76

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

boris reci mi ti iskreno bi li ovako odigra??? i sta ti mislis o ovoj ruci?

ja bi se isfolda do itm-a jer sam broke

00

Re: turcine...?

neovisno o bankrollu sta bi napravija da nisi broke?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: turcine...?

Ala kako ste satrali, pa ovo je kraj. Ko zombiji povlacite za rukav i ko vrapčići ZASTO ZASTO ZASTO .

ZATO STA MOZE !!!

@panetlija.

sto puta spomenes kako ima 20bbova, pa u picku materinu, pa sta je 20bbova nego stack sa kojim ce zgurat, nece 3betat.
I nebitno je sta je bubble, vrlo vjerojatno turcin nebi ni zašipa da nije babl. Jer tu ljudi foldaju dušu da udju u ITM. Zato je gura.

A 89s, pa to ima najvise sanse za krekat overpar. I u boji su, i je bitno je da su u boji, da nisu bile ni to nebi vjerojatno šipa.

A4 ce probably foldat tu.


dr.kica napisao:

Ako imaš nekoga tko nema RL i može sjediti 20 sati ispred kompa, stejkaj ga i beri lovu. big_smile

wtf. i zbog ceg mislis da ti imas bolji RL. napamet govoriš. Malo ljubomore radi toga sta je on napravia to sta je napravia u pokeru, a ti to sta si ti. I sta ima muda šipat 89s na bablu SM-a, a ti nemas ?  tongue tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

79

Re: turcine...?

da, nisam ni znao da je chip leader tip, pa taj ti onda nece nista bacit, ima 300k chipova, njega boli briga..

20

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

dr.greenthumb ti si ocito prosvjetljen??

A kak necu bit prosvjetljen kad u 2 ujutro ovdje naletim na random budalu koja u 40 postova bombardira Tilta za kojeg vise manje svi znamo kakav je turnirski igrac s pitanjima i kritikama o odigranoj ruci..Odgovorio ti je..Mozes na spavanje..

pantelija1 napisao:

lipa izgledas na slici naavno.

Ne laskaj mi..Znam da sam tu lose ispao..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

81

Re: turcine...?

rofl to je najjače NJEGA BOLI BRIGA MOZE CALLAT S BILO KOJE DVI I ŠTA ONDA UVIK PEDESE PEDESE

00

Re: turcine...?

a dobro vidin da je po vama vecini to standard all in protiv chipleadera a 98% bi to foldalo bez razmisljanja.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: turcine...?

ti si pametan a ja random budala? sta cemo se sad vrijeđat ili ...?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

84

Re: turcine...?

ti to malo sam sa sobom, a?

00

Re: turcine...?

pa nije sve u matematici, i foldanju, ima nesto i u mudima i intuiciji, pa pogledaj gusa merciera ili neku suludaru, kako igraju turnire, pa su opet najveci. To je turnir, mos izblefat stack, mos natkupit kad ides blefat pa osvojit, mos igrat ABC pa osvojit, a mos igrat ABC i u 99.90% slucjaeva opet dobit kurac od ovce.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: turcine...?

ZATO STA MOZE !!!

za ovo objašnjenje ne moraš biti poker pro big_smile

sto puta spomenes kako ima 20bbova, pa u picku materinu, pa sta je 20bbova nego stack sa kojim ce zgurat, nece 3betat.
I nebitno je sta je bubble, vrlo vjerojatno turcin nebi ni zašipa da nije babl. Jer tu ljudi foldaju dušu da udju u ITM. Zato je gura.

A 89s, pa to ima najvise sanse za krekat overpar. I u boji su, i je bitno je da su u boji, da nisu bile ni to nebi vjerojatno šipa.

A4 ce probably foldat tu.

sve je to majstore ok, ali taj hand i sa 20 bb se ne gura chip leaderu koji napada i to je hand kojeg kada gurneš moliš krunicu da ga foldaju, a ne callaju, a napadački raspoložen chip leader je zadnji koji će foldati lol

wtf. i zbog ceg mislis da ti imas bolji RL. napamet govoriš. Malo ljubomore radi toga sta je on napravia to sta je napravia u pokeru, a ti to sta si ti. I sta ima muda šipat 89s na bablu SM-a, a ti nemas ?  tongue tongue

Nisam ja govorio da imam bolji ili lošiji RL već o tome da ga mtt grinderi uopće nemaju lol
Tako da mogu biti samo ljubomoran na to šta imam RL, jer da ga nemam mogao bi biti jednako  uspješan big_smile

Zadnji popravljao dr.kica (22-08-2011 02:57:18)

00

Re: turcine...?

chillin napisao:

pa nije sve u matematici, i foldanju, ima nesto i u mudima i intuiciji, pa pogledaj gusa merciera ili neku suludaru, kako igraju turnire, pa su opet najveci. To je turnir, mos izblefat stack, mos natkupit kad ides blefat pa osvojit, mos igrat ABC pa osvojit, a mos igrat ABC i u 99.90% slucjaeva opet dobit kurac od ovce.

