26

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

ROI od 9% je veliki i nebudeš ga imal dugoročno, vidim da si večinu sng igral od 10$, ja sam ih igral par tisuca 20-50$ ali sam probal ove i od 10$ i gledal sam regove na sharkscope i svi oni su imali više dowswinga od 150-200$ i ja također, tak da te to uskoro čeka, možda budeš imal sreće da budeš jako dobro runnal prvih 500 sng pa ti se tek onda bude dogodilo veči dowswing 50 buy in i više ali to je rijetko, uglavnom sretno i dalje i baš me zanima kak igraš

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Rodman napisao:

ROI od 9% je veliki i nebudeš ga imal dugoročno, vidim da si večinu sng igral od 10$, ja sam ih igral par tisuca 20-50$ ali sam probal ove i od 10$ i gledal sam regove na sharkscope i svi oni su imali više dowswinga od 150-200$ i ja također, tak da te to uskoro čeka, možda budeš imal sreće da budeš jako dobro runnal prvih 500 sng pa ti se tek onda bude dogodilo veči dowswing 50 buy in i više ali to je rijetko, uglavnom sretno i dalje i baš me zanima kak igraš

Hvala, ove informacije tipa koliki je ROI prosjecan i slicne stvari mi koriste, a zajebancija na racun BR-a i ne bas smile

Tacno je da sam veci dio prekjuce odigrao sng 10$ i to iz razloga da vidim razliku desetke i petice koju trenutno planiram igrati, juce sam odigrao 24 stola i svi su bili na 5$

Danas takodje planiram igrati 5$ stolove i to planiram raditi dok ne skupim bar 20-30 BI za 10$, a posto u zadnjih sat i po vremena nisam mogao igrati sng stolove jer je na pokerstars trenutno neki restart tih stolova, a od 1 sat je restart cijelog pokerstarsa, ja sam od pola 12 do 1 razmisljao sta da igram NL10 ili FL 0,5/1 i odlucio sam se za ovo drugo i igrao sam 6 stolova, na svakom ulaz od 10$ jer mi je trenutni BR za ovaj projekat 65$ i mogu reci da je kapalo solidno smile

http://img863.imageshack.us/img863/2575/59606786.jpg

Posto sam BR danas skoro udvostrucio nadam se da ga u nastavku dana necu istom ovom brzinom i pokvariti smile potrudit cu se da ga bar zadrzim da ne spadne ispod 100$ smile

11

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

gi85 napisao:

ROI = return on investment....kako jednom reče jedan igrač sve preko 0% je dobro...hehe!!
Npr. odigras 100 turnira s BI od 5,24 i imas taj tvoj ROI od 9,1%...znači da ces na 100 turnira zaradit 47,68$!!

Hvala, znaci treba samo paziti da je ROI pozitivan smile a sto je vise u plusu to bolje smile

Koliko vidim formula je ROI x BI na 100 turnira = dobitak ili gubitak smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

a lakrdije

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

off:
kad ce poceti sng danas? cekam i cekam.........
Sat dva ili manje?

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

chillin napisao:

a lakrdije

A sta je lakrdija po tebi?  roll

To da neko u 2 dana svoj BR poveca za 5 puta?

Zadnji popravljao Evo_i_mene (06-04-2011 13:34:01)

00

32

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

pa  poveco si ga 5 puta  zato jer  igras  van bankrolla, isto tak ces i zdonkat  vjerojatno do kraja  tjeedna... svi smo to prosli  kad  smo pocinjali i svi smo mislili da  smo najpametniji , moze  ti se  dogodit  da se  brzo dignes  al  sve  ti se  to vrati vrlo brzo kad  igras  van BR

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

puki86 napisao:

e  ti se  dogodit  da se  brzo dignes  al  sve  ti se  to vrati vrlo brzo kad  igras  van BR

To je nazalost istina... tih tvojih 5puta nije nista.
Ja sam 8x poduplao BR u 7-8 sati igre,i nakon toga ...zna se.

Al opet,nije nuzno da ces ispraznit br....

btw,brm je vrlo bitan,ja to vidim,ali ga se nedrzim....... cool  cool

00

34

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

..neznam koliki je roi solidan na tim turnirima ali sam uvjeren da ce Mr. Stars rijesit to u svoju korist prije ili kasnije ako nemas dobar BRM...Nitko od ovih koji su ti pricali o BRM nemaju losu namjeru, nego su svi to prosli pa govore iz iskustva...ja jos uvijekm ponekad malo popizdim kad me uhavti los niz i kad mi ispogadjaju sve moguce i nemoguce, tako da se ne drzim BRMa vec bih davno bustao i to vise puta..ali kako sam ja BRM NITČINA onda se to ne dogadja, pa kako profit ide sporo tako i kad gubim ne gubim puno, samo zivce... smile !! Ako znas sto radis i kockas se zbog nekog cilja keep it up, tvoji novci su to na kraju krajeva....ali da je too risky to vide svi!!

