Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

mandza napisao:
ribaaaaaa napisao:
mandza napisao:

dobro si odigrao...samo si više trebao rejzat turn,tako da te na riveru više nemože blefirat ako je nešto fulao

Odigrao je dobro jedan street, flop. Sve ostalo je jednostavno užasno.

koje to ''ostalo''?

Što ti tu točno nije jasno?
S obzirom da je morao donositi neke odluke i napraviti neku akciju, bolje bi bilo da nije, prije flopa, na flopu, na turnu i na riveru, očito je na što mislim kad kažem sve ostalo.

00

52

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Šta je krivo odigrao, cr je turn, pot size bet.. sta tu ne valja, ima top 2 para i to je ok. lik je scalao, odbacio je se na riveru, napravio jebacki fold i prosao jako jeftino  u ovom handu, sta tu ne valja

00

53

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

kakav pot sized bet wtf? trebo je jace rejzat turn i betat river, di bi se na rejz trebo bacit

00

54

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

odigrano je koda u ruci nema to šta ima

When you got nothing, you got nothing to lose
00

55

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Ja bi turn rejzao do 9k min i onda bet foldas river...  Kad turn rejzas do 9k rjetko ce radit play na riveru i rejzat za blef jer ce pot bit dosta veci i teze ce te natjerat da foldas.. River bi i ovdje betao jer placa s losijim, a kad si vec cekirao moras callat jer on definitivno value beta slabije handove.

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

momci dosta preprike i vrjedjanja, valjda ja najbolje znam zasto sam tako odigrao, zasto sam toliko rejzao, zasto sa m chek/ foldao river!!!
Wtf, niste vi danas 13 sati sjedili sa tim ljudima za stolovima, ovdje sm se svi solzili da je plaz bio odlican?
veci rejz LOL LOL LOL LOL!!!!'
ps obv da hocu njegov AQ,K,J u handu jos imam NUTZ a on dovoljno chipovs i prostora da me 4beta, a to sam i htio s obzirom na image koji sam izgradio, zato prekinite prdit u stolice i biti najpametniji poslije bitke!
Zavrsio je prvi dan.... 13 levela,  13 sati....
Croman je non stop varirao, unistavao je stol svojim playevima izgubio flip kada je t bilo najbitnije Ak na QQ za 100k , 60 behind mu ostalo!
kasnije je callo 3barela sa boljm handom da bi donk na kraju skeljo skalu, uzas...ispao je !
Ja imam 233k chipova, average je 104k nakon prvog dana!
od nasih in su jos ivica (oko 80k) , pero (oko 90k), damir (nisam siguran)!
Igrao sam jako agresvino pogotovo zadni level kada su blindovi bili 1k/2k, (svi su htjeli dourat do 2 dana tongue)
tako da sam bez sdw napravio 70-80k predkraj!
bilo je svega, 3barelanja 8 5 na KK33Q, i 5bet shipanja biggest stacku sa zrakom! (obeco sam sebi nebudem vise)
zadovoljan sam svojom igrom jako, sutra je dan pauze i prekosutra pica pjeva jel?

Zadnji popravljao hendrixjimmi (03-02-2011 06:24:14)

00

57

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hendrixjimmi napisao:

Evo sam taj hand prije pauze !
Mislim da je fold std. ali ono sick je ne???

1. cestitke na prolasku u day2, imas super stack i uz ovu strukturu mozes puno toga napravit

2. ne mozes stavit hand na forum, i onda srat svima sto kazu kako bi oni odigrali hand.

3. ne nismo mi najpametniji poslije bitke, bas suprotno, jer mene rezultat handa ne zanima, nek je imao flush, isto tako ce valueat dosta slabijih handova.. Al necu vise o tom handu, samo nemoj stavljat na forum ako ne zelis cut misljenja i gg

00

58

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Svaka čast pico, deri!  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

59

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

ako već stavljaš hand,onda očekuješ neku rasprvu ili? tu se niko nesvađa nego zajedniči komentiramo hand koji si ti već
sam zaključio da je ispravno odigra...!?

