Tema: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Šta bi napravili u situaciji da i kod nas dođe do zabrane online igranja? Da li uopće razmišljate o tome?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Ban jer daješ ideje!!

Zadnji popravljao Rear_Admiral (21-07-2011 15:29:22)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Rear_Admiral napisao:

Ban jer daješ ideje!!

+1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

viksa u bosni i peri...

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

JustFighter napisao:

viksa u bosni i peri...

Tamo je full ring sa 11 igrača, nezz ja to igrat.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Trazit posao u škveru

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

7

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Ma mi smo presitni da bi išta zabranjivali. naši ljudi koji odlučuju će pustiti u prodaju obogaćeni uran ako im netko gurne kakvu sići.

nema od toga ništa.

00

8

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Iselio iz retardirane države koja uskraćuje osnovna ljudska prava (kao USA npr.). ez game

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

svi u Neum

Zadnji popravljao zamorano11 (21-07-2011 16:11:31)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Nema potrebe razmisljat o tome.Ako se dogodi nekako ces se snaci i gg.

00

11

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Iselio iz retardirane države koja uskraćuje osnovna ljudska prava (kao USA npr.). ez game

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

12

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

13

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Vjerujem da bi ih bilo koji bi se prešaltali na kladionicu.

00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Zbog cega to mislis?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Crna gora/Albanija.... već sam razmišljao o nekakvom ljetu tamo big_smile s obzirom da na istu zaradu imam veću kupovnu moć tamo nego u HR.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (22-07-2011 17:17:52)

00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

AlphaScorpii napisao:

Crna gora/Albanija.... već sam razmišljao o nekakvom ljetu tamo big_smile s obzirom da na istu zaradu imam veću kupovnu moć tamo nego u HR.

ekonomist!  big_smile   big_smile   big_smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

17

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Rear_Admiral napisao:

Zbog cega to mislis?

Prvo iz razloga što je lova koja bi se mogla dobiti veća od normalne dnevnice i "lakša". Da bi bio uspješan uklađenju također treba odličan BR menagment te proučavanje igre (odabrat igru za klađenje i studirat ju, pratit novosti na netu itd.) čime se može povuči paralela s pokerom, a sada kako će timovi ili pojedinci odigrat je jednako tome hoće li netko pogodit na riveru ili ne. Nisam ništa loše mislio tom izjavom, samo mi se nekako čini logično; ja bi prvi to napravio.

12

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

U pokeru pare ulazes u sebe, a na kladari u druge. Nikako ne moze biti isto

00

19

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Kad ( ako ) uđemo u EU sigurno će doći do zabrane igranja online pokera na stranicama koje imaju sjedište u nedođiji - isle of man i sl, a nemaju volje plaćati poreze u državi iz koje vade lovu. Nama još nisu ni kune poreza platili, a dobiti od hrvatskih igrača su bez ikakve sumnje imali i još je imaju. Iz hr je dosta novca izašlo tim putem u te porezne oaze.
Naravno, winning playeri će reći da je nešto novaca  i ušlo u Hr.
Velika većina tih winning playera je novce koje su dobili nezakonitim sudjelovanjem u inozemnim igarama na sreću  uredno prijavila poreznoj upravi i platila sve potrebno, tako da država ni ovaj put nije oštećena, zar ne.  big_smile
Takvog izigravanja zakona od strane poker siteova i igrača je prošlost, primjer je reakcija USA. Game over.
PitanjeN je  hoće li netko za naše tržište otvarati domenu npr. fulltilt.hr – morao sam fulltilt spomenuti jer je radio i završio svoj radni vijek kao da je oduvijek i imao domenu .hr.   cool
P.s. većina zna da je pokerstars morao otvarati domene .fr, .de, itd.

I love this game
00

20

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

^^ facepalm.jpg

00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

nkotb napisao:

Kad ( ako ) uđemo u EU sigurno će doći do zabrane igranja online pokera na stranicama koje imaju sjedište u nedođiji - isle of man i sl, a nemaju volje plaćati poreze u državi iz koje vade lovu. Nama još nisu ni kune poreza platili, a dobiti od hrvatskih igrača su bez ikakve sumnje imali i još je imaju. Iz hr je dosta novca izašlo tim putem u te porezne oaze.
Naravno, winning playeri će reći da je nešto novaca  i ušlo u Hr.
Velika većina tih winning playera je novce koje su dobili nezakonitim sudjelovanjem u inozemnim igarama na sreću  uredno prijavila poreznoj upravi i platila sve potrebno, tako da država ni ovaj put nije oštećena, zar ne.  big_smile
Takvog izigravanja zakona od strane poker siteova i igrača je prošlost, primjer je reakcija USA. Game over.
PitanjeN je  hoće li netko za naše tržište otvarati domenu npr. fulltilt.hr – morao sam fulltilt spomenuti jer je radio i završio svoj radni vijek kao da je oduvijek i imao domenu .hr.   cool
P.s. većina zna da je pokerstars morao otvarati domene .fr, .de, itd.

a na pokerstars, ongame, ipoker, entraction.... i ostalim mrezama ljudi iz EU ne mogu igrat?  Eventualno moze doc do oporezivanja dobitaka i to je to. Valjda  roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

ma daj, lik je zabrijo... neće se to kod nas još jedno duže vrijeme mjenjati, premalo tržište da bi primjerice pokerstars otvarao zaseban klijent, a s druge strane prelijeni političari da se to regulira kako spada... btw. to nema veze s EU, FR i ITA su to samoinicijativno odlučile jer to ne spada pod ono o čemu EU vodstvo odlučuje već je to stvar same države tako da mjesta za strah nema smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
01

23

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Za one koji žele znati više. Može se desiti i ovo.
Državna je skupština s 47 glasova za i 21 protiv donijela amandman na Zakon o igrama na sreću kojim se internetskim operaterima nalaže da blokiraju pristup stranim stranicama s igrama.
sad
Slovenija zabranila internet poker i strane igre na sreću
http://www.jutarnji.hr/slovenija-zabranila-internet-poker-i-strane-igre-na-srecu/527674/

I love this game
00

24

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Objavljeno: 01.02.2010

jesi ti lovacforex? on nestane sa svojim wannabe nostradamus predvidjanjima; ti se pojavis...

Zadnji popravljao 4ladX (23-07-2011 12:10:10)

00

25

Re: Hipotetsko pitanje za Semi i Pro-ove

Historia est magista vitae.

Ovo nisu proricanja, već  povijest. I što je najgore sve je istina.
Tko ne vjeruje da se može za jednu noć ostati bez svojih novaca i bez izmjena zakona, nek se ulogira na fulltilt.  wink

Forex ? smiješno je da ima budala koji tu daju svoje novce

I love this game
00