Re: Poker 770 bankroll gradnja

Novo javljanje smile
Nakon 20 dana igre i nakon male krize opet sam nazad na stare staze i planove smile
Roll je dignut na 74$ kombinirao sam malo sngove do kojih 40ak $ i onda poceo opet igrat cash gdje zasada nije bilo set over set situacija cemu sam zahvalan jer me to fkt ubilo skoro smile
Bodovi su na 3453
Grafovi nakon 20 dana:
Sa EV:
http://img196.imageshack.us/img196/2117/nakon20dananovi.png
Sa showdown/non showdown :
http://img443.imageshack.us/img443/3387/withshowdown20dananovi.png

Planovi se nista bitnije ne mijenjaju cilj je igrat sto vise ruku na cashu multitable-at probat cu sad stalno 6 i naravno skupit bodove i ocistit te bonuse smile
To bi bilo to do sljedeceg javljanja !
Sretno svima

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Moze misljenje vase o ovom handu hvala....
Na 140 handova 40/7
Ugl dali sam trebao vise rejzat pf ? i jesam li trebao usporit na turnu hvala....
http://www.pokerhand.org/?5882970

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

78

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Sve ok po meni.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

dfable napisao:

Sve ok po meni.

znaci ne mislis da sam mozda trebao podebljat rejz PF  posto igra dosta ruku ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

80

Re: Poker 770 bankroll gradnja

TEk sada sam skužio da je .02/.04 limit i da je minrejzao.
Svejedno mislim da je pf ok, 3,5-4x je ok kada si van pozicije, ako potaš isto je ok.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Evo mog zadnjeg update-a u 2010. godini :
Znaci nakon 27 dana igranja(35k ruku na cashu) poceo 02.12.2010 sa 25$...
Rezultati su sljedeci:
http://img602.imageshack.us/img602/8792/cashier.jpg
Znaci 5k bodova sam skupio za sto bih trebao dobit dodatnih 25$
Lvl 3 Elite bih trebao dobit poc. slj. mjeseca sto znaci boost na bodove to nznm kolko ce iznosti ali sve cemo vidjet smile
Deposito sam bio 30$ tak da imam jos 26$ dodatnog bonusa za ocistit sve u svemu planovi su sljedeci ocistit cijeli bonus ovdje i vidjet kakva je situacija na njihovim vecim GTD turnirima iako plan mi je prebacit se na starse pa igrat male donkamente jer mislim da bih mogao prek toga napravit neke dobre rezultate ali o tom potom...
Trenutno igram sngove HU 2,1 BI nl4 satelite za vece turnire i imao sam par shootova na nl10 hu....
Ima tu jos puno ucit igrat, pit big_smile
Grafove cu odsada postat svakih mj dana pa cemo vidjet kako ce ici, veselim se micro grupi na skypeu koja ce nadam se funkcionirat poslije Nove godine, sry momci nisam bas bio ovih dana doma pa nisam zato dolazio na skype a vjerujem da niste ni vi imali vremena tak da se cujemo u 2011...

Svima zelim Sretnu Novu godinu te se cujemo u sljedecoj 2011. godini

Pozz svima do slj puta

Zadnji popravljao BugsBunnyD (30-12-2010 19:08:12)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

imam 180 handova na ovom igracu igra 38/27 drugi igrac takodjer ima velik VPIP
Ugl zanima me da li sam trebao rejzat njegov donk bet + call ? i kak je to odigrano sa moje strane sto mislite hvala smile
http://www.pokerhand.org/?5888730

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

83

Re: Poker 770 bankroll gradnja

znam da je malo offtopic , gledao sam malo vidim da nema rakebacka , skupljaju se neki bodovi za cash ...
pa me zanima dali je neko uspel otkljucat koji cash bonus i kolko treba skupit bodova otprilike smile
fala

00

84

Re: Poker 770 bankroll gradnja

lijepo si si digao br wink
ali preporučio bih ti da se prebaciš na stranice tipa pokerstars, ftp ili party poker čisto zbog software-a jer su tamo mnogo rjeđi bad beatovi kakve ti imaš (čini mi se da najbolji software što se toga tiče imaju na partypoker-u). također na full tiltu imaš rb.

00

85

Re: Poker 770 bankroll gradnja

zviko napisao:

jer su tamo mnogo rjeđi bad beatovi kakve ti imaš

Hahaha... Imaš kakve dokaze?

