Tema: Stripovi

Ae, koje ste čitali?

Ja sam bio veliki ljubitelj Zagora i Tex-a. Imam još doma kolekciju od mislim prvih 50 Extra Zagora, nakon toga na žalost više nisam baš redovito kupovao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Stripovi

bio sam veliki ljubitelj Zagora, čak sam si i sjekiru s kamenom napravio i izrezbario sve crvene majce koje sam imao!

naravno Tex i Kit Carson, njih sam obožaovao, i neizostavni Dylan Dog kao i bedasti Martin Mysteria!

ahh divna vremena!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
10

Re: Stripovi

dylan dog, alan ford, zagor, martyn mystere, mister no, blek, itd....
lijepa vremena, odma me neka nostalgija oprala.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Stripovi

miroror napisao:

ahh divna vremena!

Chidambar napisao:

odma me neka nostalgija oprala.

smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Stripovi

zagor, imao cijelu kolekciju extra do 130 dijela sve, obični također, svi novi specijali i oko 100 komada zlatne serije. sve ih prodao praktički u bescijenje (3.5k kn) da si kupim novi komp. to je bilo malo prije nego sam krenio igrat poker  sad jbg. dylan pročitao većinu, mister no također. tex mi nikad nije previše legao ali nije ni on bio loš za ubit vrijeme na moru smile

00

Re: Stripovi

Stvarno šteta da si prodao takvu kolekciju sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

7

Re: Stripovi

tex willer,  taj je bio dobar

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

Re: Stripovi

prvo pajo patak big_smile  za tim sam lud bil ko mali, zagor, onda alan ford i završio s nathan neverom kojeg i danas imam na kompu skoro sve ako ne i sve hrvatske brojeve

00

Re: Stripovi

Dylan dog, Alan ford  smile

Fire walk with me
00

10

Re: Stripovi

http://www.index.hr/vijesti/clanak/umro … 73802.aspx

RIP  sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Stripovi

he he kako dobro

najdraži lik mi je bio Mister No samo zbog toga što je najviše covjek jer pije,puši i primi batina bar onoliko koliko i da drugima big_smile

zagor,blek,kom.mark su mi bili isto ok

inace imam negdje oko 70-80 zagora koje sam ostavio radi maloga koji za sada gleda samo slicice al pere ga pa možda za 2-3 godine bude i citao.

ako tko ima mister no za trampu zagora nek javi djevice mu od pilara i svih mu bubnjeva iz darkwuda

00

Re: Stripovi

Asterix, Zagor, Dylan Dog, Nathan Never, Alan Ford, Jeremiah... ima toga pun kufer ali davno je bilo. Zadnji put sam strip kupio kad je pocelo reizdanje Alan Forda, mislim da se zvalo classic ili tako nes, uglavnom novi print od prvog broja nadalje.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Stripovi

evo za sve koje zanima http://www.stripzona.com/port/index.php?
ovdje sve što je ikada izašlo ili će izaći,a ima i privat radova koji se prevode sa talijanskog i objavljuju brojevi koji nisu nikada izašli na ovim prostorima.
reganje je free.

00

Re: Stripovi

ako nekoga bude nešto više zanimalo o ovome slobodno nek se javi ima na toj stranici za skinut program za čitanje stripova.

00

15

Re: Stripovi

Imam ja kolekciju Alan Forda (skeniranu) pa uploadam ako nekoga zanima.

Online poker spašava živote.
00