Tema: Nl50 neke pizdarije

Frajer rejza UTG do 2.5, znači 5x, nemam pojma kako igra i ima iza još 20E, ja sam CO i imam TT.
Šta da radim?


Drugi hand, limper UTG, frajer rejza do 2.5, ja callam sa TT :card_club . Mislim da je fish i da nema full stack.

Flop su 5 :card_club 7 :card_club  8 :card_club

On cbeta ja callam.

Turn je 6 :card_diamond . On checikra. Jel trebam betat ovdje ili check-back?

Zadnji popravljao salemetal (08-01-2011 03:17:22)

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Prvi hand samo call. Ako ti 4beta, trebaš foldati u većini slučajeva.

Drugi hand bi ovisno o situaciji nekad i 3betao prije flopa. As played, pola pota, ako te rejza foldaš, tu te gotovo nikad ne blefa.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Nl50 neke pizdarije

Prvi hand bi callao dok ne znam ništa o njemu i ako nemaš info o igračima nakon tebe.
Drugi hand mislim da nije greška cback, a nije greška ni b/f.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Nl50 neke pizdarije

1. ja bi samo callao. Prvenstveno jer imaš još iza sebe 3 igrača.

2. Mislim da je bet jako loš i da je check jedina razumna opcija.
Zapitaj se dal betaš za value ili blefaš. Za value ne betaš jer te slabije ne calla. A blefati je glupo jer imaš hand koji ima showdown value + FD + rupu.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Da, ali mu dajemo free card ako ima primjerice JcQ,AcX. Ako je fish, s tim kartama će nekad check callati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Nl50 neke pizdarije

Rear_Admiral napisao:

Da, ali mu dajemo free card ako ima primjerice JcQ,AcX. Ako je fish, s tim kartama će nekad check callati.

Mislim da nema često takav hand jer ga bi vjerojatno betao. Da, nekad će te outdrawati s overkartama. Ali nije poanta betanja da te ne outdrawa. On isto tako tu može imati JJ+ (sa ili bez  :card_club) s kojim će te callati. A može imati i 4. Čak i set. A nekad i slowplayani flush.

Mislim da sad kužiš da je bet loš. Jer se ne isplati betati da ti folda random overkarte, kad može imati dosta handova koji te beataju-

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Upravo sam ja tako razmišljao, može imat jači hand od mog kojeg ne folda, onda moram bombat i river a to je protiv fisheva katastrofa.

Bet je u primamljiv da se uzme "dead money" jer ima puno equitiya sa handovima koje je Rear_Admiral spomenuo, ali ipak mislim da je checkback bolja opcija.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Prvi hand bi rejzo i callao njegov shove.
Drugi hand bi beto turn i chekiro bilo koji river.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

jel ovo s  RR-a? ako je , prvi hand je  3b calll shove, kakvih sam se  pizdarija  tamo nagledao kad  imaju pol stacka  pa  to je  cudo stvarno sam vidio da  guraju sve  pockete,J7off  do monstera
drugi bi chekirao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Nl50 neke pizdarije

puki86 napisao:

jel ovo s  RR-a? ako je , prvi hand je  3b calll shove, kakvih sam se  pizdarija  tamo nagledao kad  imaju pol stacka  pa  to je  cudo stvarno sam vidio da  guraju sve  pockete,J7off  do monstera
drugi bi chekirao

Je sa RRa je.

ALi znaš u čem je fora, guraju svašta ali ne rejzaju UTG svašta. Ako frajer limpa 90 % handova i onda rejza jedan hand UTG, ja se uplašim.  yikes

00

11

Re: Nl50 neke pizdarije

jel znaju oni sta je UTG? ozbiljno pitam...

00

12

Re: Nl50 neke pizdarije

1. 3b/c. nema mi smisla nista drugo s TT protiv ss-a
2. chekirao bi

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Nl50 neke pizdarije

Tilt napisao:

jel znaju oni sta je UTG? ozbiljno pitam...

Ma ne znaju, ali ako je pasivan fish, njegov 5x rejz bi trebao bit jak jer inače limpa non stop. Ovog dotičnog nisam zapamtio od prije pa nisam imao neki read (teško je uopće pročitat username na tom clientu), pa zato nisam htio 3betat.

