Tema: from hero to zero

Pozz.
Pričam sa dosta ljudi na skype pa me dosta zapitkuju kako me ide i to pa sam odlučio da sa svima podjelim svoj mali dio sebe..
Zapravo je jako simple - busto sam.

Tekst koji slijedi je vjerovatno tl/dr pa vjerujem da će ga većina scrollati do dolje, ali nema veze - no problemo  wink 
Ovo je više za one koji su završili session i imaju malo slobodnog vremena.. Pa krenimo!

Krenio sam igrati na NoiQu negdje oko 3. mjeseca kad sam depositao 800€.
Igrao sam uglavnom HU (holdem i omahu) i jako rijetko  6max.-a (uglavnom holdema).
Igrao sam, izlazio van, bio sa curama, BRM rastao lijepo i smireno no pred početak 6. mjeseca su počeli problemi..
Obv završava škola i sav taj pritisak, bio sam se stiltan svako jutro budio i išao u školu, stresno se vraćao, starci su mi kvocali 0-24 i čim mi uđe stari u sobu i počne sr*t kako škola, kako ovo, kako ono - meni se tlak digne na 360 (jer je to bilo konstantno, bio ja jeo, spavao, gledao TV..) i još su se pojavili dodatni problemi koje stvarno nisam trebao.
+
Mogu reći da je ovo do sad najgore razdoblje u mom životu..
I naravno - to je sve utjecalo na poker. I to jaaako puno. Čim bih ja došao na kompjuter, već bih bio podsvjesno u stresu i u neku vrstu stiltan zbog svih tih problema. U tom razdoblju nisam imao ni jedan trenutak di sam igrao više od 70% od onoga što zapravo mogu i što bih trebao. Nisam imao ni koncentracije, ni živaca, ni vremena, a iskreno ni volje, a to je ono što je ključno za uspjeh kod pokera.
+
I tako igrajući - session after session - bio sam sve više i više u depresiji jer umjesto da se maknem od ''real lifea'' i pokušam opustiti uz poker, meni bude sasvim suprotno i onda kad završim session - osim što sam u znatnom minusu uz to se i vraćam ''real lifeu'' i svim problemima.
Također, ni volume nije bio na mojoj strani jer nisam mogao na dan odigrati ni 1000 handova kako spada - dosta sessiona je završavalo na principu da mi je net bio isključen ili monitor odnesen (od strane starog) i to baš nisu lijepi trenuci kojih se mogu sjećati  roll
+
Ovo sam htio staviti na forum i u neku ruku si skinuti dio kamena sa srca jer poker zbilja igram sa užitkom.
I da, ovi plusići su tu samo da izgleda koliko-toliko čitljivo i da se ne izgubite u svim tim redovima  smile

Cifra nije mala, čak ni za većinu full-time pro poker igrača i još ako dodamo činjenicu da nikad nisam ništa cashoutao za real-life.. sick  tongue
No ja to ne uzimam previše srcu jer za mene su to samo chipovi i potove ne gledam kroz kune ili ''u jebote izgubio sam pot u razini 3x hrvatske plaće'' nego jednostavno u bb-ovima  smile

Da ne duljim, evo grafa od 1.6. - 1.7. :
http://i51.tinypic.com/2qc4gnp.jpg

Jest da sam možda tu i tamo napisao neki post na forumu dok sam bio na tiltu, ali definitivno nisam osoba koja će lame-ati za shit runnanje, coolere i ostale rigged stvari..
Pola sam izgubio stvarno na sick stvari, a i igrao sam malo veće limite pa mi nije žao (tooking shots with aggro brm, etc.) no ovih ostalih 10k sam izgubio bezveze, 100% svojom krivicom, totalno sam bezveze igrao i igrao sam poprilično brzo bez razmišljanja, snapcall, snapfold, snapship i uopće nisam imao osjećaj za sve te teško zarađene chipove.....jednostavno imao sam osjećaj kao da igram facebook zynga poker. Stvarno bezveze  hmm

No za kraj (to se nadam da će svi pročitati) mogu samo reći da imam vjere u sebe i mislim da moramo dosta toga naučiti na svojoj koži i moramo se doslovno ''opeći na vatru'' da bi shvatili neke jednostavne stvari.. Ja sam shvatio no to još samo moram i dokazati, a to će se i dogoditi kada napravim BIG COME BACK!
Hehehe, iako sam optimist uz to još imam i puuno vremena i prostora u kojem mogu igrati poker4fun dok jednog dana ne postanem pokerpro (optimizam, fuck yeah  cool )

Toliko za sada od mene do idućeg većeg javljanja (osim tu pokojeg trollanja na forumu, sorry roba  tongue ), uživajte koliko god možete, pijte, zabavljajte se sa curama, partijajte do jutra, i naravno - igrajte poker!
Sretno za stolovima i ugodan ostatak ljeta!

