Re: Kako dignuti pare s pokera?

Ja imam visu electron(od PBZ-a) i to je devizni!!!
Procitao sam dobro.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

e bok ljudi hvala na pomoci zaboravi sam napisati da je to devizni racun visa electron raiffeisen banke i kad sam probao uplatiti na poker stars  njihov suport mi je napisao da pretpostavlja da je stvar u tome da moja banka ima zabranu koristenja internet uplata prema online kladionicama.  i zanima me dali je potrebno napraviti prvu uplatu s kartice preko manybookersa da bih mogao napraviti isplatu jer mi je to jedini nacin da isplatil lovu

00

78

Re: Kako dignuti pare s pokera?

mislim da su pogriješio u nekoj brojci prije nego da ti je banka zabranila dad uplatiš na ps, i da prvo trebaš napravit uplatu na mb da bi mogao napravit isplatu.
znači ide dobro na konckout sng?  smile

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

pa tak tak ovaj mjesec sam s nulom prakticki zigral
mi se znamo

00

80

Re: Kako dignuti pare s pokera?

trzalica napisao:

pa tak tak ovaj mjesec sam s nulom prakticki zigral
mi se znamo

ja sam ih igro jedno vrijeme te konckout, user Kukoc69

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

e bok kukoc69 kak ti napredujes i daj mi reci na koji ti nacin si delas isplatu

00

82

Re: Kako dignuti pare s pokera?

trzalica napisao:

e bok kukoc69 kak ti napredujes i daj mi reci na koji ti nacin si delas isplatu

Ovo nije tema za privatno dopisivanje. Privatno se dopisujte na PM.

00

83

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Procitao sam sve postove i nije se nista konkretno reklo o oporezivanju..

Ja sam u par navrata podizao sa MB-a po par $100 na PBZ žiro racun (VISA electron). Dakle iznad koje svote podlijeze oporezivanju? Mislim ovo je nest malo love, valjd mi na to nece porez staviti?

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Stu Ungar napisao:
paziteDace napisao:

jel mi moze netko objasnit zasto koristite taj moneybookers kad je potupno nepotreban, a moras se zajebavat 100 godina da rjesis sve provjere dok ti ne maknu limite i onda ti jos kradu hrpu love na tecaju
visa electron je nuts, nema nikakvih provjera, nema withdraw limita, imas sve valute, mozes kupovat online, vadit lovu sa bankomata

više nije nuts, frend je probal ove godine uplatit s vise na ps direkt  i navodno da nije prošlo vjerovatno zbog novog zakona

kako je sada situacija?moneybookers vise necu koristiti jer su starsi u $,MB je u € a kod withdrawa MB->devizni mi netko pretvara € opet u $ tak da ce se previse gubiti na provizijama..pa ostaje Neteller ili visa electron..imam visu electron iz erste banke,ali mogu uzeti i u PBZ ako provjereno radi..dakle?

00

85

Re: Kako dignuti pare s pokera?

antoniob napisao:

jer su starsi u $,

Na starsima mozes unijeti novu valutu, npr. euro. I prebacivat iz $ u € bez provizije u cashieru.

00

86

Re: Kako dignuti pare s pokera?

silver napisao:
antoniob napisao:

jer su starsi u $,

Na starsima mozes unijeti novu valutu, npr. euro. I prebacivat iz $ u € bez provizije u cashieru.


Eh....da i ja postavim pitanjce u vezi ove teme i valuta u pokerstarsu....ili predstavim moju eventualnu gresku...

Bilo je ovako, posto pokerstars kao navedeno ima mogucnost vise valuta, prilikom isplate na bankovni racun on lijepo pita dal ja ocu da si isplatim svoje dolare na banku u euroe...i meni normalno odgovara.
Medjutim pokerstars uzme nesto prilikom konverzije, ali si mislim dobro ajd ionaku cu morati mjenjati u kune ili euroe na svojem racunu...

I sad problem, iako je bila isplata trazena u euroima, na bankovni racun su mi dosli dolari i to manje nego bi bila isplata u dolarima (valjda trosak konverzije valute) i jos jedan problem, ja cu te dolare opet morati mjenjati u euroe/kune i popet cu popusiti tokom konverzije....

Jel se moglo ovo kako izbjeci?

