Tema: pozdrav svima

Zovem se Alen 24 godine. Iz BiH.
Već duže vrijeme pratim vaš forum i dosta toga sam i naučio ovdje.
Sada sam odlučio da se i registrujem.
Molio bih da mi neko kaže budući da sam za sada probao samo fultilt i pokerstars za play money..jeli najlakše na fultiltu osvojiti nešto..
Imate onaj turnir gdje se ulazi sa 500K play money..stalno 150$ freeroll max 7500 igrača...freerool to daily dollar..tu sam par puta dignuo dollar i nisam išao na turnir jer tek počinjem igrat i pokušavam prije depozita nešto izgraditi...
Po meni je na ft najlakše od ničega osvojiti nešto na freeroolu..
Na pokerstarsu mi je lobby sam po sebi nekako lošiji pa onda i sve ostalo ..preglednost itd.
Toliko od mene ,...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: pozdrav svima

Pozdrav i dobrodošao na forum.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pozdrav svima

Pozdrav,
zašto se mučiti na pokerstarsovim i full tiltovim freerollovima (koji su najteži), a možeš si uzeti besplatan bankroll ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/free-bankroll/

00

Re: pozdrav svima

Pozdrav i tebi...

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: pozdrav svima

Hvala Roba...skinuo sam program party poker...čekam da mi dođe aparat sa popravke sutra pa slikam osobnu...i sebe sa osobnom i šaljem vama... koliko se čeka da mi se odobri taj prvi bonus od 25$...drugo pitanje-vidio sam da imaju i klađenje na stranici..da li se može kladiti i dobijati ti bonus poeni ili se poeni odnose isključivo na poker igre..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: pozdrav svima

treba oko 48 sati. Ovo za kladjenje neznam. Pitaj na supportu.

00

Re: pozdrav svima

Fisherman napisao:

Hvala Roba...skinuo sam program party poker...čekam da mi dođe aparat sa popravke sutra pa slikam osobnu...i sebe sa osobnom i šaljem vama... koliko se čeka da mi se odobri taj prvi bonus od 25$...drugo pitanje-vidio sam da imaju i klađenje na stranici..da li se može kladiti i dobijati ti bonus poeni ili se poeni odnose isključivo na poker igre..

bonus se osobađa relativno brzo, naravno zavisi kaj ces igrat..

dobivas nes sitno poena i za klađenje,al to je dosta sitno

00

Re: pozdrav svima

Hvala svima..sutra ću poslati slike pa ćemo vidjeti kad mi sjedne bonus na račun kako ide...
Sretno svima za stolovima...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: pozdrav svima

Napokon večeras aparat dobijam s popravke pa ću napraviti slike i poslati supportu... interesuje me kad kažete 48 sati..kad večeras pošaljem je li se radi i subotom ili nema ništa do ponedjeljka... hvala

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

10

Re: pozdrav svima

Ne radi se subotom...

00

Re: pozdrav svima

aha.. hvala na informaciji.. nego pričam ja prijatelju za ovaj bonus kad on meni kaže da ima na xxxxxxxxx riješiš kviz i dobiješ intstant 50$ na neku poker kuću a ostali dio oslobađaš...sad me zanima pošto već imam na filtiltu account ..nisam nikad radio depozit da li bi mi oni to prebacili na fultilt taj bonus..jer kaže mi drug moraš sa stranice skinut fultiltov program pa se registrovat ....to onda pada u vodu ja mislim ...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

12

Re: pozdrav svima

Tako je, pada u vodu. Btw, ne smiješ reklamirati ovdje druge stranice.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pozdrav svima

oops...sorry...znam da ne smijem nego jednostavno nisam razmišljao..oprostite još jednom...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00