Tema: WTF...'oće stat više...??

http://img17.imageshack.us/img17/5706/graf2gi.gif

1,10$ 45man. na starsima....nema teorije da mi ista izdrzi zadnja tri dana...znam da je to normalno ( bar se nadam ), ali ipak...ja bi da to stane .... sad

01

Re: WTF...'oće stat više...??

wtf šta oće stat? winningsi?  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
01

3

Re: WTF...'oće stat više...??

....neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  neutral......hocu jedan puta kada imam KK a nas je 8 da me ne dobije lik sa KJ i  umjesto da budem chipleader ja ispadnem van nagrada....hocu da se zaustavi swing, red je ....  smile

Zadnji popravljao gi85 (19-03-2011 02:18:53)

00

4

Re: WTF...'oće stat više...??

joj, da ja stavim svoj graf...  FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

5

Re: WTF...'oće stat više...??

in b4 manner....

00

Re: WTF...'oće stat više...??

hmm

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

7

Re: WTF...'oće stat više...??

http://images2.memegenerator.net/ImageMacro/6259213/oe-stat-vie.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Justin-Beiber

10

8

Re: WTF...'oće stat više...??

si fulo temu?

00

Re: WTF...'oće stat više...??

Brky napisao:

si fulo temu?

nije! Vidis da nema pjesme  big_smile

20

10

Re: WTF...'oće stat više...??

pa pita se 'oce stat više...?? ili ce svi ovi koji su se kladili bez njega ostati bez love big_smile

00

11

Re: WTF...'oće stat više...??

..moram priznati da sam jako razocaran.... od toliko odgovora nijedan suvisli, a uz to sve jos mi se i spama tema....jako nekulturno  i arogantno i veliki jedan minus za forum..... sad

00

12

Re: WTF...'oće stat više...??

pa  ocito da  te  zajebavaju jer se zalis  bez potrebe, ako mislis  da  je  ovo downswing  ocito ne  igras  dugo poker, ne  igram turnire  al plakat  nakon downswinga od 50 turnira  je  smijesno... ljudi imaju downswingove po 500-1000 turnira.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: WTF...'oće stat više...??

Evo ti konkretan odgovor:

Neće! cool

00

14

Re: WTF...'oće stat više...??

puki86 napisao:

pa  ocito da  te  zajebavaju jer se zalis  bez potrebe, ako mislis  da  je  ovo downswing  ocito ne  igras  dugo poker, ne  igram turnire  al plakat  nakon downswinga od 50 turnira  je  smijesno... ljudi imaju downswingove po 500-1000 turnira.

+1 ali malo si pretjeral, za očekivat je da ako si i dobar sng igrač da ti se bude dogodili 100 buy in dowswing na 45 man sng čak možda i 150 BI tak da ovaj kaj se njemu događa je posve normalno

00

15

Re: WTF...'oće stat više...??

ja sam misilo na  mtt-e

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

16

Re: WTF...'oće stat više...??

sve je meni jasno i nije poanta u tome.....jebes ti to ako ja dignem 60 BI i onda dropnem 150..na koji cu se ja onda limit spustit??? ako pusnem odo u kurac i opet moram uplacivat....nije ok...

00

17

Re: WTF...'oće stat više...??

taka igra

10

18

Re: WTF...'oće stat više...??

Da je lako zarađivati u pokeru svi bi ga igrali. Kako bi roba rekao, welcome to poker smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

19

Re: WTF...'oće stat više...??

pa nitko ne kaze da ce se to tebi dogoditi..moras samo imati ispravnu banku za ono sto igras i moras se znati nositi s downswingom..jer ako stalno donosis dobre odluke kroz odigrane turnire ce ti se linija izravnat i krenuti prema gore..

a ako ti sad popizdis radi ovog sto ti se dogada i pocnes raditi svakakve egzibicije, vrlo ti se lako moze dogoditi da padnes na 0, a i ispod toga sto se tice winningsa..

drzi se svoje igre, polako je nadograduj, uci i citaj i vidjet ces da ce vrlo brzo linija krenuti gore.. smile

00