Tema: glup ili hrabar?

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/6000/66404/thumb/p15sedr4771q8q1860b2e38n1uoc1.JPG

sa low parom on nebi zvao flop bet, nisam bio siguran gdje ga stavit?as u boji,slabi kralj u boji možda najizglednije?

šta se tiče moje igre,koliko je isplativo, ako uzmemo u obzir da je protivnik TAG?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: glup ili hrabar?

sumnjam da je foldao K zato da si vjerojatno imao najbolji hand...
River si mogao c/c

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: glup ili hrabar?

Glupost je govoriti da je mogao c/c jer tu on moze betati i value i bluff i u vakumu ne mozemo callati. Trebao si foldat preflop i ne betat flop i ne bi se doveo u marginalnu situaciju. Ja bi vec betao river kad sam betao flop i turn jer ima drawowa.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: glup ili hrabar?

Rear_Admiral napisao:

Glupost je govoriti da je mogao c/c jer tu on moze betati i value i bluff i u vakumu ne mozemo callati. Trebao si foldat preflop i ne betat flop i ne bi se doveo u marginalnu situaciju. Ja bi vec betao river kad sam betao flop i turn jer ima drawowa.

U vakumu on tu nema šta puno betat na riveru. 6 i jakog kralja (kojeg nema).
Znači betao bi river da ga potjeraš sa drawa?

00

Re: glup ili hrabar?

Da, jer moze imati i slabog kralja, a rijetko ima jaki K, a jos rijede nest jace od toga. Znaci kad smo vec betali turn.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: glup ili hrabar?

ne znam

river check, i onda call njegov bet... nemaš šta betat river jer će te s jačim handom kolat, slabiji će baciti... a ako checkiraš daješ mu priliku za blef, a to mu je jedini način da osvoji pot

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00