Zadnji popravljao gi85 (06-04-2011 14:35:29)

00

35

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

in b4 chilin:
ČUČEMOSE

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

gi85 napisao:

..neznam koliki je roi solidan na tim turnirima ali sam uvjeren da ce Mr. Stars rijesit to u svoju korist prije ili kasnije ako nemas dobar BRM...Nitko od ovih koji su ti pricali o BRM nemaju losu namjeru, nego su svi to prosli pa govore iz iskustva...ja jos uvijekm ponekad malo popizdim kad me uhavti los niz i kad mi ispogadjaju sve moguce i nemoguce, tako da se ne drzim BRMa vec bih davno bustao i to vise puta..ali kako sam ja BRM NITČINA onda se to ne dogadja, pa kako profit ide sporo tako i kad gubim ne gubim puno, samo zivce... smile !! Ako znas sto radis i kockas se zbog nekog cilja keep it up, tvoji novci su to na kraju krajeva....ali da je too risky to vide svi!!

Stvar je u ovom boldiranom  wink

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

lakrdija je to da imas tu 20$ sad 50 pa 100 koliko vec. Duplajuci se na kojekakvin igrama. Drljaš neznajuci sta radis  na nacin kad bi neko drugi to radia reka bi ok, ovoga ocito boli kurac za 50-100$ pa se zajebaje i drlja.

Al ti si otvoria temu o grindanju nekakvih donova, a igras neke sng obicne il sta vec, pa FL ( WTF )  i hvalis se kako si zdupla roll.

budi realan, nemas pojma sta radis, ako ti se flipa za roll onda jednostavno pitaj nekog oce se flipat za 70$ .  I AKO KOJIN SLUCAJEN DOBIJES FLIP NEMOJ SE KURČIT TIME !!!!!!!!!!!!!!!!!! 

tipican si tip koji ce kad dobije flip se kurcit koda je najbolji na svijetu, a ne kuzi da je dobia jebeni flip.


Ocu ti rec nemoj se flipat po FL-u ili igrat 5buyinova bankroll managment ako mislis zaozbiljno gradit br. Ako te iskreno boli kurac onda je ova tema lakrdija, jer cemu se trudit oko toga kad te zaboli kurac, a prema tvome ponasanju ocito je da te boli kurac, il ne razumis da se ponasas koda te boli kurac, odnosno ne razumis se da se flipas za roll. I po svemu sudeci zasad runnas dobro i dobijas flip za roll i kurčiš se time, a ne razumis ni dalje da je sasvin nerazumno i tardno da igras FL pola jedan kad bi treba grindat.

Sad kad imas koliko imas procitaj moshmana i grindaj micro stakes od 2-5 $ i sve pet.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

@chilin  moj projekat, moje pare, moja tema, radim i pisem sta zelim, tebi ako se ne svidja lijepo zaobidji, ok?

Da tema nebi otisla u pogresnom smjeru da kazem par stvari:

savjeti o BR mi ne trebaju, znam ih vrlo dobro, nisam od juce u pokeru kako su neki shvatili

projekat je vrsta opklade koja je imala svoje uslove a jedni od njih su bili da se projekat zapocne onako kako sam ga zapoceo

tema je otvorena prvenstveno kako bi druga strana opklade mogla da prati projekat

rizik projekta jest bio da on moze propasti bustanjem nakon odigranih svega par stolova, medjutim to se nije desilo tako da je projekat zazivio i ide dalje

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

ma koga boli kurac sta ti radis i kako igras.

Al forum je tu za primjer losin igracima kako napredovat, a ne da igraci koji se zajebaju i rade pizdarije daju primjer ostalima.

Da sam ja administrator ovde jednostavno teme i projekti koji su lose radjeni nebi tu stajali za primjer. Mozda da se otvori poseban podforum,  " kako ne raditi " pa se tamo premjeste ovakve teme.

GG.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Oće neko bet kolko dana ce mu trajat roll?  lol  lol  big_smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

chillin napisao:

ma koga boli kurac sta ti radis i kako igras.

Al forum je tu za primjer losin igracima kako napredovat, a ne da igraci koji se zajebaju i rade pizdarije daju primjer ostalima.

Da sam ja administrator ovde jednostavno teme i projekti koji su lose radjeni nebi tu stajali za primjer. Mozda da se otvori poseban podforum,  " kako ne raditi " pa se tamo premjeste ovakve teme.

GG.

Ako te boli ta stvar koju spominjes za onim kako ja igram i sta radim ti onda jednostavno preskoci temu sto sam ti jos jednom savjetovao, i ja ne idem srati po temama koje me ne zanimaju, jednostavno ih zaobidjem.

Ja koliko znam forum je tu za sve nas, svi imamo ista prava dok se drzimo pravila foruma a ja u pravilima nisam nasao da je zabranjeno pisati temu o projektu u koji ulazis bez minimalnih 100 BI.

Da si ti administrator, a hvala Bogu pa nisi, ovaj forum bi zbog takvog vodjenja davno propao.

I sad jos jednom da te ljudski zamolim, ako te ja, moja tema i moj projekat ne zanimaju, molim te prestani srati po temi, hvala.