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: from hero to zero

Omg, you're sick

00

Re: from hero to zero

Šteta. GL.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: from hero to zero

U potpunosti razumijem kako ti je kad ti starci seru. Tako mi je bilo otkad god sam bio u skoli. Samo shvati da cim izadjes iz srednje ceka te isto, znaci ZASTO NISI NA FAKSU; ZASTO NE RADIS NORMALAN POSA; KOCKAR  etc etc etc.


Tako da ces im morat objasnit kako tako.

Steta za hrvatskog José "Girah" Maceda.

Sad nadji motivaciju za napravit sve to ponovo.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: from hero to zero

reci starcima da si zdonkao 20k eura i pitaj za savjet big_smile

ako si vidio da brod tone, zasto nisi cashoutovao 2k izludiro se i odmorio..

i onda ostavio 1k za novi pocetak dok ces imat volje i mira..

stvarno steta, al ak si uspio jednom, uspjet ces opet..

00

6

Re: from hero to zero

a da prestanes igrat plo? zas mislis da to znas igrat? sretno u rebuildanju

00

Re: from hero to zero

Šteta...al...evo ti za utjehu smile

http://stashbox.org/1135044/123.PNG

edit: eo

Zadnji popravljao cropoker500 (01-07-2011 18:58:35)

00

Re: from hero to zero

nevalja link

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: from hero to zero

neutral

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: from hero to zero

gl dalje!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

11

Re: from hero to zero

Sick life  neutral
Savijet za starce je da ih sjednes za stol i lijepo objasnis da odjebu od tvoje škole, jer da se znas sam brinut za to idt.. Sjecam se da su se i meni starci bili zaljepili za skolske obaveze i to je bilo frustrirajuce razdoblje u zivotu, stvarno jako frustrirajuce, ali na kraju sam im uspio objasnit da nisam retardiran i da me moraju pustit da se sam brinem za to. Na kraju razgovor se isplatio i uspjesno sam zavrsio srednju i evo sad i 3 god faxa bez da moram slusat njihovo kvocanje  big_smile

Sto se pokera tice stvarno steta za ovaj downswing, nadam se da ces prebrodit sve na kraju  wink ali sljedeci put bilo bi bolje da malo i cashoutas jer koliko god je dobro ne dirat BR radi brzeg napretka toliko je dobro i osjetit tu lovu..

sretno

when you feel like quitting think about why you started..
00

12

Re: from hero to zero

hicpra napisao:

stvarno steta, al ak si uspio jednom, uspjet ces opet..

This. GL

00

13

Re: from hero to zero

rounder1984 napisao:

Omg, you're sick

+1

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: from hero to zero

Zasto imam osjecaj da nisi zdonkao bas cijeli roll...  hmm

00

15

Re: from hero to zero

Znam kako ti je cijelo vrijeme sam pod pritiskom jer moram dat uvjet za upis u 5 semestar a nikako da se pokrenem i cijelo vrijeme sam pod užasnim stresom i pritiskom iako mi nitko ne visi nad glavom iako ako ne završim faks znam da će me mater istjerat iz kuće  big_smile
I prije par dana loše sam runnao poludio i preskočio par limita i to još na HU koji nikad nisam igrao, BR se istopio samo tako. Ostalo mi sad nekih 20$ . Jedina utjeha ako se to može tako nazvati je što je to bilo na FT big_smile  big_smile

00

Re: from hero to zero

koste napisao:

Znam kako ti je cijelo vrijeme sam pod pritiskom jer moram dat uvjet za upis u 5 semestar a nikako da se pokrenem i cijelo vrijeme sam pod užasnim stresom i pritiskom iako mi nitko ne visi nad glavom iako ako ne završim faks znam da će me mater istjerat iz kuće  big_smile
I prije par dana loše sam runnao poludio i preskočio par limita i to još na HU koji nikad nisam igrao, BR se istopio samo tako. Ostalo mi sad nekih 20$ . Jedina utjeha ako se to može tako nazvati je što je to bilo na FT big_smile  big_smile

