Tema: bon za $$

dajem bon bilo koje mreze od 100kn za $$ na PokerStars.....saljem prvi...
Javljajte se na PM....jedino ako netko nemoze jos slati PM neka napise ovdje u temu...al evo da ne trujemo ovdje bolje se javljajte u PM...

00

Re: bon za $$

solferino21 napisao:

dajem bon bilo koje mreze od 100kn za $$ na PokerStars.....saljem prvi...
Javljajte se na PM....jedino ako netko nemoze jos slati PM neka napise ovdje u temu...al evo da ne trujemo ovdje bolje se javljajte u PM...

Jbte jesi se ti negdje nakrao tih bonovova

Zadnji popravljao Chainvkci (12-08-2011 11:32:02)

01

Re: bon za $$

Chainvkci napisao:
solferino21 napisao:

dajem bon bilo koje mreze od 100kn za $$ na PokerStars.....saljem prvi...
Javljajte se na PM....jedino ako netko nemoze jos slati PM neka napise ovdje u temu...al evo da ne trujemo ovdje bolje se javljajte u PM...

Jbte jesi se ti negdje nakrao tih bonovova

kada imas dobru baku i dobrog didu..nema problema oko bonova... wink

00

Re: bon za $$

trebao bi vip bon od 100kn. Ako nije problem jer bi mogo poslat sms na 0911929923 i ostavi nick od pokerstarsa  da ti mogu shipat $$. unaprijed hvala

00

Re: bon za $$

madafaka napisao:

trebao bi vip bon od 100kn. Ako nije problem jer bi mogo poslat sms na 0911929923 i ostavi nick od pokerstarsa  da ti mogu shipat $$. unaprijed hvala

ee rijesio sam vec...al kada opet nabavim bon..javit cu ti

00

Re: bon za $$

može samo javi, meni to odgovara. Nije mi problem sendat 20$ tak da sam reci kad ćeš imat

00

Re: bon za $$

dajem 2 bona od 100kn , ili jedan od 200kn za bilo koju mrezu...za $$ na PokerStars...
saljem 1... saljite PM da ne trujemo ovdje..!ako je moguce sto prije.. tongue

00

Re: bon za $$

bump...ajmo valjda nekom trebaju bonovi.. tongue

00

Re: bon za $$

Jel trebaš ti kakvu pomoć u igri? Prodo si tih bonova da imaš roll za Nl50 valjda.. smile

Zadnji popravljao sinisaT5 (22-08-2011 19:49:33)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: bon za $$

sinisaT5 napisao:

Jel trebaš ti kakvu pomoć u igri? Prodo si tih bonova da imaš roll za Nl50 valjda.. smile

any problems???....sta tebe briga za moje bonove i za moj bankroll..a najmanje te briga za moju igru..ok??...koji je vama k...u zadnje vrijeme na ovom forumu...svi se petljate tamo di netreba i postavljate ovakva glupa pitanja kao ovaj doticni gospodin..

10

Re: bon za $$

nemoj biti neugodan jer ako te tuzim baki i dedi nebus vise ni za bon dobio

Zadnji popravljao NisiPazio (22-08-2011 20:03:45)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: bon za $$

NisiPazio napisao:

nemoj biti neugodan jer ako te tuzim baki i dedi nebus vise ni za bon dobio

lol..ovo sam sam zaradio tongue....uglavnom...ono je sve bilo od 50 kuna..pa to sam brzo bustao...i sada sam pronasao sto cu igrati a za to mi treba bankroll od 40ak $..pa ako ima netko zainteresiran d mi pomogne..

Zadnji popravljao solferino21 (22-08-2011 20:07:33)

00

Re: bon za $$

Dont be mad. Just trying to help. Your money, your choice.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: bon za $$

solferino21 napisao:

dajem 2 bona od 100kn , ili jedan od 200kn za bilo koju mrezu...za $$ na PokerStars...
saljem 1...

bump

00

Re: bon za $$

solferino21 napisao:
solferino21 napisao:

dajem 2 bona od 100kn , ili jedan od 200kn za bilo koju mrezu...za $$ na PokerStars...
saljem 1...

bump

00

Re: bon za $$

pa zar nitko ne treba nikakav bon??...barem od 50kn??...ae neko plzz

00

Re: bon za $$

ljudi ae plzz da netko uzme bon od 50kn.....saljem 1.
P.S. ae probajte zamisliti sebe, tj oni koji su onako rekreativni igraci i igraju sano iz zabave, i sada 4 dana cekam i nemam ni $ na PS, a silno bi zelio odigrati nekoliko small buy in turnira..ae plzz netko ( ocajan sam hmm ), sta vam je to 10-ak $.. a 50kn na racunu nije nista previse ako vec imate na racunu novaac.

Zadnji popravljao solferino21 (26-08-2011 12:46:18)

00

Re: bon za $$

solferino21 napisao:

ljudi ae plzz da netko uzme bon od 50kn.....saljem 1.
P.S. ae probajte zamisliti sebe, tj oni koji su onako rekreativni igraci i igraju sano iz zabave, i sada 4 dana cekam i nemam ni $ na PS, a silno bi zelio odigrati nekoliko small buy in turnira..ae plzz netko ( ocajan sam hmm ), sta vam je to 10-ak $.. a 50kn na racunu nije nista previse ako vec imate na racunu novaac.

sad

00

19

Re: bon za $$

Jesi probao uzet neki free bankroll?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: bon za $$

dfable napisao:

Jesi probao uzet neki free bankroll?

jesam, ono prije sto je bilo od Poker770 ( zdonko )..ali to nije vazno...nego jednostavno mi treba nekoliko $$ na PokerStarsu..zato sto se ubijam od dosade a zelio bih odigrati neki turnir..

00

Re: bon za $$

Uzmi si besplatan Bankroll na PartyPoker ako ga nisi tamo uzeo.

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

22

Re: bon za $$

Dr.River napisao:

Uzmi si besplatan Bankroll na PartyPoker ako ga nisi tamo uzeo.

+1
A ako si i to iskoristio, imaš još barem 2-3 mjesta gdje na više siteova možeš dobiti besplatni bankroll.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: bon za $$

dfable napisao:
Dr.River napisao:

Uzmi si besplatan Bankroll na PartyPoker ako ga nisi tamo uzeo.

+1
A ako si i to iskoristio, imaš još barem 2-3 mjesta gdje na više siteova možeš dobiti besplatni bankroll.

sad  sad  sad  hvala..al ja bi na PokerStarsu igro neke turnircie...a i needa mi se cekati jos 3, 4 dana da dobijem taj free bankroll..jer vec cekam nekoliko dana da se netko javi za bon...a i poslje necu imati vremena za igranje..

btw..ae dfable uzmi ti ovaj bon od 50kn i pomzi covjeku u nevolji tongue

Zadnji popravljao solferino21 (26-08-2011 13:02:50)

00

Re: bon za $$

za PartyPoker regaj se ujutro oko 8 sati obavi sve potrebne verifikacije i bankroll ce ti sjesti do navecer.
Imas i dobre turnire na partypokeru.
Mislim kako zelis,ja ti dajem samo svoj prijedlog  smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

25

Re: bon za $$

Ne igram na starsima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00