju točan iznos terećenja tvoga računa od Moneybookersa i to je to...ja sam to isto napravio nakon što su me blokirali 24 sata...hehe...

00

64

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

equusDU napisao:

također nije istina da sa Erste karticom imaš manji limit na MB...neznam uopće odakle ta informacija, već imaš isti limit kao i sa svima ostalima, naravno inicijalni limit koji se uvijek može povećati po potrebi...
samo je fora za verificiranje adrese onda moraš čekati ono njigovo pismo od MB.

On misli vjerojatno na onaj limit kod isplate. Ako isplacujes na karticu mozes maxs isplatit oko 500$ odjednom. Naravno mozes vise puta ponovit isplatu, al ti uzmu malo vise provizije

00

65

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ja sam u RBA, nemam nikakvih problema ispisi su u dolarima, cak sma si mogao i isplatiit direktno na tekuci racun, bez deviznog, jednio kaj onda gubis kod konverzije. Ako ti ovi ne mogu dati tocan iznos, mjenjaj banku.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kada sam tek napravio <MB napravio sam neke transkacije sa sajtova na MB i obratno bez ikakve verifikacije,sada me traze da verificiram a nemam na njemu nis para..
kak da to sad napravim?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Tilt napisao:
equusDU napisao:

također nije istina da sa Erste karticom imaš manji limit na MB...neznam uopće odakle ta informacija, već imaš isti limit kao i sa svima ostalima, naravno inicijalni limit koji se uvijek može povećati po potrebi...
samo je fora za verificiranje adrese onda moraš čekati ono njigovo pismo od MB.

On misli vjerojatno na onaj limit kod isplate. Ako isplacujes na karticu mozes maxs isplatit oko 500$ odjednom. Naravno mozes vise puta ponovit isplatu, al ti uzmu malo vise provizije


Pocetni limit je na svim karticama isti, ali ga ne mozes povecati, sto znaci da ces imati manji.
Razlog: erste banka vise NE radi bankovne transfere sa MB pa nemozes povecati limit tom metodom. Ostaje ti metoda verifikacije adrese (dok ti posalju PIN doma)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

tonkobonko napisao:

kada sam tek napravio <MB napravio sam neke transkacije sa sajtova na MB i obratno bez ikakve verifikacije,sada me traze da verificiram a nemam na njemu nis para..
kak da to sad napravim?

Ne treba ti para na njemu nego na kartici koju verificiras big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Evo samo da se zahvalim na pomoći, problem je bio što sam ja u banku išao odmah da vidim taj iznos koji su mi uzeli a sad sam zvao služnu za korisnike znači 3 dana poslije i ona kaže da se iznos ne može vidjeti u $ odmah na ispisu nego tek kad ga stvarno naplate a to je kroz dan dva, tako da je moj problem riješen.

00

70

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Napravio sam cashout sa starsa na MB...koliko vremena treba da mi novac sjedne na MB?

EDIT: nvm,sjelo...

Zadnji popravljao Bile (11-04-2011 00:59:04)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

71

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Prije 2 dana htio sam otvoriti account na MB i po završetku registracije, skužim da sam ga ja zapravo već jednom davno otvorio.
Stari mail sa kojim sam se registrirao više nije u funkciji pa sam morao slati PASSWORD RETRIEVAL - sliku osobne i potpisano "letter of autorishation".

Već 2 dana mi ne stiže nikakav odgovor od supporta. Je li to normalno ili su samo spori?
Muči me to što piše da pri slanju upita, stavim user ID u corsepodence koji ja ne znam. Da li postoji način da ga saznam i da opet pošaljem mail ako to bude potrebno?

00

72

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

obicno odma sjedne

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

73

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

I jos jedna stvar:sad vidim da mi je za 300 $ sjelo 202,30 €,a da sam na starsima prvo pretvorio $ u € dobio bi cca 207 €...jesam li se "zeznuo" ili bi mi svejedno MB(ili tko vec) nesto uzeo?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

74

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mislim da si se "zeznuo".. tongue

00

75

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

@Bile  ako nemas istu valutu na MB i poker accountu onda uglavnom dobijes manje zbog exchange fee-a koji MB uzima za mjenjanje valute + svatko od njih ima drugaciji x-rate

00