Tema: problem sa lucky ace pokerom

Neki dan sam depositao 400usd na lucky ace poker koji mi se ucinio ok na prvi pogled, iako sam ukucao vas promo cod izgleda da sam se negdje zajebao jer nisam vidio da igdje postoji taj rakeback od 36posto (ili ne znam naci).
Uglavnom, dobio sam odmah 500usd na racun, tj. 25 odsto bonusa na first deposit unaprijed a ostalih 300 dobijes za mjesec dana kad ocistis nekih 3000 bodova.
Razocarao sam se kad sam vidio da sam za nekih 4-5 sati igre na nl 50, na 4 stola, i gdje je igra bilo prilicno loose uz to, dakle-dosta rakea... oslobodio tek nekih 50-ak bodova.
Kako sam shvatio da se  moras mjesec dana ubiti od igranja, odlucio sam da povucem pare.
Ostalo mi je 482 dolara, isplatio sam 382, jer naravno znam da onih sto njihovih ne mozes dici.
Poslali su mi mail da ce withdraw rjesiti cim prije, ali da mi nude neku opciju da to reversam i nastavim igrati, blabla....
Proslo je par dana, jos malo sam igrao sa tih 100 dolara i onda su mi oni, umjesto da vrate pare na mbookers, vratili 382usd na bankroll, iako nista nisam dirao.
Sto sad raditi, jel ja tu uopce mogu povuci pare prije nego oslobodim te 3000 bodova, ili moram igrati dok ne izgubim...........

00

2

Re: problem sa lucky ace pokerom

check_fold napisao:

ili moram igrati dok ne izgubim...........

  lol
Koliko ja znam mozes povuc $ prije nego ocistis cjeli bonus, ja sam to bio napravio i nisam imao problema. Bonus na Lucky-u nije najbolji pa tako ni RB odnosno cash back ali sve to nadoknađuju soft igre i manji rake.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: problem sa lucky ace pokerom

Počitaj negdje uvjete za tih 100$ koje si odmah dobio.

00

Re: problem sa lucky ace pokerom

toe zato jer si vjerojatno zdonkao ovih 100 dolara i onda kad to sjebes, a imas pending cashout, vracaju ti lovu na racun..

jer im je onda racunica da od ovih tvojih 382 dolara je 100$ njihovih..

probaj se zalit supportu, al sumnjam da ces nesto napraviti..

00

Re: problem sa lucky ace pokerom

Prije nekih tjedan dana sam deposita na lucky ace 500$, dobio 100$ odmah bonusa i jos 75% (300$) cu dobit nakon sto ocistim 3000 bodova, sto je 1500 $ rakea napravljenog.

U tjedan dana uspio sam ocistit 20% .

Jako se sporo bonus cisti.

Promocode od pokerpro-a ne vrijedi, tako mi je reka support na live chatu.

Rakeback deal nisam bio u mogucnosti dobit. Al aj racunam 300$ bonusa i ovih 100, dobro je. No kasnije naravno skuzim da bi vise napravio rakebacka igrajuci na nekom od siteova.

Roll nemogu povuc, dok ne ocistim 1st deposit bonus kako mi je reka support na live chatu takodjer.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: problem sa lucky ace pokerom

Ne postoji klasični RB na LuckyAce-u.

Evo tablice:

http://fodi.frubar.net/files/16440512-9 … F36F2E.jpg

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: problem sa lucky ace pokerom

odnosno rakeback je zakurac ako nisi na nosebleed

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: problem sa lucky ace pokerom

Ja sam platinum (najviši mjesečni status) na lucky ace i zato iman 18-19% cashbacka...(plus neki vrlo dobri freerolovi mjesečni) istina first deposit bonus se teško čisti ali na nl50 6max 6 stolova ako igraš poker (znači ne rekreativno po ure dnevno) češ ga očistit...sve stranice imaju svojih prednosti i nedostataka pa tako i lucky ace s tim da im je najravno najveća prednost dosta fisheva do nl50, već na nl100 je malo drugčije...npr onaj limit nl30 je prebolesno fishy
što se tiče pitanja mislim da nemoš povuć pare dok ne izgrindaš barem tih 100$ što su ti instant sjeli a to je i logično

When you got nothing, you got nothing to lose
00