Mislim da ova situacija ovisi totalno o protivniku. Da sam vidio da je neki aggro monkey onda je u redu 3betat i callat shove. Ovako mislim a je bolji cal pa igrat postflop.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Hero ima A :card_spade A :card_club
Deep jedno 67E

MP rejza do 2 i ja ga 3betam do 7, on calla.

Flop
Pot 14.75
8 :card_spade 6 :card_diamond J :card_diamond

MP checks, Hero bets 8, MP calls.

Turn
3 :card_club
Pot 30.75

MP checks, Hero bets 17, MP shoves 52.

Ne znam MP-a, nije reg čini mi se jer mu ne znam username.  big_smile

Dali je ovo snap call?

Sad kad gledam, mogao sam flop do nekih 10 cbetat.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Veci bet na flopu,8 nije nista na takvom boardu jer zelis zastitit svoj hend.

Ta 3 nista ne mijenja,ili ima 2para,set s flopa ili gura draw. Nemam pojma,tesko za odlucit bez poznavanja villaina.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Da jaci cbet je trebao biti, turn nije scary karta, ali board je scary za set i ako ste depp mislim da ce tu set rejzati tvoj cbet iz vise razloga -  Cbet je mal, deep ste mora napuniti pot, nema poziciju i turn donosi dosta scary karata dobar igrac nikad nece callati set sa ovakvim boardom bez pozicicije u deep situaciji!
Mislim da je ovo call !

00

Re: Nl50 neke pizdarije

hendrixjimmi napisao:

Da jaci cbet je trebao biti, turn nije scary karta, ali board je scary za set i ako ste depp mislim da ce tu set rejzati tvoj cbet iz vise razloga -  Cbet je mal, deep ste mora napuniti pot, nema poziciju i turn donosi dosta scary karata dobar igrac nikad nece callati set sa ovakvim boardom bez pozicicije u deep situaciji!
Mislim da je ovo call !

Mislim da je ovo ok.

00

18

Re: Nl50 neke pizdarije

Veči bet na flopu. Protiv riba ne moraš malo betati jer će callati s svačime i neće skužiti da kad malo betaš blefaš. Malo više od pola pota je standard protiv regulara da možeš balansirati blef i valuebet.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Ja sam BTN, rejzam do 1.5   Q :card_heart K :card_club

Calla me SB. Ne znam ništa o njemu.

Flop (3,5)

Q :card_spade 5 :card_club T :card_spade

SB donka 2, Hero rejza do 7, SB call.

Turn (17.5)
4 :card_club

SB check, Hero beta 12,5 SB all in, Hero???

Znači u potu je 70, ja trebam callat 30.

NApravio sam u ovom handu grešku, nisam znao kad sam betao turn što ću ako shova.

Zadnji popravljao salemetal (19-01-2011 02:36:21)

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Call naravno.

00

21

Re: Nl50 neke pizdarije

Sad moras call

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

22

Re: Nl50 neke pizdarije

S obzirom da igraš na RR-u i po njegovoj igri, pretpostavljam da je huge fish.
On tu može imati svašta. Callao bi i ja.

00

Re: Nl50 neke pizdarije

Ovisi, sale...

Ovo što roba i croman pričaju je naravno točno, ALI. Na ovom šugavom rrpokeru sam skužio da kad me extra fish reraisa, i to onak jebački brzo grune all in, da mi često tp good kicker nisu dobri. Mislim da bi te on tu sa nekim drawom c/c i onda kao išta pogodio divljao na riveru. Ja bi rekao da imbecil tu ima dva para, totalno kuzim taj njihov ushit kad dobiju dva para, i toliko puta sam se opekao i spušio stack baš na ovakvim turnovima  big_smile

Što se tiče handa sa AA, ne nzam ni sam što je ispravno, ja tu nebi mogao bacit, možda divlja sa tp, možda ima dva para ovisi, totalno je nepredvidivo govorit o ovakvim situacijama. Ja sam baš neki dan igrao na jednom stolu di je bio lik sa 150eura stackom na nl25.
ja usao, i u 5 minuta sam imao 80 eura big_smile

Lik je doslovno gurao 92o na A27r flopu, al opet totalno sam bio polu usran kad sam morao callat njegove all inove i 3betove, rr je pun tih agresivnih ribetina.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00