Tema: PostgreSQL

Pozdrav svima, igram poker već neko vrijeme pa sam mislio instalirati HEM, ali prije toga moram instalirati postgreSQL pa sam mislio ako znate gdje mogu naći kako ga instalirati i namjestiti. Hvala.

00

2

Re: PostgreSQL

automatski ti se to instalira s HEMom..

00

Re: PostgreSQL

neznam za najnoviju verziju ali pijašnje si moral najmestit server itd, a da sve to izbjegneš rješenje je da instaliraš free trieal pokertracker  zato jer on ima sve automatski instalaciju PostgreSQL i onda dok instaliraš i složim HEM lako pokert. makneš.

00

4

Re: PostgreSQL

Tako je i meni bilo kad sam prije instaliro HEM, ali vec dosta dugo samo pokrenem instalaciju i automatski se instalira i postgre i hem..

00

Re: PostgreSQL

e baš to me zanima... ja sam ga jučer uzeo preko robe... i izbacuje mi error i kaže da ne može instalirati postgresql...

prije sam imo instaliranu krekiranu verziju koju zapravo nisam koristio...

zna li tko u čemu bi mogao biti problem?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PostgreSQL

Imao si i PostgreSQL instaliran?
Ajd ovdje ti sve pise kako da potpuno deinstaliras stari PostgreSQL:-


http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/PokerTracker3_Manual_Uninstall_Reinstall_PostgreSQL.pdf

Zadnji popravljao noirlegion (02-05-2011 14:15:52)

00

Re: PostgreSQL

ThoNapalm napisao:

e baš to me zanima... ja sam ga jučer uzeo preko robe... i izbacuje mi error i kaže da ne može instalirati postgresql...

prije sam imo instaliranu krekiranu verziju koju zapravo nisam koristio...

zna li tko u čemu bi mogao biti problem?

sad sam ga pokrenuo i registriro ga ali onda nece da ucita nista jer mi fali taj postrges, a na netu instalacija ima milijun ne znam koju trebam ni kako

pomagajte molim vas lol

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PostgreSQL

možda ti smeta stara verzija, kad uninstliraš hem postgreSQL ti ostane, odi i makni ju posebno i onda instaliraj onaj paket di je sve zajedno. Ak si koristil crackanu verziju pobriši i manualno sve foldere koji su ostali od te stre verzije i hema i postgreSQL-a. Ja nisam nikad koristil tu crackanu tak da neznam, al ja bi sve počistil i ak i onda nebi išlo počistil bi i u registrima, ak ni to nebi upalilo išel bi tražit na hemovovom forumu ili bi tam pital.

ti veli nekaj još dok ti izbaci taj eror, opis/broj ili sl? ak da uguglaj to i trebalo bi ti nać nekaj ili u svezi toga ili slično....

00

Re: PostgreSQL

ma nemoj posebno to radit trebat ćeš podešavat sva ona sranja, lijepo makni hem i počisti sve staro i onda si instaliraš sve odjednom bez zahebancije

00

10

Re: PostgreSQL

cgreen napisao:

ma nemoj posebno to radit trebat ćeš podešavat sva ona sranja, lijepo makni hem i počisti sve staro i onda si instaliraš sve odjednom bez zahebancije

this...

00

Re: PostgreSQL

http://i54.tinypic.com/wkgr6c.jpg

ovo je error

ali zanimljivost, kada sam instalirao onu prethodnu verziju i taj postgres, on mi se doslovno pojavio na onome kada palis komp jedan korisnik sam kao ja a druga kucica postgres, ja sam bio kao wtf al nije imalo nikakvog utjecaja na komp a hem nisam ni koristio tak da ni ne znakm stta to znaci...

a sad sam bio obriso foldere sve i opet ovaj gore error

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PostgreSQL

Deinstaliraj sve a PostgreSQL ovako:
http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/PokerTracker3_Manual_Uninstall_Reinstall_PostgreSQL.pdf

00

Re: PostgreSQL

noirlegion napisao:

Deinstaliraj sve a PostgreSQL ovako:
http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/PokerTracker3_Manual_Uninstall_Reinstall_PostgreSQL.pdf

evo to sam napravio ali kad odem na run upisem cmd... i upisem ono sto traze i stisnem delete pise da fajl nije nađen i da bi mogo get more help ak upisem nest drugo, valjda nema tog fajla.... sad sam obrisao i install hema skidam novi i komp sam restarto pa vidit cu oce sada uspiti

jebena krekirana verzija

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PostgreSQL

i da ofc opet nece

koji kurac

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

15

Re: PostgreSQL

evo u google sam otipkao sljedeće:

"hem postgresql the installation directory must be an absolute path"

izbacio je među ostalima ovo di lik ima isti problem, suport mu je dao detaljan vodić i kolko vidim ak se lik nije javio poslije valda je proradilo. neda mi se sve čitat pa ti to prouči
http://forums.holdemmanager.com/manager … stall.html

ovdije http://forums.holdemmanager.com/manager … resql.html di je brijem drugi problem u 4 postu daju liku link za neki uninstal program navodno dobar
http://faq.holdemmanager.com/questions/ … installer+, možda pomogne

može bit problem da tebe muči stara krekana verzija i neznaš to manualno počistit a pošto je krekana nemožeš drugačije, ajd da ne kompliciram probaj onaj prvi link pa ćemo vidjet, ja sam kod sličnih problema otišao u registre i tam sve dobro počistio, imaš i onaj ccleaner program koji možeš nakon svega pokrenut, al otom potom probaj velim prvi link pa ćemo vidjet....