+1
zato se i igra big volume..
al sta je pantelija reka 98 % nas ovo folda iz razloga zbog kojeg je turcin gurnija.. da je umistzo ovog glavonje bilo nas 98% turcin bi se diga 20 % i gg...

luđa
00

Re: turcine...?

tilt nije mi bila namjera nikog uvridit ni kritizirat a pogotovo ne tebe, skuzaj ali ocito si me krivo svatija. ovo je stranica di se o ovakvim i slicnim stvarima vezano za poker raspravlja a vidin da neki ili vecina ljudi neke stvari preosobno svacaju sta nije bas dobro jer bi tu trebali raspravljat i razmjenjivat iskustva.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: turcine...?

Mirari napisao:
pantelija1 napisao:

boris reci mi ti iskreno bi li ovako odigra??? i sta ti mislis o ovoj ruci?

ja bi se isfolda do itm-a jer sam broke

Sine javi se sredit cemo nesto...

9150
00

Re: turcine...?

cvika tvoje misljenje cjenim, zanima me tvoj odgovor naovu temu sta ti mislis o handu u ovoj temi i kako bi ti odigra?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: turcine...?

Tilt napisao:

bubble je i ovaj sa 300k opena jako wide. Imam solidan hand i ako folda povecavam stack za 20ak % sto je ok jer ce jako cesto foldat. Ako nadje hand i calla imam solidan equity sa 98s. I mincash u SM je jako mal s obzirom na buy in tako da na bubble i ne treba gledat.

Sve to stoji,samo si izabrao krivog protivnika za taj play. To j epotez protiv middle stacka, ane big stacka, ali pretpostavljam da to znaš zato me malo čudi tvoja argumentacija.
Lik ima 120 bb, boli njega briga za bubble. I tvoj stack je njegovih 15%, tako da je za njega relativno easy call, pogotovo ako ima solidan hand . Ne vidim ja gdje ti tu imaš FE tako da bubble-play tu definitivno otpada.

00

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

cvika tvoje misljenje cjenim, zanima me tvoj odgovor naovu temu sta ti mislis o handu u ovoj temi i kako bi ti odigra?

Baza je u tome sta nije bitno kako bi ja odigra,nego ti je on objasnija sta je razmislja kad je isa all in i to sta ti je reka je vrlo logicno , a to sta bi svi mi tu foldali jer nam je samo bitan ITM tj. min cash zato i igramo micro turnire i nemamo za biber...
stavi se u njegovu poziciju da igras toliki volumen i da ti nije bitan taj min cash i ti bi shipa(iz ovih vrlo logicnih razloga sta je Turcin reka) nemoj gledat sta bi ti napravija ili ja koji igran jedan SM u 2 miseca pa ti je bitno min cashat.

9150
00

Re: turcine...?

chillin napisao:

89s, pa to ima najvise sanse za krekat overpar

  lol   22%    lol

chillin napisao:

  I u boji su, i je bitno je da su u boji, da nisu bile ni to nebi vjerojatno šipa.

Naravno da je bitno, ljepše izgledaju za oči ako su u boji  lol

98s 22 % ,
98o 18 % 
    protiv OP ...    roll

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 04:11:14)

00

94

Re: turcine...?

obožavam ovakve teme haha

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: turcine...?

sad jos fali da kresimir da izracune od 3m, pa da postane bas onako sve nečitljivo i gg.

nhf

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: turcine...?

cvika123 napisao:

   a to sta bi svi mi tu foldali jer nam je samo bitan ITM tj. min cash

možda bi  neki od nas ovdje foldali i zato što je rerejzati all-in šest puta veći stack s 89s najčešće - EV ...  wink

00

Re: turcine...?

chillin napisao:

sad jos fali da kresimir da izracune od 3m, pa da postane bas onako sve nečitljivo i gg.

nhf

22 %            lol

edit:  a u ovom slučaju čak samo 14%

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 04:01:59)

00

Re: turcine...?

jebeno čudo, nastavite da se smijem!

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: turcine...?

Meni je potpuno jasno zašto je išao all in sa tim kartama, dok nisam vidio da je tip chipleader, ja sam mislio da ima 37k, jer onda bi to bio super shove...ali niko od nas nezna kolko on otvara wide, kolko zove wide, itd...tako da je teško išta reći...ovo je inače i moj potez protiv aggersivng igrača na bubbleu, jedini bed je što ima 120bb-a, ali ako je turčin imao neki read koji mi neznamo onda bezveze raspravljate...većini nije jasno niti zašto bi ga 3-betali/shove da ima 37k, niti to da ga nesmijemo 3-betat/foldat...
ja sam na turčinovoj strani  cool

http://www.mmstaking.com/
00

100

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
chillin napisao:

89s, pa to ima najvise sanse za krekat overpar

  lol   22%    lol

Pa neče samo sa overparovima callat AKO calla. Znaš koji je hand koji ima najviše equitya vs AA?
Btw, ako kažeš da če bez beda callat, onda nam se equity približiva više na 40-ak %...

Zadnji popravljao dfable (22-08-2011 08:18:01)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00