Na koji si HU limit otišao?    big_smile  big_smile  big_smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: from hero to zero

Prvo, respect za post i priznanje, nije lako.Uočio sam par stvari:

Rexonja napisao:

No ja to ne uzimam previše srcu jer za mene su to samo chipovi i potove ne gledam kroz kune ili ''u jebote izgubio sam pot u razini 3x hrvatske plaće'' nego jednostavno u bb-ovima  smile

Izvrsno i jednostavno razmišljanje, ali ima ljudi koji to ne shvačaju tako lako.... npr. izgubio si isti % rolla dok si imao 70$ pa pao na 50$ i isti % rolla sa 70 000$ > 50 000$... jednostavno ljudi tu cifru od 20k gledaju kao novac u RL-u kojeg su mogli materijalno iskoristiti(dok 20$ ne jebu ni 5%) i to ih još više ubija.Meni je ista stvar bila u početku, ali s vremenom sam naučio kako treba gledati na tu stranu i sad mi je mnogo lakše.

Rexonja napisao:

No za kraj (to se nadam da će svi pročitati) mogu samo reći da imam vjere u sebe i mislim da moramo dosta toga naučiti na svojoj koži i moramo se doslovno ''opeći na vatru'' da bi shvatili neke jednostavne stvari.. Ja sam shvatio no to još samo moram i dokazati, a to će se i dogoditi kada napravim BIG COME BACK!
Hehehe, iako sam optimist uz to još imam i puuno vremena i prostora u kojem mogu igrati poker4fun dok jednog dana ne postanem pokerpro (optimizam, fuck yeah  cool )

Naravno, ako si mogao prije- zašto ne opet.Skrpaj si neku lovu(ako već nemaš negdje) pa uplati i zagrindaj ponovo kada se osjetiš spremnim.Nek ti je sa srećom, i uvijek popričaj s drugima dok si pod tiltom... vjeruj mi dosta pomaže, puno ranije češ prekinut tiltat + nećeš otići u toliki downswing radi tiltanja.Uzmeš par dana odmora, sjedneš razmisliš popričaš s ljudima i kreneš opet....
Nek ti je sa srećom ovaj put, GL!!!  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: from hero to zero

sick hmm gl

ili jesi ili nisi
00

19

Re: from hero to zero

 

Nez sto pametno napisat. Mene uvijek ovo motivira nakon jebada kad odvalim. Podigne razinu inspiracije trenutačno... Na tebi je samo da energiju dobro usmjeris i gg... Imam i ja jedan thread tu negdje  sa shota nl1k. Nadam se da cemo ubrzo dijelit radost smile

Zadnji popravljao Bebach (01-07-2011 22:16:11)

10

20

Re: from hero to zero

sinisaT5 napisao:

Na koji si HU limit otišao?    big_smile  big_smile  big_smile

Ma ništa strašno nl50 , na 6max čekaš po pola sata da odneseš ili izgubiš cijeli pot, ovdje mi je to bilo od minute do minute..

00

Re: from hero to zero

Šteta...

Mislim da moraš riješit stvari u glavi za početak. Na grafu se vidi da si zdonkao dosta love i na daleko većem limitu nego bi trebao igrat..

00

Re: from hero to zero

zemo je kriv za sve!

00

Re: from hero to zero

AlphaScorpii napisao:

Na grafu se vidi da si zdonkao dosta love i na daleko većem limitu nego bi trebao igrat..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: from hero to zero

20 k , za te novce si mogao kupit srednju + faks , objesit diplome starcima o vodokotlić i još bi ti ostao roll za nl100

u ovoj državi ništa pametnije i tako nemožeš napravit


p.s. sretno s oporavkom, najpametnije je stisnut malo i riješit se tih obveza i pizdarija i onda polako grindat natrag

Zadnji popravljao pepy667 (02-07-2011 15:17:47)

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: from hero to zero

ako si uspio jednom uspjet ćeš ponovno + sad imaš jednu novu stvar na svojoj strani --> ISKUSTVO

gg & gl

Zadnji popravljao iAcesHigh (02-07-2011 15:20:10)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00