činjenice:
-izgradio si image (tajt?)
-utg opena-komplitaš
-flataš TP-TK (OK)
-c/r Top2  2.5x (ako ga re-r na 11k on nemam nikakve oddove za kolat njegovih 9outova  vs tvojih 1/3 stacka-pota 27k)
* (kažeš da ga obv hoćeš sa A10,j,k,q u potu-naravno...ako te 4beta na ovakvu akciju-što nije,onda si obv dobar...jer sa ''tvojim''
  imageom? ce te samo re-rejzat bolji hand na turnu(čitaj set)- def. agro može otvarat bilo koji par utg...)
-river c/C (kažeš da si standard odigrao jer si najmanje izgubio? -ako tako misliš onda jednostavno nemoj rejzat turn pa ćeš još
                    manje izgubit,lol....)

moj zaključak-pre weak odigran turn(čitaj-bojiš se svoja top2 para) te je zaključio cijeli hand...

00

60

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Tilt napisao:
hendrixjimmi napisao:

Evo sam taj hand prije pauze !
Mislim da je fold std. ali ono sick je ne???

1. cestitke na prolasku u day2, imas super stack i uz ovu strukturu mozes puno toga napravit

2. ne mozes stavit hand na forum, i onda srat svima sto kazu kako bi oni odigrali hand.

3. ne nismo mi najpametniji poslije bitke, bas suprotno, jer mene rezultat handa ne zanima, nek je imao flush, isto tako ce valueat dosta slabijih handova.. Al necu vise o tom handu, samo nemoj stavljat na forum ako ne zelis cut misljenja i gg

+1

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Tilt napisao:
hendrixjimmi napisao:

Evo sam taj hand prije pauze !
Mislim da je fold std. ali ono sick je ne???

1. cestitke na prolasku u day2, imas super stack i uz ovu strukturu mozes puno toga napravit

2. ne mozes stavit hand na forum, i onda srat svima sto kazu kako bi oni odigrali hand.

3. ne nismo mi najpametniji poslije bitke, bas suprotno, jer mene rezultat handa ne zanima, nek je imao flush, isto tako ce valueat dosta slabijih handova.. Al necu vise o tom handu, samo nemoj stavljat na forum ako ne zelis cut misljenja i gg

+2

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

ja sam na 85k kao i ivica. dama je ispao

culjak daj se javi da odemo na neku pivu danas 0038598766860

Zadnji popravljao pero_zg (03-02-2011 13:31:31)

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Naučite se razliku između 4beta preflop i 4beta nakon flopa, upotrebljavate za krive stvari.
PF - bet, 3bet, 4bet
post flop - bet, 2bet (raise), 3bet, 4bet

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Rear_Admiral napisao:

PF - rejz, 3bet, 4bet
post flop - bet, 2bet (raise), 3bet, 4bet

FYP

bet je BB

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

65

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

upravo sam saznao da mu liik uopce nije pokazao KQSS, vec nije htio ispasti glup pred ekipom, pa je rekao da mu je lik pkazao...čisto sumnjam na takvom turniru da ti netko pokazuje hand..SAMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRR     tongue  tongue  tongue  tongue  big_smile  big_smile

Zadnji popravljao profy (03-02-2011 14:51:30)

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

@profy .naravno da ti neznas nista pametno napisati nikada na ovom forumu!
@turcin, chillin, mandja.. samo pravim review nigdje nisam nikoga pitao da mi kaze jesam li dobro odigrai i kako sam trebao odigrati!
neda mi se objasnjavati, ne treba mi misljenje, u toj situacji samo ja mogu znati najbolji play...ovo je kao sto vidite samo tema gdje cu napisati stanje i poneki sick hand prema tome......

00

67

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hendrixjimmi napisao:

@turcin, chillin, mandja.. samo pravim review nigdje nisam nikoga pitao da mi kaze jesam li dobro odigrai i kako sam trebao odigrati!
neda mi se objasnjavati, ne treba mi misljenje, u toj situacji samo ja mogu znati najbolji play...ovo je kao sto vidite samo tema gdje cu napisati stanje i poneki sick hand prema tome......

ti si jedan od najboljih turnirskih igrača na svijetu

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Ja sam krenuo jako lose,htio biti gazda naravno,radio pizdarije i pao na 13k,onda se vratio na 50k i nakon toga sam unistio stol i dosao na nekih 130-150k.Naravno svaki blef sam morao pokazati pa sam radio 5betove preflop sa J7 i slicno i oni su svaki put vidjeli sta imam.Tako da sam morao callati preflop 100bba malo kasnije sa AK,on je imao QQ i tu sam pao na 60k.Tu sam se onda stightao,digao na 80-100k i onda 20 minuta prije zavrsetka dana rejzam btn sa 85o i bb calla.Tu je pot 5k i flop dollazi 822 i on beta 11k,ja znam da je to gotovo,cim je to napravio callat cu sva 3 streeta.Turn 7 on pota,ja call,river 4 on sipa.Ja call i on pokazuje 56 i gg.