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

pa u kojoj valuti ti je devizni? vjerojatno u dolarima čim se automatski konvertiralo... ubuduće vadi u $

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

kako je sada situacija?moneybookers vise necu koristiti jer su starsi u $,MB je u € a kod withdrawa MB->devizni mi netko pretvara € opet u $ tak da ce se previse gubiti na provizijama..pa ostaje Neteller ili visa electron..imam visu electron iz erste banke,ali mogu uzeti i u PBZ ako provjereno radi..dakle?

do skoro je bila opcija da se povuce direktno na karticu , ali je vise nema ovo su ti sve opcije za cash out
http://img63.imageshack.us/img63/12/13163208.jpg

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Menu U ZABI sjeda lova u valuti u kojoj je uplaceno i nema nikakvih pretvaranja u druge valute.
ZABA ti uzme fixnu proviziju od 7.5 kn na doznake iz inozemstva

00

90

Re: Kako dignuti pare s pokera?

-b3k's- napisao:

pa u kojoj valuti ti je devizni? vjerojatno u dolarima čim se automatski konvertiralo... ubuduće vadi u $

devizni imam i u eur i u dollarima... i mogu imati jos valuta...

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

SviP napisao:
-b3k's- napisao:

pa u kojoj valuti ti je devizni? vjerojatno u dolarima čim se automatski konvertiralo... ubuduće vadi u $

devizni imam i u eur i u dollarima... i mogu imati jos valuta...

same here..automatski mi pretvorilo u $ makar sam vec puno puta skidao u € i dosli su mi €..imas mozda u erste banci?ocito se nesto mijenjalo u banci..

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

antoniob napisao:

PBZ ako provjereno radi..dakle?

Prošli tjedan sam si isplatio oko 480$ direktno da PBZ Visa Electron devizni i sve je išlo bez ikakvih problema.

Potpis.
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

markluxster napisao:
antoniob napisao:

PBZ ako provjereno radi..dakle?

Prošli tjedan sam si isplatio oko 480$ direktno da PBZ Visa Electron devizni i sve je išlo bez ikakvih problema.

pa to sam cekao,direktni odgovor..znaci,devizni-stars-devizni sljaka bez problema?sutra otvaram devizni u PBZu

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

jel mozes cashoutat cekom?

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

95

Re: Kako dignuti pare s pokera?

antoniob napisao:
SviP napisao:
-b3k's- napisao:

pa u kojoj valuti ti je devizni? vjerojatno u dolarima čim se automatski konvertiralo... ubuduće vadi u $

devizni imam i u eur i u dollarima... i mogu imati jos valuta...

same here..automatski mi pretvorilo u $ makar sam vec puno puta skidao u € i dosli su mi €..imas mozda u erste banci?ocito se nesto mijenjalo u banci..

da...erste....

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

eto,erste banka je onda nesto promijenila..uglavnom,vise ne koristim njnihov devizni za poker i kladionicu..za kupovanje ce biti ok i dalje smile
sutra otvaram u devizni PBZu i trazim visu electron

00

97

Re: Kako dignuti pare s pokera?

pantelinjo napisao:

kako je sada situacija?moneybookers vise necu koristiti jer su starsi u $,MB je u € a kod withdrawa MB->devizni mi netko pretvara € opet u $ tak da ce se previse gubiti na provizijama..pa ostaje Neteller ili visa electron..imam visu electron iz erste banke,ali mogu uzeti i u PBZ ako provjereno radi..dakle?

do skoro je bila opcija da se povuce direktno na karticu , ali je vise nema ovo su ti sve opcije za cash out
http://img63.imageshack.us/img63/12/13163208.jpg

nemozes povuci na karticu jer ti je zadnji deposit bio sa MB.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

možeš imati devizni u više valuta, ali jedna je "defaultna" i u tu ti pretvara...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

nemozes povuci na karticu jer ti je zadnji deposit bio sa MB

nisam ni imao MB napravio sam ga tek pre par dana kad sam vid'o da nema opcija povlacenja novca direktno na karticu koju sam do sad redovno koristio

00

100

Re: Kako dignuti pare s pokera?

iAcesHigh napisao:

možeš imati devizni u više valuta, ali jedna je "defaultna" i u tu ti pretvara...

defaultna mi je € i do sada sam uvijek dobivao € a sada iz cistog mira dobio $,objasnio sam vec jedno 2,3 puta situaciju wink

00