Tema: Holdem Manager

Ima ko ili zna di se može nabavit kakva torrent verzija ako uopće postoji?

00

Re: Holdem Manager

Moze se nabavit i postoji ali je beskorisna jer neces moc koristit nakon updatea.

Ako hoces, imam jednog frenda koji planira uzet hem pa mozete po pola jer dobijes dva koda tak da se moze koristit na dva kompa.
Ako si zainteresiran javi se na PM da ti dam njegov skype ili msn pa se dogovarajte...

00

Re: Holdem Manager

Nemam para, lik, za plačat te stvari sad

A ništ, bum se strpil do nl50 a onda bum u težoj lovi pa bum si kupil ak treba i 2 kom...

A ako kojim slučajem možda ima neka dobra duša koja je dobila 2 koda a možda mu 1 ne treba, bio bih zahvalan, a poslije mu mogu i platit kad uđem u lovu...

00

4

Re: Holdem Manager

ako ti nitko ne da kod, skini si poker tracker 60 dana trial. za 60 dana stignes natuc para za software

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Holdem Manager

niveaformen napisao:

Nemam para, lik, za plačat te stvari sad

A ništ, bum se strpil do nl50 a onda bum u težoj lovi pa bum si kupil ak treba i 2 kom...

A ako kojim slučajem možda ima neka dobra duša koja je dobila 2 koda a možda mu 1 ne treba, bio bih zahvalan, a poslije mu mogu i platit kad uđem u lovu...

Javi se na MSN pa ćemo se dogovoriti...

00

Re: Holdem Manager

Ja skinuo najnoviju verziju sa rapidsharea ali ne radi mi na PSu... Učitava sve handove, ali ne prikazuje HUD, a sve super mi radi na Everestu. Ako koga interesira postam link.

Online poker spašava živote.
00

Re: Holdem Manager

Ka smo kod MH-a, koliko trebam čekat da mi stigne licenca? Platio sam ga preko PokerPro.com.hr prije 24 sata negdje.

00

Re: Holdem Manager

salemetal napisao:

Ka smo kod MH-a, koliko trebam čekat da mi stigne licenca? Platio sam ga preko PokerPro.com.hr prije 24 sata negdje.

hm... Inače bi trebao dobiti u roku od 24 sata.  Ali mislim da imamo problem sa naruđbenicom...

Daj mi pošalji sve što si ispunio na PM.

00

Re: Holdem Manager

Sad mi je javljeno da je sve uredu prošlo. Dobit ćeš kod uskoro, ako ga već nisi dobio.

00

Re: Holdem Manager

roba59 napisao:

Sad mi je javljeno da je sve uredu prošlo. Dobit ćeš kod uskoro, ako ga već nisi dobio.

Evo ga, tenx!

00

11

Re: Holdem Manager

da ne otvaram novu temu, jel zna ko di da uključim da kad stavim na statse u hudu da mi popup window se pojavi bez klikanja?

00

12

Re: Holdem Manager

Ako neko ima viska kupujem drugi kod za HM.

00

13

Re: Holdem Manager

zgrege napisao:

da ne otvaram novu temu, jel zna ko di da uključim da kad stavim na statse u hudu da mi popup window se pojavi bez klikanja?

HUD Options -> Tables Preferences -> Click For Popup isključi

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

14

Re: Holdem Manager

gmiko napisao:
zgrege napisao:

da ne otvaram novu temu, jel zna ko di da uključim da kad stavim na statse u hudu da mi popup window se pojavi bez klikanja?

HUD Options -> Tables Preferences -> Click For Popup isključi

Zahvaljujem

00

Re: Holdem Manager

Ako mi moze neko pomoci u vezi HEM-a da ne otvaram temu, a nisam nasao nigdje....
Htio bi formatirati disk, pa me zanima sto trebam uciniti da kada ponovo instaliram HEM imam ruke i napomene koje sam dosad sacuvao... Jel HEM archive trebam iskopirati ili...?

00

16

Re: Holdem Manager

U hem arhivi su ti samo ruke, bez notesa. Imaš HEM1  ili HEM2?

00

Re: Holdem Manager

roba59 napisao:

U hem arhivi su ti samo ruke, bez notesa. Imaš HEM1  ili HEM2?

trenutno HEM1... kaj da napravim? da skopiram HEM archive na vanjski disk pa opet stavim dok instaliram HEM?

00

Re: Holdem Manager

Exportaj si notes->i nadi  ga u C:/Program Files/RVG Softvare/Holdem manager-ExportedNotes-<pa si to kopiraj i to su ti notovi od Hema.

00

Re: Holdem Manager

black bitch napisao:
roba59 napisao:

U hem arhivi su ti samo ruke, bez notesa. Imaš HEM1  ili HEM2?

trenutno HEM1... kaj da napravim? da skopiram HEM archive na vanjski disk pa opet stavim dok instaliram HEM?

Da to ti je dosta ako samo handove trebaš

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Holdem Manager

Zahvaljujem dečki!

00