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

cropoker500 napisao:

Oće neko bet kolko dana ce mu trajat roll?  lol  lol  big_smile

Hocu ja, reci u koliko para i koji su uslovi i lako se dogovorimo, eto htio si biti smjesan, a sad budi frajer pa kladi se wink

Cekam ponudu...

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

pusti ti njih sta ti govore. mislis da se durrr drza ikakvog BRMa kad je pocinja? Vecina od ovih nosebleedera je startala sa jako agresivnim BRMom.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Evo_i_mene napisao:
cropoker500 napisao:

Oće neko bet kolko dana ce mu trajat roll?  lol  lol  big_smile

Hocu ja, reci u koliko para i koji su uslovi i lako se dogovorimo, eto htio si biti smjesan, a sad budi frajer pa kladi se wink

Cekam ponudu...

eh, necu tebe   big_smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Danas sam imao velikih problema sa HM, stalno je stekao, a par puta sam imao problem i sa pokerstars, mozda je bilo do internet veze, uglavnom rezultati od danas koje prikazuje HM nazalost nisu tacni

http://img200.imageshack.us/img200/3323/52001408.jpg

Sta god da uradim i dalje pise da 5 turnira nije dovrseno iako sam ih odigrao prije 7-8 sati, uglavnom ovih 5 turnira ne ocitava i pokazuje ROI -6,4% i  -12,82$

Tacan rezultat je +0,39 centi i na osnovu toga ROI je na nekoj pozitivnoj nuli  big_smile

Znam da ce mi ovaj netacan rezultat i negativan ROI kvariti statistiku sto mjesecnu sto neku drugu ali ja nemam vise nikakvu ideju kako ovo ispraviti, pokusao sam handove od danas rucno importirati iz foldera ali nije pomoglo, sta je tu je smile

Ono sto je mozda zanimljivo u danasnjoj igri je to da sam na pocetku dozivio veliki i vrlo cudan down, tacnije prvih 9 turnira sam sve i jedan izgubio i najbolje mjesto na tih devet turnira je bilo deveto smile

2 puta AA, 2 puta JJ, 2 puta AK i po jednom QQ, AQ i 88, ovaj zadnji odigran na flopu nakon pogodjenog seta, tako da sam se ostatak dana izvlacio iz minusa i na kraju uspio i odmah nakon toga sam sve ostavio da nebi opet naletio na neki ludi down jer mi je down-a za danas bilo i viska smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

ručno editiraj te turnire i onda će ti biti sve ok. znači idi na Data View i onda dole imaš Manual Entry. Popuni i riješen problem.

00

47

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Evo_i_mene napisao:

@chilin  moj projekat, moje pare, moja tema, radim i pisem sta zelim, tebi ako se ne svidja lijepo zaobidji, ok?

Da tema nebi otisla u pogresnom smjeru da kazem par stvari:

savjeti o BR mi ne trebaju, znam ih vrlo dobro, nisam od juce u pokeru kako su neki shvatili

projekat je vrsta opklade koja je imala svoje uslove a jedni od njih su bili da se projekat zapocne onako kako sam ga zapoceo

tema je otvorena prvenstveno kako bi druga strana opklade mogla da prati projekat

rizik projekta jest bio da on moze propasti bustanjem nakon odigranih svega par stolova, medjutim to se nije desilo tako da je projekat zazivio i ide dalje

sve pet, ali kao što si rekao forum je tu za sve nas i isto tako ti oni imaju pravo pisati o čemu god oće u vezi tvog projekta.
činjenica je da imaš očajan brm i luckboxing pristup igri, ali ako je to dio oklade onda ok. jedino, to si mogao napomenut i onda bi se izbjegla sva ova glupa rasprava u vezi abnormalno glupog projekta.

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Ne trebas ko osobni napad shvacat. Svojim buntom u ovoj temi pokusavan pomoc tebi prvome i svima ostalima koji te mozda zele pogledat ko primjer. Jer nisi dobar primjer grozan si.
I ovo nije projekat ovo je random zajebancija sa 20$.

hvala necu vise pisat.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

wannabePRO napisao:

ručno editiraj te turnire i onda će ti biti sve ok. znači idi na Data View i onda dole imaš Manual Entry. Popuni i riješen problem.

Evo ovo sam uradio, rucno ubacio sve turnire koje sam juce odigrao jedan po jedan, rezultat tog mog rada je da mi se sve vratilo na 0, kao da juce uopste nisam igrao, nema nigdje niti jednog turnira, ROI 0%, winnings 0% itd, gdje sam zeznuo nemam pojma jer ovo radim po prvi put  big_smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Evo_i_mene napisao:

Evo ovo sam uradio, rucno ubacio sve turnire koje sam juce odigrao jedan po jedan, rezultat tog mog rada je da mi se sve vratilo na 0, kao da juce uopste nisam igrao, nema nigdje niti jednog turnira, ROI 0%, winnings 0% itd, gdje sam zeznuo nemam pojma jer ovo radim po prvi put  big_smile

chillin napisao:

  grozan si.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00