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

roba59 napisao:
zviko napisao:

jer su tamo mnogo rjeđi bad beatovi kakve ti imaš

Hahaha... Imaš kakve dokaze?

naravno da nema - znaš da su optužbe bez dokaza uvijek in tongue svašta...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

87

Re: Poker 770 bankroll gradnja

roba59 napisao:
zviko napisao:

jer su tamo mnogo rjeđi bad beatovi kakve ti imaš

Hahaha... Imaš kakve dokaze?

čini se da ćeš mi vjerovat na riječ ili uopće nećeš tongue

iAcesHigh napisao:
roba59 napisao:
zviko napisao:

jer su tamo mnogo rjeđi bad beatovi kakve ti imaš

Hahaha... Imaš kakve dokaze?

naravno da nema - znaš da su optužbe bez dokaza uvijek in tongue svašta...

pa samo sam rekao kako stoje stvari..
al da ne započnemo raspravu sad, karte djele računala, a pošto su računala strojevi, za njih ne postoji random izbacivanje karata...

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

zviko napisao:

al da po stoti put započnemo raspravu sad, karte djele računala, a pošto su računala strojevi, za njih ne postoji random izbacivanje karata...

fyp

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

zviko napisao:

pa samo sam rekao kako stoje stvari..
al da ne započnemo raspravu sad, karte djele računala, a pošto su računala strojevi, za njih ne postoji random izbacivanje karata...

nema tu rasprave. da "stvari tako stoje" sad bi dao neke dokaze, potvrdu da nećeš s AA vs KK dobiti 80 % puta ili whatever. Pričaš o tome da računala neznaju što je random, a ja se zapravo pitam znaš li ti i ako znaš onda se raspitaj na koji način ti "randomi" rade i zašto ih onda možemo nazvati randomizerima...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

90

Re: Poker 770 bankroll gradnja

i vi se trudite objasnit randomu bezveze...

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Update bio sam na 320$ al sam prije par dana popizdio zbog nekih stvari imao izlet na vece limite i nije dobro proslo crushao pola rolla dobio sam 25$ bonusa roll mi je bio na nekih 160$ no odlucio sam posto sam vec prosle godine roknuo godinu na faksu ne zajebavat se opet i prestajem privremeno igrat poker zbog faksa, povukao sam 150$ to cu si ostavit na deviznom ak mi nece trebat lova imam sad 4 ispita od slj tjedna pa do sredine 2-mjeseca
Na 770 imam jos 3 weekly ticketa kaj cu iskoristit pa ak bude kaj sjelo na racun povuc ugl planovi su sredit faks i onda se vratit ali ne na poker770 vec na starse...
To bi bilo to pratit cu forum koliko cu moc
Pozdrav svima i sretno na stolovima !
smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

sretno sa faksom

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

tonkobonko napisao:

sretno sa faksom

thx ak sve prodje kak spada nazad sam sredinom 2. mj makar onda mi ostaju jos 3 ispita da se rijesim prve godine al korak po korak cilj mi je skinut starce s glave jbg to mi radi velik pritisak i ak rijesim ispite imat cu lufta do 10.mj pa sad sto prije to bolje napravit to sjest i zagrijat stolac s knjigom 0 sad
sretno i tebi tonko

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

94

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Pametna odluka, zeleni stolovi nigdje ne pobjegnu. GL sa faksom.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Bump
Me back again smile on ipoker-poker770
nakon sto sam povuko ostatak love i imao jos jedan cashout nisam bas mogao bez pokera pa se naslo 150$ viska i ostao mi zadnji token za 770$ freeroll na kojem sam osvojio 14$ i gradio polako roll
Trenutno stanje je 138$ igra se nl4 i gradi roll cilj lupat po 3$ sngovima 6-max sto vise i nl4ci (ocistit bonuse-100$)  napravit roll za nl10 i onda u nebesa hehe big_smile
Trenutno se pegla po 9 stolova...
Ugl imam malih problema sa trackerom al cu to sredit kroz par dana.. Tu cu pisat kako ide i postat handove za raspravu smile
Sretno svima na zelenim stolovima smile
BugsDani1 mi je nick tamo pa se javite ako me vidite tongue

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

96

Re: Poker 770 bankroll gradnja

zviko napisao:

lijepo si si digao br wink
ali preporučio bih ti da se prebaciš na stranice tipa pokerstars, ftp ili party poker čisto zbog software-a jer su tamo mnogo rjeđi bad beatovi kakve ti imaš (čini mi se da najbolji software što se toga tiče imaju na partypoker-u). također na full tiltu imaš rb.

ma Full Tilt je totalno rigged, ne idite tamo big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00