00

Re: PostgreSQL

lol sad sav očajan odem na manual postgres install i on mi kaze da postoji postgresql file u program files, ali ga nema, a on kaze da ga ima

isuse kriste kak je ovo prelose

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

17

Re: PostgreSQL

Trebas sve uninstalirati,ali ako to radis preko winovog uninstala nisi nista napravio...skini si revo uninstaller,uninstaliraj preko njega i probaj onda...i ja sam imao slicnih/istih problema i ovo je funkcioniralo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PostgreSQL

cgreen napisao:

evo u google sam otipkao sljedeće:

"hem postgresql the installation directory must be an absolute path"

izbacio je među ostalima ovo di lik ima isti problem, suport mu je dao detaljan vodić i kolko vidim ak se lik nije javio poslije valda je proradilo. neda mi se sve čitat pa ti to prouči
http://forums.holdemmanager.com/manager … stall.html

ovdije http://forums.holdemmanager.com/manager … resql.html di je brijem drugi problem u 4 postu daju liku link za neki uninstal program navodno dobar
http://faq.holdemmanager.com/questions/ … installer+, možda pomogne

može bit problem da tebe muči stara krekana verzija i neznaš to manualno počistit a pošto je krekana nemožeš drugačije, ajd da ne kompliciram probaj onaj prvi link pa ćemo vidjet, ja sam kod sličnih problema otišao u registre i tam sve dobro počistio, imaš i onaj ccleaner program koji možeš nakon svega pokrenut, al otom potom probaj velim prvi link pa ćemo vidjet....

zbilja sam mislio da je ovo problem odnosno činjenica da imam čirilične znakove u user nameu i onda napravim to sto su mi rekli da instaliram sve koristeci taj combo installer u novom 'temporary useru', instaliram i iduci korak je da uninstallam postgres na c. panelu i odem tamo i njega nema loooooool

malo mi se place majke mi unajmit cu nekog da ovo rijesi plus stick me nest jebe posto se na tom temporary ne mogu spojit na domsku

ne znam kad sam zadnji put ovolko stresa dozivio

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

19

Re: PostgreSQL

Ako imaš W7 može bit da ti instalacijski folder nije u C:\ProgramFiles nego u C:\x86\... tako da možda i nisi obrisao Postgree kao šta misliš.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

20

Re: PostgreSQL

stvar je da kod krekanih programa nemožeš sve maknut preko control panela, zakaj? sad nije bitno.....ovo bi ja napravil
ako ti onaj prvi link nije pomogel

a)skinul revo ili sličan program i probal al vjerojatno ga nebu videl ak ga nema u control panelu...
b) pošto si već prčkal i brisal ako imaš tu istu staru verziju probal ju vratit i onda s revom uninstalirat od početka, to zna upalit kod nekih programa, jer ga on prekuca

i c) ja inaće ne koristim nikakve programe kad tak nekaj zapne nek sam čistim, dole ti je moj postupak, kad registre očistiš nemože više ništ ostat na kompu, poslije mora radit ak si sve dobro prešel

1. uninstaliraj postgresql u control panelu - to već jesi
2. odi na start i tam na search upiši postgresql i sve kaj najdeš izbriši
3.odi normalno u c: programs ako imaš 64bitne wndowse onda moraš i u one programs (x86), tam ak najdeš bilo kaj s postgresql izbriši
4.nakon toga start i pod search upišeš run, pokreneš i tam upišeš regedit, kad ti to otvori ideš na find upišeš postgresql kad nađe prvo delete, pa stisneš f3 (tak nađe sljedeće) opet delete i sve tak dok ne veli da više nema toga.
5.skineš ccleaner mali programčić i snjim ideš na nalize i onda delete, restart i onda probaj

kad brišeš registre polako i pažljivo da nebi nekaj krivo obrisal i zajebal komp ba buš moral formatirat, ak napraviš kak sam ti rekel nema straha....

00

Re: PostgreSQL

dfable napisao:

Ako imaš W7 može bit da ti instalacijski folder nije u C:\ProgramFiles nego u C:\x86\... tako da možda i nisi obrisao Postgree kao šta misliš.


lol imam windows 7 da.. ako netko od vas živi u zagrebu i razumije se u ovo... ak bi nekako mogao da se nađemo i da mi osposobi ovo bio bi jako zahvalan. platio bi tu uslugu. bilo šta. ak itko može

idem sad na faks.

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

22

Re: PostgreSQL

Ne živim u ZG, ali možeš me večeras PM-at pa ti rješim preko TeamViewera.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PostgreSQL

ThoNapalm napisao:
dfable napisao:

Ako imaš W7 može bit da ti instalacijski folder nije u C:\ProgramFiles nego u C:\x86\... tako da možda i nisi obrisao Postgree kao šta misliš.


lol imam windows 7 da.. ako netko od vas živi u zagrebu i razumije se u ovo... ak bi nekako mogao da se nađemo i da mi osposobi ovo bio bi jako zahvalan. platio bi tu uslugu. bilo šta. ak itko može

idem sad na faks.

plus problem je što sam općenito retardiran za kompjutere

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PostgreSQL

dfable napisao:

Ne živim u ZG, ali možeš me večeras PM-at pa ti rješim preko TeamViewera.

jel možes sutra oko podne možda?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

25

Re: PostgreSQL

Javi se.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00