51

Re: turcine...?

bubble je i ovaj sa 300k opena jako wide. Imam solidan hand i ako folda povecavam stack za 20ak % sto je ok jer ce jako cesto foldat. Ako nadje hand i calla imam solidan equity sa 98s. I mincash u SM je jako mal s obzirom na buy in tako da na bubble i ne treba gledat.

00

52

Re: turcine...?

Pa napisao sam ti gore moje mišljenje zašto je tako odigrao, obv si preskočio odgovor  smile

dfable napisao:
pantelija1 napisao:

hvala st mangup, neznan zasto ode neko nekog brani , turcin je super igrac sve to stoji ali zanima me jer ja isto igram mtt zasto taj potez aliocito ovo nije dobro mjesto za  pitat zasto je turcin to napravija?????

Pa pretpostavljam da je uzeo u obzir FE, a i ako dobije call ima ok hand.

Zadnji popravljao dfable (22-08-2011 02:10:39)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:
dr.kica napisao:

pa šta radi kobe bryant kada l.a. vode 20 razlike 1 min prije kraja? zakucava sa 15 metara.

Ili mesi pri rezi 5:0 .... puca petom na gol lol

nisan nasa nikakav ev+ u ovoj usporedbi al ok..

doduše i balotelli to radi lol

a šta će vam objasniti?  to je standard kod njega i dokaz koliko su bolesni ti turniri.
Ako imaš nekoga tko nema RL i može sjediti 20 sati ispred kompa, stejkaj ga i beri lovu. big_smile

00

Re: turcine...?

pa zasto all in, kad se moze  3bet, pogotovo zato sta je bubble i zato sta bi 90% uletija u ITM...

luđa
00

Re: turcine...?

to i ja zelin rec nekazem da je 89s losa karta li nije za ispast a imas preko 20bb, najbolje 3bet ako nema hand baca nosis pot ako zgura foldas i dalje si u turniru i ulazis itm.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

56

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

pa zasto all in, kad se moze  3bet, pogotovo zato sta je bubble i zato sta bi 90% uletija u ITM...

Pa ne možeš baš 3b/f sa 20bb. A 3b/call znači da si u banani.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

pa zasto all in, kad se moze  3bet, pogotovo zato sta je bubble i zato sta bi 90% uletija u ITM...

i šta kad ovi njega vrati?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

58

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

to i ja zelin rec nekazem da je 89s losa karta li nije za ispast a imas preko 20bb, najbolje 3bet ako nema hand baca nosis pot ako zgura foldas i dalje si u turniru i ulazis itm.

Previše te brine taj itm. Ne igraš turnir da uđeš itm. Osim toga, bubble faza je pravo vrijeme za agresivno igrat baš radi takvih igrača kakav si ti, pošto su dosta tajt i strah ih je riskirat turnir prije itm-a.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: turcine...?

dfable napisao:
pantelija1 napisao:

to i ja zelin rec nekazem da je 89s losa karta li nije za ispast a imas preko 20bb, najbolje 3bet ako nema hand baca nosis pot ako zgura foldas i dalje si u turniru i ulazis itm.

Previše te brine taj itm. Ne igraš turnir da uđeš itm. Osim toga, bubble faza je pravo vrijeme za agresivno igrat baš radi takvih igrača kakav si ti, pošto su dosta tajt i strah ih je riskirat turnir prije itm-a.

pa dobro, ali ne guraš 20 bb sa tim handom big_smile

00

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

ZNACI SPREMAN SI CILI STAKE BACIT NA TAKVOM TURNIRU PREKO 20BB NA 89S. SUPER. CUDNE SU VASI STANDARDI.

pa sigurno nije dobia 1BI stake  roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

61

Re: turcine...?

pa da nisam odlucio shipat jednostavno bi foldao. 3bet mi se ne svidja jer mislim da ce ovaj igrac na bubblu 4bet shipat neko smece a ja cu morat foldat. I sa 20bb nemam 3b/f range u ovakvoj situaciji, znaci kad mislim da cu cesto dobiti 4b