U vezi ovog culjkovog handa,puno znaci osjecaj,on igra s tim igracima par sati,mozda je do tada imao par handova gdje je check rejzo turn,tako da sada radi mal c/r sto bi mozda moglo inducati neki blef ili call dosta weak handova.River je mozda trebao betati ali c/f sigurno nije lose.Ne vjerujem da ce ikad tu betati AK za value.

Uglavnom,jebemti dublin i live turnire.

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

@croman - hebiga, mora biti bolje drugi puta...

@ostali - go go go wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

70

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hendrixjimmi napisao:

@profy .naravno da ti neznas nista pametno napisati nikada na ovom forumu!
@turcin, chillin, mandja.. samo pravim review nigdje nisam nikoga pitao da mi kaze jesam li dobro odigrai i kako sam trebao odigrati!
neda mi se objasnjavati, ne treba mi misljenje, u toj situacji samo ja mogu znati najbolji play...ovo je kao sto vidite samo tema gdje cu napisati stanje i poneki sick hand prema tome......


rofl čuljak, to šta si otiša u dublin ne znači da si phil ivey, sretno dalje...

Zadnji popravljao Mirari (03-02-2011 16:38:06)

00

71

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

croman šteta, nadam se da si imao čarape preko gaća inače govno od svega

00

72

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

my 2c oko onog handa koji je podigao dosta prasine. Preflop mislim da je uzas, A9o je katastrofa igrat OOP i to protiv UTG opena. Razlog da je jako aggro je meni jos zapravo razlog vise za foldat to jer ce ti bit super tesko poslije flopa. As played, flop i turn su ok i nebi nista mijenjao, a river bi bet/foldao jer ste vjerojatno dovoljno deep iza (nisi napisao stack sizeove). I da, nemoj pisat stvari tipa u toj situaciji samo ja mogu znati najbolji play jer to nije istina i uvijek je dobro makar cuti tudja misljenja (makar bila kriva).

00

73

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

knez napisao:

my 2c oko onog handa koji je podigao dosta prasine. Preflop mislim da je uzas, A9o je katastrofa igrat OOP i to protiv UTG opena. Razlog da je jako aggro je meni jos zapravo razlog vise za foldat to jer ce ti bit super tesko poslije flopa. As played, flop i turn su ok i nebi nista mijenjao, a river bi bet/foldao jer ste vjerojatno dovoljno deep iza (nisi napisao stack sizeove). I da, nemoj pisat stvari tipa u toj situaciji samo ja mogu znati najbolji play jer to nije istina i uvijek je dobro makar cuti tudja misljenja (makar bila kriva).

u potu je oko 21k,on ima izad 55k (koliko sam ja shvatio) ovaj ga pokriva(-//-) dakle izad mu ostaje cc. 44-45k...protivnik može na riveru betat flush/set za value (set i dva para  u većini slučajeva nema)....Ak,Aj,AQ def. neć...dakle koliko bet na river? pola pota (12k-nismo komitani)-dobijemo šav (90% slučjeva) od aira, betamo 1/3 (-//-), betamo pot (jedini slučaj gdje smo komitani)??? nijedna mi se opcija nesviđa od ovih....dok ako čekiramo river protivnik nemože(može?) šavat >45k u pot od 21k,može betat pot-izad nam ostaje pola početnog steka,može betat 1/3 što je valjda snap..?.....soooo,kako je odigrano nesviđa mi se lidane na riveru već ovo drugo...uz napomenu da sam prvo već bio kod stajališta za veći rejz na turnu jer me to nebi dovelo do ovog dugog posta smile

00

74

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Zasto mislis da u vecini slucajeva nema 2 para?

00

75

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

Tilt napisao:

Zasto mislis da u vecini slucajeva nema 2 para?

pa radi njegovog kola na turnu (mislim može imat al u jako malo slučajeva) a 7 nevjerujem da mu toliko pomaže da komplta drugi par...al i u slučaju da ima dva para više mi odgovara ova druga opcija ''ček'' na riveru je onda nećemo dobiti toliko jak bet na riveru za razliku od blefa....must go,c u late

00