00

62

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

pa dobro, ali ne guraš 20 bb sa tim handom big_smile

Pa gore je turčin lijepo sve objasnio.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

Tilt napisao:

pa da nisam odlucio shipat jednostavno bi foldao. 3bet mi se ne svidja jer mislim da ce ovaj igrac na bubblu 4bet shipat neko smece a ja cu morat foldat. I sa 20bb nemam 3b/f range u ovakvoj situaciji, znaci kad mislim da cu cesto dobiti 4b

tako je... i zato je ispravan play FOLD  big_smile

00

Re: turcine...?

Turcin objasni decku zasto je tako odigrao i ovaj bude sretan i prosvijetljen > Prepucavanja na 3 stranice..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

65

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
dfable napisao:
pantelija1 napisao:

to i ja zelin rec nekazem da je 89s losa karta li nije za ispast a imas preko 20bb, najbolje 3bet ako nema hand baca nosis pot ako zgura foldas i dalje si u turniru i ulazis itm.

Previše te brine taj itm. Ne igraš turnir da uđeš itm. Osim toga, bubble faza je pravo vrijeme za agresivno igrat baš radi takvih igrača kakav si ti, pošto su dosta tajt i strah ih je riskirat turnir prije itm-a.

pa dobro, ali ne guraš 20 bb sa tim handom big_smile


nego koliko bb guras?

Vi imate totalno krive predozbe.
Ovdje sa 20bb guram puno vise handova nego sa 10bb. Sa 20bb cu ovdje zgurat 22+, sve broadwaye, dosta aseva, konektore neke..
Sa 10bb guram 66+ AT+ cisto zato sto nemam fold equity i moram imat bolji hand naravno

00

66

Re: turcine...?

pa iskreno meni isto nije to jasno. svi znaju da starsi uvijek stite velike stakeove i da mali ispadnu da bi uplatili novi turnir pa da se napravi vise rakea. zasto pobogu to turcine??? a mogao si osvojit sunday million

00

Re: turcine...?

Ajoooj opeet..

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/--/ai/cb/ca/bradypus_tridactylus6.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: turcine...?

tocno ispravan je fold. ako misllis da nece foldat na 3bet ima toliko cipova 300k da nece bacit ni na all in. onda lagani fold i cekas bolju situaciju.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

69

Re: turcine...?

smile)))))))))))))))))))))) daj im priznaj da si misclicka i gg

00

70

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

tocno ispravan je fold. ako misllis da nece foldat na 3bet ima toliko cipova 300k da nece bacit ni na all in. onda lagani fold i cekas bolju situaciju.

Imaš pravo, ispravan je fold.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

3b/f je takoder glup play, al opet bi ti ostalo cini mi se 17 bb-a,a16.. i doceka bi bolju kartu i bolju sitvaciju, a sa tim bi lako usa u ITM, steta bi bilo ne uzet nista a tako si blizu... ovaj play mi je ok da je nemo slicnogstacka ka i ti otvorija sa co-a .. taj bi bacija sve kosim kk+ hehehe.. al  ok, ocito ti i nije toliko do itma a ovim potezom da je prosa bi priskocija dosta mista i onda ko koga..

luđa
00

Re: turcine...?

dr.greenthumb ti si ocito prosvjetljen?? lipa izgledas na slici naavno.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: turcine...?

boris reci mi ti iskreno bi li ovako odigra??? i sta ti mislis o ovoj ruci?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

74

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

     

Tilt napisao:

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: turcine...?

nego koliko bb guras?

Vi imate totalno krive predozbe.
Ovdje sa 20bb guram puno vise handova nego sa 10bb. Sa 20bb cu ovdje zgurat 22+, sve broadwaye, dosta aseva, konektore neke..
Sa 10bb guram 66+ AT+ cisto zato sto nemam fold equity i moram imat bolji hand naravno

da, protiv chip leadera / big stacka svakako je preporučivo

00